Domů > Magazín > Blog

Krásné Vánoce a šťastný nový rok

Přejeme vám krásné Vánoce plné pohody s vašimi blízkými, mnoho radosti a štěstí nejen u vánočního stromečku ale i v následujících dnech. Do nového roku pak zdraví a dobrou náladu. Všechno ostatní už si “navaříme” sami, že? :-)

Eva a Helena

PS: Co shodit 5 kg za 14 dnů? 😍

Sezóna plavek začne brzy. Máme chutný jídelníček, skvělé recepty, videa, jemné cvičení - a samozřejmě živou podporu a motivaci. Už za 2 týdny uvidíte výsledky. Mrkněte na výzvu Hubneme do plavek a naskočte!

Se změnou jídelníčku jsem se zbavila mnoha zdravotních potíží, se kterými si medicína nevěděla rady 30 let. Jídlo, vaření, psaní a šíření zdravého životního stylu se stalo mojí vášní. Je mi čím dál lépe a konečně mám své zdraví ve svých rukách. Celý příběh

Buďte první, kdo poděkuje za tento článek.

Komentáře

maria.milano
3. 1. 2015

Holky taky preji jen to nejlepsi do noveho roku! (I kdyz trochu se zpozdenim) Vam i vsem co se snazi jist jinak co to jde! Chystam se varit svarak podle Vas tak jsem na nej zvedava! A taky se moc tesim Na spousty receptu a clanku v novem roce!

Tedy lehce se zpožděním, ale lepší než vůbec : vše nej všem do roku 2015! Cítím, že to bude ten nejlepší rok, co jsme zažili, co říkáte :-);-)!? Katka

Ukázat další komentáře