Domů > O nás > Pochvaly

Zbavila jsem se bolestí hlavy, žaludku a 3,5 kg (Zdeňka)

Zdeňka: Zdravím celý tým Jíme Jinak a všechny odvážné ženy z kurzu Hubneme do plavek, které se odhodlaly jít do této výzvy, vařily a vařily, postily se a vydržely až do konce… Začátek byl u mě trochu rozpačitý, hlava plná informací, nové suroviny, hóóódně vaření, ale v malém množství a k tomu ještě vařit běžně pro tři chlapy…Upřímně se to za pár dní vše nějak srovnalo, člověk si najde systém a opravdu mě baví vařit JINAK. Nečekala jsem zázraky, proto mám ze svých malých úspěchů radost. Na centimetry je to málo (1-2), na kg asi 3,5 dole, ale za celou dobu ani 1 prášek na bolest hlavy, ani jednou mi nebolel žaludek! Cítím se opravdu dobře, nemám chuť na sladké (ale zdravé zákusky peču a ráda si dám) a přešla jsem na alternativu kávy (čekanková) a i nadále budu pokračovat ve vaření s tím, že pro rodinu přidám nějaké to masíčko… Co mě na tomto vaření baví? Možnost nahrazovat potraviny. Tak zpracujete všechny zbytky a někdy vykouzlíte parádní jídlo, i když nemáte vše podle receptu. Bavím mě na tom ta volnost, kdy můžu přehazovat dny, jídla a přizpůsobit se běžnému životu a svému tělu.
Jsem ráda, že jsem našla odvahu, nastartovala svoje tělo a vydala se ve stravování trochu jiným směrem. I když asi nebudu úplný vegan či vegetarián, budu pokračovat a vařit podle receptů Jíme Jinak.
Všem přeji krásné slunečné dny a třeba zase někdy…
Zdeňka
P.S.: Evi, celý kurz je opravdu famózní, skvělá videa, recepty… 👍👍👍

PS: Jdete s námi letos do Jarní očisty? Zavíráme vstup - poslední šance

Rozhoupejte se a pojďte udělat něco sebe 😊. Pojďte skoncovat s únavou, kily navíc a špatnou náladou. Už za pár týdnů uvidíte výsledky. Pročistíme tělo podle připraveného zdravého jídelníčku. Mrkněte na 8 týdenní Jarní očistu a naskočte!

1 člověk už poděkoval za článek. Oceňte práci autora také.

Buďte první, kdo napíše komentář