Domů > Nepřehlédněte

Knihy od Svítání bez poštovného

Chráněná dílna Svítání zaměstnává lidi, kteří by jinak těžko hledali pracovní příležitost, a vydává skvělé tituly. Světový bestseller Čínská studie, knihy o zdravé výživě, o čínské a indické medicíně, diagnostické knihy, knihy o terapiích a mnoho dalšího. Pro členy Klubu jsme domluvili na vánoční nákupy dopravu zdarma!

Jaké knihy najdete v nabídce nakladatelství Svítání

V nabídce nakladatelství Svítání najdete témata:

 • zdravá strava z pohledu západní vědy – autorem je prof. dr. T. Collin Campbell a jeho tým (Čínská studie, Celek, Čínská studie v kuchyni )
 • tradiční čínská medicína, vč. disciplín jako je akupunktura – autorem je Vladimír Ando ( Klasická čínská medicína – základy teorie, Farmakologie klasické čínské medicíny), Giovanni Maciocia ( Diagnostika podle jazyka ), Johann Abele ( Baňkování – osvědčená metoda léčby ) a Sun Chengnan ( Čínské léčebné masáže – tuina ), Mark Hess a Shogo Mochizuki (Japonské masáže horkými kameny )
 • makrobiotika – autorem je Michio Kushi (encyklopedie Makrobiotikou ke skutečnému zdraví ), Aveline Kushi (Velká makrobiotická kuchařka) a Jarmila Průchová (např. Co vás ničí, Omyly, na které se doplácí i umírá, Jistota, jak řešit neřešitelné a léčit neléčitelné, O zdraví úplně jinak, Léčivé byliny úplně jinak, Dvě nové hrozby pro každého: diabetes a hypoglykemie, Na stupních vítězů, Pravda o mléce, atd.)
 • léčivé byliny (kromě výše uvedených knih také knihu Ocet v domácí lékárně, jejímž autorem je J. H. Angerstein)
 • typologie krevních skupin – autorem je Toshitaka Nomi (Psychologická typologie krevních skupin )
 • ajurvéda – autorem je Vladimír Miltner (Lékařství staré Indie).   

Výhoda pro členy Klubu Jíme Jinak

Členové klubu Jíme Jinak dopravu zdarma. Ať si koupíte jakékoli množství knih z e-shopu www.svitani.eu, platíte jen cenu knih a žádné další poplatky. Pro uplatnění této výhody zadejte při nákupu svůj klubácký email a do poznámky napište kód:[přihlaste se]. Akce platí do 31.12. 2018.

Jak nakoupit knihy 

Knihy koupené přímo od Svítání získáte za cenu podstatně nižší než je jejich doporučená cena v knihkupectví, i když zaplatíte poplatek za doručení. Objednávat můžete:

 • V e-shopu www.svitani.eu 
 • E-mailem na adrese  objednavky@svitani.eu
 • Telefonicky na čísle 737 605 855 v pracovních dnech, obvykle v době 9–12 hod.
 • Dopisem zaslaným na adresu uvedenou v rubrice Kontakt.

Knihy jsou odesílány prostřednictvím České pošty:

 • Doporučeně bez dobírky, pokud si knihy předplatíte na náš bankovní účet.
 • K ceně knih se připočítává poštovné 75 Kč pro zásilky doručované do České republiky. 
 • Zasíláme i na Slovensko, podmínky viz web.
 • Na dobírku  platí pouze pro dodání v České republice (peníze od Vás vybere Česká pošta).
 • U zásilek, které zákazník objednal na dobírku, se k ceně knih připočítává poštovné 105 Kč.

Více informací k platbám, číslo účtu atd. viz Jak nakupovat.

 
 

PS: Začínáme Jarní očistu!

Únava, blbá nálada a kila navíc? Nenecháme vás v tom! 😊 Pojďte s tím zatočit. Začínáme 8 týdenní Jarní očistu. Pročistíme tělo, zlepšíme jídelníček i postavu a zase bude dobře.

Se změnou jídelníčku jsem se zbavila mnoha zdravotních potíží, se kterými si medicína nevěděla rady 30 let. Jídlo, vaření, psaní a šíření zdravého životního stylu se stalo mojí vášní. Je mi čím dál lépe a konečně mám své zdraví ve svých rukách. Celý příběh

Buďte první, kdo poděkuje za tento článek.

Buďte první, kdo napíše komentář

Mohlo by se vám líbit

144
70

Videopřání Jíme Jinak 2022 – Uspořádejme si myšlenky

Čtěte více na toho téma

Vyzkoušejte také

11

Sleva na nákup zdravých potravin a eko drogerie od Country Life

Pro členy Klubu Jíme Jinak jsme domluvili slevu na celý sortiment v eshopu Country Life. Pokud vaříte podle nás, už jinam nemusíte chodit.
2

Jak zdravě „provařit“ víkend

David a Ajka už vaří jinak řadu let. Jejich příběh znáte z Klubu. Oni sami jsou v Klubu od samého začátku a pro Klubáky nabídli 400 Kč slevu na víkend s va...
4

Menstruační a jiné ženské potřeby

Menstruace může být příjemná a dámské hygienické pomůcky ekologické. Pokud ještě neznáte alternativy k těm klasickým, tak určitě prozkoumejte nabídku, kter...
2

Ušetřete 3 tisíce na zdravé dovolené – Chorvatsko 2020

Chtěli byste jet k moři, odpočinout si a přitom se zdravě najíst? Pak vyrazte na pobyt do Chorvatska, kde se postarají i o vaše děti.  Letní pobyty na ostr...