Domů > Magazín > Blog

Už dnes: Jíme Jinak v pořadu Prostřeno!

Pozor změna – právě jsme zjistili, že díl, kde vařím já, poběží už zítra v 17:50! Už zítra večer tedy potřebuji vaši pomoc. Podpořte mě a pošlete mi hlas v divácké soutěži. Společně ukážeme, že nejsme žádná ořezávátka :-)

Ano, neuvěřitelné se stalo skutečností. Výzva přijata – jdu vařit do reality show Prostřeno! Chci ukázat, že naše zdravé vaření není žádná věda, jídla jsou chutná a díky nim jde snadno zhubnout – bez hladovky a bez koktejlů.

Jestli si říkáte, že je to šílenost, nejste sami :-) Právě proto potřebuji vaši pomoc!

Klikněte na zelené tlačítko, sdílejte a pošleme vám videorecepty, rozhovor ze zákulisí pořadu a další vychytávky.

Skvělý nápad. Chci podpořit Evu

Nikdy neříkej nikdy

To je jedno z mých životních hesel a zase na něj došlo. Před deseti lety mě holky z kurzů hnaly do Prostřena, že to mám národu ukázat. Ale neměla jsem na to tehdy ani chuť, ani odvahu. Když mi známá říkala: “Někdo těm lidem musí říct, jak jim může být dobře a jak moc to chutná,” tak jsem bez přemýšlení odvětila, že do Prostřena nikdy.

Zdraví máme ve svých rukou

Jak čas plyne, tak lidí, kterým naše jídelníčky pomohly, jsou dnes už tisíce. Tolik lidí nám denně píše, že se uzdravili, zbavili se nadváhy, bolesti i depresí, … je až neuvěřitelné, jak jim to šlo snadno. Stačilo upravit jídelníček. Přibývá lidí, kteří si to vyzkoušeli a kterým je dnes nad slunce jasné, jakou roli v jejich dobrém fyzickém i psychickém pocitu hraje strava. Ten, kdo si nechal poradit a upravil životní styl, ví, že má své zdraví zcela ve svých rukou.

Kromě nadšených ohlasů na naše recepty a kurzy dostáváme také spoustu emailů, kde nám lidé popisují své velké zdravotní potíže, ze kterých je cítit bezmoc, protože mnohdy už ani lékaři nevědí, jak jim pomoci. A přitom my víme, jak málo kolikrát stačí, aby se cítili lépe a tělo se začalo uzdravovat. Začíná to v hlavě a pokračuje v kuchyni.

Přehrajte si toto video
Přehrajte si toto video

Pomozte nám sdílet zdravý životní styl Jíme Jinak

Máme radost, když doporučujete stránky Jíme Jinak a pomáháte nám sdílet myšlenky zdravého životního stylu. Jsme malý rodinný projekt, nejsme korporace, která by si mohla dát reklamu do televize. A právě proto jsem začala o této výzvě uvažovat.

Když mi volala kamarádka, že na mě dá číslo produkční, ještě jsem si myslela, že to je nesmysl a všelijak se kroutila a vymlouvala. Ale když vzápětí volala sama produkční, že je to speciál a že tam budou lidé, kteří se o zdravou stravu zajímají a nějak jim to pomohlo, tak jsem nakonec kývla.

Máme šanci ukázat principy Jíme Jinak v televizi. To je skvělá příležitost! Když mi pomůžete, aby můj díl vidělo co nejvíce lidí.

Hlasujte pro Jíme Jinak

Pokud se vám líbí, co děláme, podpořte nás. Během pořadu mohou čtenáři posílat svému favoritovi hlasy. Já budu vařit v pondělí 20.1. 2020 v 17:50 a doufám, že z těch mnoha hodin, co se u nás během pondělí a úterý natočily, bude poznat, jak vaříme, jak žijeme a jak to celé funguje. Je mi jasné, že to bude sestřih (toho se trochu děsím) a vím, jak natáčení probíhalo (to vám povím v rozhovoru na toto téma), ale snad to těm, kdo se budou dívat, bude dávat smysl a třeba taky začnou o jídle přemýšlet trochu jinak.

Vaši podporu oceníme!

Dostanete od nás menu z show Prostřeno! včetně kompletně natočených videoreceptů od A do Z, recept na léčebné koření, voucher na Jarní očistu, vstup do online programu Jak začít podle Jíme Jinak a  rozhovor o zákulisí pořadu.

Kvůli show Prostřeno jsme připravili speciální stránku! Klikněte na tlačítko níže.

Chci videorecepty – Evu a JJ podpořím

 

PS: Přemýšlíte jak zlepšit postavu a své zdraví?

Nepřemýšlejte 😊 Pojďte něco dělat! Ukážeme jak vylepšit jídelníček, co jíst a co ne, a jak si jídlem spravit zdraví! Naskočte do online kurzu Jíme Jinak - JE ZDARMA !

Se změnou jídelníčku jsem se zbavila mnoha zdravotních potíží, se kterými si medicína nevěděla rady 30 let. Jídlo, vaření, psaní a šíření zdravého životního stylu se stalo mojí vášní. Je mi čím dál lépe a konečně mám své zdraví ve svých rukách. Celý příběh

1 člověk už poděkoval za článek. Oceňte práci autora také.

Komentáře

Jitka Woba
24. 5. 2023

Dobrý den, nemůžu nikde dohledat díl prostřena s Vámi Evo, je možné ještě jeho shlédnutí? Díky Jitka

A taky se mi líbilo, že jste vše ochutnala a za maso nestrhávala body.

Ukázat další komentáře