Domů > Magazín > Vaše příběhy

Improvizuji a to mě na tom baví (Hanka 58 let)

S Hankou jsme v kontaktu díky online kurzům už od jara. Ráda čtu její veselé komentáře a tenhle jsem poprosila publikovat. Je v něm ta lehkost a radost, kterou změna stravy přinesla nám i jí a kterou se vám snažíme předat. A díky tomuhle článečku konečně vím, jak Hanka vypadá, protože jsem ji poprosila o fotku. Vůbec ne na svůj věk, co říkáte?

Hanka ZikovaDobrý večer Evi a Heli,
děkuji za materiály, všechno čtu, tisknu a vařím.

Nemám s tím problém, od “Jarní očisty” a kurzu “Hubneme do plavek” se už stravuji, až na malé odchylky – dovolená apod. – podle Vašich rad a receptů, někdy tak trošku improvizuji a to mě na tom baví.

Naprosto mi to vyhovuje, protože se můžu najíst dosyta a nemusím mít strach, že přiberu na váze.

Miluju miso polévku – tu mám každý den k snídani, miluju dýni hokkaido na všechny způsoby, dělám si pomazánky z luštěnin – mňam! Akorát si nedělám ty sladký věci – pečené ovoce, pudinky ….. stačí mi ta nasládlá chuť zeleniny. Takže váhu si pořád držím.
Ale už se docela těším na atmosféru předvánočního programu – loni jsem tu s Vámi ještě nebyla – hlavně že pojedu podle jídelníčku a nebudu muset přemýšlet, co vařit.
Tak se zatím mějte krásně, zdravím Hana

Pozn.: Fotka je z letočního dubna z Hančiných 58. narozenin!

PS: Z práce do práce, život letí a vy nic nestíháte?

Pokud před sebou stále jen hrnete všechny ty povinnosti, které život přináší, je čas se zastavit. 🛑 Je tohle život, který chcete? O tomto jste snili? Asi ne. V přírodě začíná nový biologický rok, nový začátek a i my to letos můžeme udělat jinak. Právě tomu se v Jarní Očistě také věnujeme a máme dokonce připravený silný závěrečný aktivační rituál, aby se vaše záměry mohly uskutečit. Zdaleka v očistě nejde jen o vyvážený jídelníček. Pojďte si ujasnit touhy, naberte zas energii a pojďte se cítit ve svém těle lépe. Začněte s námi 8 týdenní Jarní očistu. Pročistíme tělo, zlepšíme jídelníček, postavu i psychiku.

Se změnou jídelníčku jsem se zbavila mnoha zdravotních potíží, se kterými si medicína nevěděla rady 30 let. Jídlo, vaření, psaní a šíření zdravého životního stylu se stalo mojí vášní. Je mi čím dál lépe a konečně mám své zdraví ve svých rukách. Celý příběh

10 lidí už poděkovalo za článek.

Komentáře

Evi, viděla jsem Vás ca před měsícem v Gáje v Mladé Boleslavi a musím říct, že jsem podruhé žasla!:) Poprvé to bylo, když jsem vás viděla s Helenkou na videu a pak se dočetla, kolik vám je let, no a podruhé v Gáje, ptž tam bych Vám hádala sotva 30, naživo jste zkrátka ještě větší kočka!:) A taky jsem Vám chtěla vzkázat, že máte moc krásnou a od pohledu podporující rodinu. Přeju jen tak dál a díky za vše, co děláte a jak to děláte!!

Xandro děkuji! O 20let míň bych brala!

Ukázat další komentáře