S Hankou jsme v kontaktu díky online kurzům už od jara. Ráda čtu její veselé komentáře a tenhle jsem poprosila publikovat. Je v něm ta lehkost a radost, kterou změna stravy přinesla nám i jí a kterou se vám snažíme předat. A díky tomuhle článečku konečně vím, jak Hanka vypadá, protože jsem ji poprosila o fotku. Vůbec ne na svůj věk, co říkáte?

Hanka ZikovaDobrý večer Evi a Heli,
děkuji za materiály, všechno čtu, tisknu a vařím.

Nemám s tím problém, od „Jarní očisty“ a kurzu „Hubneme do plavek“ se už stravuji, až na malé odchylky – dovolená apod. – podle Vašich rad a receptů, někdy tak trošku improvizuji a to mě na tom baví.

Naprosto mi to vyhovuje, protože se můžu najíst dosyta a nemusím mít strach, že přiberu na váze.

Miluju miso polévku – tu mám každý den k snídani, miluju dýni hokkaido na všechny způsoby, dělám si pomazánky z luštěnin – mňam! Akorát si nedělám ty sladký věci – pečené ovoce, pudinky ….. stačí mi ta nasládlá chuť zeleniny. Takže váhu si pořád držím.
Ale už se docela těším na atmosféru předvánočního programu – loni jsem tu s Vámi ještě nebyla – hlavně že pojedu podle jídelníčku a nebudu muset přemýšlet, co vařit.
Tak se zatím mějte krásně, zdravím Hana

Pozn.: Fotka je z letočního dubna z Hančiných 58. narozenin!

⏩ BRZY ZAČÍNÁ PODZIMNÍ DETOX KURZ

  1. Evi, viděla jsem Vás ca před měsícem v Gáje v Mladé Boleslavi a musím říct, že jsem podruhé žasla!:) Poprvé to bylo, když jsem vás viděla s Helenkou na videu a pak se dočetla, kolik vám je let, no a podruhé v Gáje, ptž tam bych Vám hádala sotva 30, naživo jste zkrátka ještě větší kočka!:) A taky jsem Vám chtěla vzkázat, že máte moc krásnou a od pohledu podporující rodinu. Přeju jen tak dál a díky za vše, co děláte a jak to děláte!!

    • Iris, diky, jste prilis laskava :-) To jste se mela prihlasit, mohli jsme se pozdravit. Diky za milou zpravu!

  2. Ooo, my všechyn děkujeme krasavici Xandře, protože ona vypadá jako bohyně a od takové je pochvala velmi příjemná :-)

  3. 58 ? :O tak za 20 let,že ? :) ale i Helča s Evou vypadají tak o 10 let mladší (tleskající smajlík) :)

  4. Zobrazit všech 6 komentářů

Komentujte
Vaše jméno

Jméno uložíme a zobrazíme, váš e-mail nezveřejníme. Zásady ochrany údajů.

SDÍLEJTE PŘÍSPĚVKY - získejte členství v Klubu JJ nebo jeho prodloužení. Jak to funguje?
Autorem článku je Eva Cikrytová
Se změnou jídelníčku jsem se zbavila mnoha zdravotních potíží, se kterými si medicína nevěděla rady 30 let. Jídlo, vaření, psaní a šíření zdravého životního stylu se stalo mojí vášní. Je mi čím dál lépe a konečně mám své zdraví ve svých rukách. Celý příběh
Předchozí článekStředomořská kuchyně I.
Další článekBrownie