Domů > Magazín > Blog

Už dnes: Jíme Jinak v pořadu Prostřeno!

Pozor změna – právě jsme zjistili, že díl, kde vařím já, poběží už zítra v 17:50! Už zítra večer tedy potřebuji vaši pomoc. Podpořte mě a pošlete mi hlas v divácké soutěži. Společně ukážeme, že nejsme žádná ořezávátka :-)

Ano, neuvěřitelné se stalo skutečností. Výzva přijata – jdu vařit do reality show Prostřeno! Chci ukázat, že naše zdravé vaření není žádná věda, jídla jsou chutná a díky nim jde snadno zhubnout – bez hladovky a bez koktejlů.

Jestli si říkáte, že je to šílenost, nejste sami :-) Právě proto potřebuji vaši pomoc!

Klikněte na zelené tlačítko, sdílejte a pošleme vám videorecepty, rozhovor ze zákulisí pořadu a další vychytávky.

Skvělý nápad. Chci podpořit Evu

Nikdy neříkej nikdy

To je jedno z mých životních hesel a zase na něj došlo. Před deseti lety mě holky z kurzů hnaly do Prostřena, že to mám národu ukázat. Ale neměla jsem na to tehdy ani chuť, ani odvahu. Když mi známá říkala: “Někdo těm lidem musí říct, jak jim může být dobře a jak moc to chutná,” tak jsem bez přemýšlení odvětila, že do Prostřena nikdy.

Zdraví máme ve svých rukou

Jak čas plyne, tak lidí, kterým naše jídelníčky pomohly, jsou dnes už tisíce. Tolik lidí nám denně píše, že se uzdravili, zbavili se nadváhy, bolesti i depresí, … je až neuvěřitelné, jak jim to šlo snadno. Stačilo upravit jídelníček. Přibývá lidí, kteří si to vyzkoušeli a kterým je dnes nad slunce jasné, jakou roli v jejich dobrém fyzickém i psychickém pocitu hraje strava. Ten, kdo si nechal poradit a upravil životní styl, ví, že má své zdraví zcela ve svých rukou.

Kromě nadšených ohlasů na naše recepty a kurzy dostáváme také spoustu emailů, kde nám lidé popisují své velké zdravotní potíže, ze kterých je cítit bezmoc, protože mnohdy už ani lékaři nevědí, jak jim pomoci. A přitom my víme, jak málo kolikrát stačí, aby se cítili lépe a tělo se začalo uzdravovat. Začíná to v hlavě a pokračuje v kuchyni.

Přehrajte si toto video
Přehrajte si toto video

Pomozte nám sdílet zdravý životní styl Jíme Jinak

Máme radost, když doporučujete stránky Jíme Jinak a pomáháte nám sdílet myšlenky zdravého životního stylu. Jsme malý rodinný projekt, nejsme korporace, která by si mohla dát reklamu do televize. A právě proto jsem začala o této výzvě uvažovat.

Když mi volala kamarádka, že na mě dá číslo produkční, ještě jsem si myslela, že to je nesmysl a všelijak se kroutila a vymlouvala. Ale když vzápětí volala sama produkční, že je to speciál a že tam budou lidé, kteří se o zdravou stravu zajímají a nějak jim to pomohlo, tak jsem nakonec kývla.

Máme šanci ukázat principy Jíme Jinak v televizi. To je skvělá příležitost! Když mi pomůžete, aby můj díl vidělo co nejvíce lidí.

Hlasujte pro Jíme Jinak

Pokud se vám líbí, co děláme, podpořte nás. Během pořadu mohou čtenáři posílat svému favoritovi hlasy. Já budu vařit v pondělí 20.1. 2020 v 17:50 a doufám, že z těch mnoha hodin, co se u nás během pondělí a úterý natočily, bude poznat, jak vaříme, jak žijeme a jak to celé funguje. Je mi jasné, že to bude sestřih (toho se trochu děsím) a vím, jak natáčení probíhalo (to vám povím v rozhovoru na toto téma), ale snad to těm, kdo se budou dívat, bude dávat smysl a třeba taky začnou o jídle přemýšlet trochu jinak.

Vaši podporu oceníme!

Dostanete od nás menu z show Prostřeno! včetně kompletně natočených videoreceptů od A do Z, recept na léčebné koření, voucher na Jarní očistu, vstup do online programu Jak začít podle Jíme Jinak a  rozhovor o zákulisí pořadu.

Kvůli show Prostřeno jsme připravili speciální stránku! Klikněte na tlačítko níže.

Chci videorecepty – Evu a JJ podpořím

 

PS: Jdete s námi letos do Jarní očisty? Zavíráme vstup - poslední šance

Rozhoupejte se a pojďte udělat něco sebe 😊. Pojďte skoncovat s únavou, kily navíc a špatnou náladou. Už za pár týdnů uvidíte výsledky. Pročistíme tělo podle připraveného zdravého jídelníčku. Mrkněte na 8 týdenní Jarní očistu a naskočte!

Se změnou jídelníčku jsem se zbavila mnoha zdravotních potíží, se kterými si medicína nevěděla rady 30 let. Jídlo, vaření, psaní a šíření zdravého životního stylu se stalo mojí vášní. Je mi čím dál lépe a konečně mám své zdraví ve svých rukách. Celý příběh

Buďte první, kdo poděkuje za tento článek.

Komentáře

A taky se mi líbilo, že jste vše ochutnala a za maso nestrhávala body.

Evi, fandím Vám!
Prostřeno jsem odkoukala a bylo to fajn (až na ty kila reklam).

Každý se mohl něčím inspirovat. Lidi se sešli celkem v pohodě (nekonalo se žádný “fuj” a “ble” a “to je debil”), je mi přišlo trochu křivý to bodování Nikol u Táni.

A máte novou výzvu: vymyslet rýžovou fritatu “po našemu”:-))

Ukázat další komentáře

Vyzkoušejte také

4
37

Už 10 let jím jinak – zůstanu u toho?

Už 10 let jím jinak! Co to se mnou udělalo? Stálo to za to? A budu pokračovat? O to se s vámi podělím ve videu.

Nezapomeňte si vyzvednout videorecepty z Prostřeno!

Dostali jsme pár smutných povzdechů, že náš balíček jako odměnu za podporu nedorazil. To by nás mrzelo. Opravdu jsme všem balíček poslali emailem. Poradíme...

V Sama doma si to vypili

V pořadu Sama doma jsem mluvila krátce o vhodném pití na jaře (první část) a předvedla v praxi, jak si udělat smoothie z plevele (druhá část). Nečekala jse...
24
9

VIDEO: Tajemství silné imunity

V tomto videu odhalíme zásadní věc, díky které bude vaše imunita jednou provždy silná.

Vyhlášení soutěže o koření značky Benkor

Moc děkujeme všem, kteří jste se zúčastnili soutěže, za vaše nádherné odpovědi, čím vás Jíme Jinak obohacuje. Moc nás potěšily a zahřály u srdíčka a jsme r...