Děkuji a držím palce!

0

Jindra: Pěkný den 🙂 Už více než 20 let se stravuji „tak, aby mi bylo dobře“ (absolvovala jsem řadu kurzů u paní Jarmilky Průchové, v Dobrušce u Dvořáků, čerpám i z kuchařek Dáši Lužné, MUDr. Strnadelové…).

Před rokem a půl jsem se navíc konečně na prahu čtyřicítky stala maminkou krásné holčičky (těhotenství naprosto úžasné, porod přirozený, dítě zdravé). Dnes jsem náhodou objevila tyto stránky – mám radost a držím palce! Nejen vám, ale všem maminkám, které možná také občas odolávají věčným poznámkám starostlivého okolí na téma, jak ty naše ratolesti bez masa, pomerančů a čokoládiček určitě hrozně trpí a zda vůbec přežijí 🙂

Děkuji! S pozdravem

Jak to vidíte vy? Napište komentář.

Komentujte
Vaše jméno

Stisknutím tlačítka souhlasíte, že zpracujeme Vaše osobní údaje (e-mail a jméno), abychom mohli komentář evidovat a zobrazit. E-mail nezveřejníme. Zásady ochrany osobních údajů.

SDÍLEJTE PŘÍSPĚVKY - získejte členství v Klubu JJ nebo jeho prodloužení. Jak to funguje?
Předchozí článek10. Úkoly pro tento týden
Další článekVeganská míchaná vejce se zeleninou
Autorem článku je Roman
Začal jsem jíst jinak velkou náhodou, ale ke klasickému jídelníčku už jsem se nevrátil. Shodil jsem přes 10 kilo a bez i cvičení mám sportovní postavu. Starám se o web JJ, videa, webináře, techniku, kurzy tak, aby bylo stále na co koukat :-)