Domů > Nepřehlédněte

Knihy od Svítání bez poštovného

Chráněná dílna Svítání zaměstnává lidi, kteří by jinak těžko hledali pracovní příležitost, a vydává skvělé tituly. Světový bestseller Čínská studie, knihy o zdravé výživě, o čínské a indické medicíně, diagnostické knihy, knihy o terapiích a mnoho dalšího. Pro členy Klubu jsme domluvili na vánoční nákupy dopravu zdarma!

Jaké knihy najdete v nabídce nakladatelství Svítání

V nabídce nakladatelství Svítání najdete témata:

 • zdravá strava z pohledu západní vědy – autorem je prof. dr. T. Collin Campbell a jeho tým (Čínská studie, Celek, Čínská studie v kuchyni )
 • tradiční čínská medicína, vč. disciplín jako je akupunktura – autorem je Vladimír Ando ( Klasická čínská medicína – základy teorie, Farmakologie klasické čínské medicíny), Giovanni Maciocia ( Diagnostika podle jazyka ), Johann Abele ( Baňkování – osvědčená metoda léčby ) a Sun Chengnan ( Čínské léčebné masáže – tuina ), Mark Hess a Shogo Mochizuki (Japonské masáže horkými kameny )
 • makrobiotika – autorem je Michio Kushi (encyklopedie Makrobiotikou ke skutečnému zdraví ), Aveline Kushi (Velká makrobiotická kuchařka) a Jarmila Průchová (např. Co vás ničí, Omyly, na které se doplácí i umírá, Jistota, jak řešit neřešitelné a léčit neléčitelné, O zdraví úplně jinak, Léčivé byliny úplně jinak, Dvě nové hrozby pro každého: diabetes a hypoglykemie, Na stupních vítězů, Pravda o mléce, atd.)
 • léčivé byliny (kromě výše uvedených knih také knihu Ocet v domácí lékárně, jejímž autorem je J. H. Angerstein)
 • typologie krevních skupin – autorem je Toshitaka Nomi (Psychologická typologie krevních skupin )
 • ajurvéda – autorem je Vladimír Miltner (Lékařství staré Indie).   

Výhoda pro členy Klubu Jíme Jinak

Členové klubu Jíme Jinak dopravu zdarma. Ať si koupíte jakékoli množství knih z e-shopu www.svitani.eu, platíte jen cenu knih a žádné další poplatky. Pro uplatnění této výhody zadejte při nákupu svůj klubácký email a do poznámky napište kód:[přihlaste se]. Akce platí do 31.12. 2018.

Jak nakoupit knihy 

Knihy koupené přímo od Svítání získáte za cenu podstatně nižší než je jejich doporučená cena v knihkupectví, i když zaplatíte poplatek za doručení. Objednávat můžete:

 • V e-shopu www.svitani.eu 
 • E-mailem na adrese  objednavky@svitani.eu
 • Telefonicky na čísle 737 605 855 v pracovních dnech, obvykle v době 9–12 hod.
 • Dopisem zaslaným na adresu uvedenou v rubrice Kontakt.

Knihy jsou odesílány prostřednictvím České pošty:

 • Doporučeně bez dobírky, pokud si knihy předplatíte na náš bankovní účet.
 • K ceně knih se připočítává poštovné 75 Kč pro zásilky doručované do České republiky. 
 • Zasíláme i na Slovensko, podmínky viz web.
 • Na dobírku  platí pouze pro dodání v České republice (peníze od Vás vybere Česká pošta).
 • U zásilek, které zákazník objednal na dobírku, se k ceně knih připočítává poštovné 105 Kč.

Více informací k platbám, číslo účtu atd. viz Jak nakupovat.

 
 

PS: Z práce do práce, život letí a vy nic nestíháte?

Pokud před sebou stále jen hrnete všechny ty povinnosti, které život přináší, je čas se zastavit. 🛑 Je tohle život, který chcete? O tomto jste snili? Asi ne. V přírodě začíná nový biologický rok, nový začátek a i my to letos můžeme udělat jinak. Právě tomu se v Jarní Očistě také věnujeme a máme dokonce připravený silný závěrečný aktivační rituál, aby se vaše záměry mohly uskutečit. Zdaleka v očistě nejde jen o vyvážený jídelníček. Pojďte si ujasnit touhy, naberte zas energii a pojďte se cítit ve svém těle lépe. Začněte s námi 8 týdenní Jarní očistu. Pročistíme tělo, zlepšíme jídelníček, postavu i psychiku.

Se změnou jídelníčku jsem se zbavila mnoha zdravotních potíží, se kterými si medicína nevěděla rady 30 let. Jídlo, vaření, psaní a šíření zdravého životního stylu se stalo mojí vášní. Je mi čím dál lépe a konečně mám své zdraví ve svých rukách. Celý příběh

Buďte první, kdo poděkuje za tento článek.

Buďte první, kdo napíše komentář