Chtěly jsme pro vás udělat vzorový jídelníček na hubnutí. Vymazlený jídelníček pro jednoho, na kterém si pochutnáte, ale přitom zhubnete. Žádné složité vaření. Jednoduchá jídla. Přidaly jsme pár zásadních věcí, své zkušenosti, pár nápadů, natočily pár informačních videí. Je z toho celý kurz Hubneme do plavek. Na webináři 7.6. budeme soutěžit o 3 volňásky na tento kurz a probírat všechno, co se hubnutí a léta týká.

Hubnoucí jídelníček

Tak dlouho nás prosíte o jídelníček, kalorie, gramáže a zpřesnění porcí vhodných pro hubnutí, že jsme to vzaly s Helčou jako výzvu a poctivě navařily a nafotily 14 denní „hubnoucí“ jídelníček. Vařily jsme porce pouze pro jednu osobu, abychom vám mohly dát přesné recepty a nákupní seznam na míru. Nyní tedy víme přesně, kolik hrnků, lžiček či lžic je potřeba dát vařit, když si chcete uvařit jen pro sebe. Pro zarputilé měřilky jsme doplnily do receptů i ty gramy.

Snadné vaření

Vylepšily jsme jídelníček během testování tak, že se část oběda dá použít na večeři, aby nebylo s vařením moc práce. Dokonce jsme navymýšlely a zkusily po sobě uvařit jídla, ve kterých nepotřebujete žádné extra pomocníky jako třeba tlakový hrnec. Bude vám stačit úplně běžné kuchyňské vybavení, které má každý doma. Prostě v rámci možností a zachování potřebných nutričních hodnot jsme udělaly jídelníček chutný, pestrý a jednoduchý na přípravu. Úplně bez práce to tedy nebude, ale snažily jsme se vám to maximálně ulehčit.

Nejen jídelníček, rovnou celý kurz

A protože jsme hrozné perfekcionistky, nestačilo nám připravit jen jídelníček. Z jídelníčku jsme udělaly nákupní seznam. Pak jsme vám chtěly předat nějaké moudro, některé potřebné zásady pro úspěšné a trvalé zhubnutí, tu nějakou zkušenost, principy… Zkrátka jsem si s tím hrály několik týdnů a informací bylo najednou tolik, že to na článek nestačilo. Místo článku a vzorového jídelníčku vznikl nový kurz postavený na našich vlastních zkušenostech a zkušenostech účastníků předchozích kurzů Jarní očista a Vánoce jinak. Zkrátka prověřená praxe, která funguje zestřučnělá a našlapaná do intenzivních 14 dnů.

Kolik potřebujete shodit?

Víme, že kila jsou jen velmi orientační záležitost, že cílem je hlavně mít pěknou pevnou postavu a kolik váží vlastně není podstatné. Ale ono to člověka motivuje, když vidí, jak váha klesá, co si budeme povídat. Známe to samy moc dobře. Podívejte se na naše fotky před změnou jídelníčku a po změně jídelníčku. Mě stačilo 10 dní takto poctivě jíst (konečně se dobře najíst!) a bylo 5 kg dole. Zkuste to s námi na 14 dnů a uvidíte samy, co vaše tělo rádo pustí.obe-pred-po

 

Česko-Slovensko do plavek!

My jsme zhubly i bez cvičení, ale moc dobře víme, že k dobré náladě, čištění těla a pěkné postavě pohyb rozhodně pomáhá. Pokud chcete shodit pár kilo do léta a jste ochotné si i zacvičit, přihlašte se na kurz co nejdříve. Pro  prvních 100 účastníků kurzu Hubneme do plavek máme extra dárek. Domluvily jsme se na spolupráci s akčním slovenským partnerem a nejrychlejší z vás dostanou v ceně kurzu navíc měsíční premium přístup do domácího online fitka Fitshaker.sk!

Kdo se tedy necítí na vystavování špeků v posilovně, může si hezky v klidu zacvičit podle profesionálních lektorek v pohodlí domova v čase, kdy mu to vyhovuje. Na výběr jsou krátké i delší sestavy všech možných aktivit. V nabídce najdete lekce například: výzva do plavek, Port De Bras, aerobic, jóga, pilates, loca dance, dynamic pump, six pack (břicho), sexy body (problémové partie) a další cviky.

Těhulky mohou cvičit s gravid jógou či baby fit programem. Maminky po porodu cíleně cvičit podle mommy fitness či happy mommy, kde si zacvičí i s miminkem.

Najděte si parťáka

V kurzu samozřejmě bude prostor pro online sdílení, samy na to rozhodně nebudete. Ale není od věci mít po ruce parťáka z masa a kostí. Jestli o cíleném hubnutí uvažujete, zkuste najít kamarádku, která by do toho šla s vámi. Ve dvou se to lépe táhne a je príma, když se můžete spolu stravovat a ve vaření se střídat. O sdíleném nadšení ani nemluvím. Kdo nezažije nepochopí, takže je príma, když můžet jásat s přítelkyní.

3 volňásky na webináři 7.6.

Ladíme poslední detaily a za pár dní kurz otevřeme. Otázky týkající se hubnutí a stravy na léto budeme probírat na webináři v úterý 7.6. Krom jiného budeme soutěžit o 3 volňásky do kurzu Hubneme jinak. Pokud se chcete zúčastnit, na webinář se jednoduše zaregistrujte. Je zdarma pro všechny.

 

Tak holky, hurá do plavek!

 

⏩ BRZY ZAČÍNÁ PODZIMNÍ DETOX KURZ

  • Milé Sluníčko, záleží, z jakého účtu na jaký účet to jde. Nejrychlější je platba online kartou, to se zapne hned, ale při výběru stejné banky je to taky raz dva. Takže snad už zítra na viděnou v kurzu.

 1. Dobrý den, klikla jsem dle instrukcí na tlačítko a sdílela kurz, poté jsem chtěla kurz objednat, ale neobjevil se mi slevový kód na 100 Kč. Zatím tedy v objednávce nepokračuji a prosím o radu, co s tím :-)? Díky moc a těším se!

  • Už :-) Oficiálně startujeme večer, ale už teď je v nabídce „kurzy a vzdělávání“. Prvních 100 dostane v ceně členství do online fitka :-)

 2. Evi, jedu na dovolenou a v době živého vysílání budu mimo ČR. Předpokládám, že se to bude dát potom shlédnout. Kurz super! Po dovče se do toho pustím.

  • Je to v plánu, Olgo, minule selhala technika, teď to snad nebude problém. Máme v plánu ještě připravit pro zájemce takový „výcuc“ z našeho povídání :-) Budeme se těšit na setkání v kurzu!

 3. Tak to máme radost, Danielo, že jsme se trefily do přání. Člověk se dá během jarní očisty do kupy, ale do vánoc je ještě daleko, že :-)

 4. Tak tenhle kurz mi právě hraje hezký do noty :-) Nedávno jsme se s kamarádkou vsadili, že do srpna zhubneme 8kg, ale každá podle té své diety. A já už se nemůžu dočkat až do toho praštím s Vámi! A přesně jak popisujete, těším se až odhalíte velikost porcí a složení talíře při hubnutí. Jste skvělé!!! A předem děkuji!

 5. Holky, to je úžasné, zrovna jsem si říkala, že mezi jarním a vánočním kurzem by se šiklo něco na léto. Moc se těším.

 6. Zobrazit všech 14 komentářů

Komentujte
Vaše jméno

Jméno uložíme a zobrazíme, váš e-mail nezveřejníme. Zásady ochrany údajů.

SDÍLEJTE PŘÍSPĚVKY - získejte členství v Klubu JJ nebo jeho prodloužení. Jak to funguje?
Autorem článku je Eva Cikrytová
Se změnou jídelníčku jsem se zbavila mnoha zdravotních potíží, se kterými si medicína nevěděla rady 30 let. Jídlo, vaření, psaní a šíření zdravého životního stylu se stalo mojí vášní. Je mi čím dál lépe a konečně mám své zdraví ve svých rukách. Celý příběh
Předchozí článekHubneme do plavek – online kurz
Další článekJak vám jde hubnutí?