Domů > Výhody pro členy > Co členové využili

Zrnosetí 2016 – vítání jara jinak

Největší akce s jídlem jinak! V neděli 24. dubna od 9 do 18 hodin proběhne celodenní série přednášek, festival skvělého jídla, jarmark, potraviny a kuchyňské vybavení za zvýhodněné ceny, knihy, biotextil, dárky, dětský koutek, podvečerní koncert. Letos už poosmé. Členové Klubu JJ a předplatitelé Magazínu Zrnění online mají pro partnery vstup zdarma! 

Kdy

Neděle 24. dubna od 9 do 18 hodin.

Kde

Praha 10 – Toulcův dvůr (konírna)

Program

 • 9.15-10.45
  Kateřina Kyselová, Kvašená zelenina během roku
  Projdeme se ročním koloběhem a posbíráme spolu různé druhy zeleniny, které stojí za to si zkvasit. Nejen že je tak skvěle uchováme, i když už nebudou v sezóně, ale zvýšíme navíc i jejich hodnotu o další vitaminy a enzymy. Ochutnávka jistá!
 • 11.00-12.00
  Lenka Čablová, Výživa a psychika – průniky vědy a makrobiotiky
  V příspěvku budou představeny výsledky vědeckých studii, které odpovídají principům a teorii makrobiotiky. Současně budou naznačeny možnosti aplikace nutriční terapie v léčbě duševních poruch.
 • Oběd
 • 14.00-15.30
  Irena Victoria Váchová, Domácí přírodní kosmetika
  Jak si můžeme doma vyrobit pleťový olej, masážní olej, voňavou přírodní koupel nebo sprchový olej? S těmito tématy a také s tím, co jsou vlastně éterické oleje a jak je můžeme doma bezpečně používat pro krásu i zdraví, nás seznámí majitelka firmy Eoné. 
 • 15.45-16.45
  Milan Dvořák, Umění vyvažovat
  Naši předkové byli mistry toho, co my se znovu pracně učíme: jak přizpůsobit svou stravu prostředí, klimatu a počasí tak, aby ve výsledku prospívala tělu i duchu. V této přednášce si připomeneme některé stravovací tradice, které kdysi vytvořil selský rozum a dnes je pracně oživuje makrobiotika.
 • 17.00-18.00
  Honza Jícha s kapelou: Koncert

Cena

Dospělí vstupné 180 Kč / manželé či partneři členů Klubu JJ nebo MZ vstup zdarma!

Děti do 16 let 50 Kč

Děti do 4 let zdarma

 

Výhoda pro členy Klubu Jíme Jinak a online Magazínu Zrnění

Členové Klubu Jíme Jinak a předplatitelé online Magazínu Zrnění mají vstup svého partner/partnerku zdarma. Sleva platí pouze pro manželé/partnery nikoli pro přátele a známé.

[přihlaste se]

Dárek pro všechny

Ke každé vstupence obdržíte speciální kupón se slevou 20% na roční předplatné Magazínu Zrnění a roční členství v Klubu JJ. Slevu můžete využít na jedno, druhé či obě předplatné. Kdo už předplatné má, může si je za zvýhodněnou cenu prodloužit.

Hlídání dětí

Hlídání a dětský program zajišťuje Duhový koník.

Rezervace prodejních míst

Pokud máte zájem o prodejní místo, ozvěte se na e-mail redakce@zrneni.cz.

 

 

 

 

PS: Co shodit 5 kg za 14 dnů?

Sezóna plavek se blíží. Letos to nebude strašák, připravíme se. Máme chutný jídelníček, skvělé recepty, videa, jemné cvičení - a samozřejmě živou podporu a motivaci. Už za dva týdny uvidíte výsledky. Mrkněte na výzvu Hubneme do plavek a naskočte!

Se změnou jídelníčku jsem se zbavila mnoha zdravotních potíží, se kterými si medicína nevěděla rady 30 let. Jídlo, vaření, psaní a šíření zdravého životního stylu se stalo mojí vášní. Je mi čím dál lépe a konečně mám své zdraví ve svých rukách. Celý příběh

Buďte první, kdo poděkuje za tento článek.

Komentáře

Dobrý den, nabízím jednu volnou vstupenku na zrnosetí a k tomu je ještě sklenička pickles přímo od Kyselových:)

Ukázat další komentáře