Rozhovor s MUDr. Elekovou na téma očkování vzbudil obrovský zájem a zaplavili jste nás mnoha dotazy. Proto jsme se tedy zeptaly za vás, co se vlastně o očkování, vedlejších a smrtelných účincích učí lékaři na fakultě. Co říkají lékařům farmaceutické firmy a proč tolik lékařů má stále zájem očkovat, když už se dnes ví o nežádoucích účincích, zda je to nevědomost či něco jiného. Zeptaly jsme se, zda je lepší doočkovat rozběhlé očkování např. hexavakcínu a zda má smysl přeočkovávat tetanus alespoň v případě úrazu. Zajímalo nás, jak jednat s lékařem, který vyhrožuje sociálkou a hygienou, a jak prakticky postupovat, když chceme neočkované dítě dostat na školu v přírodě či do školky. A protože je léto, nemohly jsme vynechat téma klíšťat - encefalitidu a boreliózu.

🔒 Přístupné členům Klubu Jíme Jinak

Klub Jíme Jinak

👉 Přihlaste se, pokud jste s námi v programu. Nápověda.

💕 Líbí se vám recepty a články, které tu čtete zdarma a bez reklam? Díky členům Klubu JJ je můžeme psát.

✨ Za podporu Klubákům dáváme prémiové materiály, jako je tento, videorecepty, jídelníčky, odborné materiály, poradnu a slevy na nákupy (knih, potravin, kurzů).

🍒 Oceňte naše mnohaleté úsilí a zvažte členství.

Co říkají o Klubu Jíme Jinak členové

Labarunka: Ahoj, členství jsem si koupila hned…recepty s videem jsou super, zvlášť pro mě jako začátečnici…Díky za tu práci, kterou odvádíte za nás a shrnujete veškeré poznatky a zkušenosti. Krásná práce.

Chci do Klubu
Zjistit více

Předchozí článekNaše cesta ke zdraví (David, 3 děti)
Další článekPoděkování