Domů > Výhody pro členy > Co členové využili

Květnová víkendovka pro nezadané

Stravujete se jinak, možná i cvičíte jinak a jinak přemýšlíte a rádi byste se setkali s podobně naladěnými lidmi? Jste singl a rádi byste se setkali s lidmi, kteří jsou také bez partnerů a užili si s nimi pěkný, inspirativní víkend? Pak právě pro vás vznila třetí akce tohoto druhu. Další setkání proběhne opět v malebné přírodě Šumavy, v Železné Rudě.

Srdečně vás zveme na víkend pro nezadané do samotného srdce Šumavy – Železné Rudy. Malebná jarní příroda skýtá bezpočet krásných výletů do kraje (Čertovo, Černé jezero, křížová cesta, Pancíř, Špičák) a pamětihodností (Chrám Panny Marie Pomocné z hvězdy, Muzeum Šumavy). Penzion Chrám ticha pak nabízí krásný, odpočinkový prostor pro příjemný relax s možností welness procedur.

Kdy

8. – 10. května 2015 (s možností prodloužení od 7.5.)

Začátek akce: v pátek 8. května v 10:00 hod.

Konec akce: v neděli 10. května po obědě

Ubytování ve čtvrtek 7. května možné od 14 h. Začínáme večeří v 18 h.

Kde

vikend4

Železná Ruda, penzion ALFA – Chrám ticha (www.chram-ticha.cz)

Penzion se nachází v samotnném srdce Šumavy. Okolní malebná příroda skýtá bezpočet krásných výletů (např. Čertovo, Černé jezero, rozhledna Pancíř, sportovní středisko na Špičáku) a pamětihodností. Penzion ALFA nabízí příjemnou rodinnou atmosféru, milý odpočinkový prostor (sauna, whirpool, bar, unikátní meditační místnost Chrám ticha).

Možno domluvit spolujízdu!

Ubytování

vikend2vikend3

V příjemných pokojích se sociálním zařízením.

Strava

Plná vegetariánsko – vegansko – makrobiotická penze, suroviny z části i v bio kvalitě

Program

Připravený program přizpůsobujeme změnám počasí a potřebám skupiny. Nabízíme různorodé aktivity zaměřené na sebepoznání, poznání účastníků navzájem, pěší výlety do okolí (Čertovo a Černé jezero – možné i další výlety dle počasí), venkovní aktivity (stopovačka po okolí), besední večer na téma Partnerské vtahy (vede lektorka Květa Kolouchová), diskotékový večer s programem a každodenní ranní rozcvičku. Program je dobrovolný.

Cena

vikend1

Cena: 2.800,- Kč (od pátku dopoledne do neděle); doplatek za pobyt od čtvrtka večeře: 700,- Kč

V ceně je zahrnuto ubytování na 2 /3 noci v příjemných pokojích se sociálním zařízením, plná penze, organizace programu.

Rezervace a více informací

Přihlášky a více informací najdete na: info@duhovykonik.cz, tel.: 602558972

Akci pořádá Duhový koník  a seznamka Světlo Srdce.

Výhoda pro členy Klubu Jíme Jinak

Členové Klubu Jíme Jinak mají slevu 300 Kč. Pro uplatnění slevy uveďte při rezervaci heslo uvedené v sekci Výhody pro členy.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Akci pořádá Duhový koník www.duhovykonik.cz a seznamka Světlo Srdce www.svetlosrdce.cz.

Rezervace na: 602558972, info@duhovykonik.cz

 

PS: Co shodit 5 kg za 14 dnů?

Sezóna plavek se blíží. Letos to nebude strašák, připravíme se. Máme chutný jídelníček, skvělé recepty, videa, jemné cvičení - a samozřejmě živou podporu a motivaci. Už za dva týdny uvidíte výsledky. Mrkněte na výzvu Hubneme do plavek a naskočte!

Se změnou jídelníčku jsem se zbavila mnoha zdravotních potíží, se kterými si medicína nevěděla rady 30 let. Jídlo, vaření, psaní a šíření zdravého životního stylu se stalo mojí vášní. Je mi čím dál lépe a konečně mám své zdraví ve svých rukách. Celý příběh

Buďte první, kdo poděkuje za tento článek.

Buďte první, kdo napíše komentář

Vyzkoušejte také

Chřest s těstovinami a smetanou

Tahle omáčka chutná jako italská. Jako rajská s masem. Je to kořením, je to konzistencí a je to prostě mňamka. A navíc rychlá.
8
3

Jak skladovat hlávkový salát, aby nevadnul

Víte jak skladovat hlávkový salát, když ho nemůžete zkonzumovat hned po utržení? My jsem ho doma vždycky dávali do misky s vodou. Vydržel, ale vadnul. Dnes...

Gratinované tofu s rýží

Obalované pečené tofu s rýží a salátkem z fazolí. Tento recept může být obměňován podle sezony. Použijte jakoukoliv zeleninu, co máte k dispozici a kterou ...

Kila a centimetry mizí a chuť do života je zpátky (Lucka, 39 let)

Tohle jaro jsem už nevěděla, co sama se sebou. Měla jsem neustále nafouklé břicho, špatnou náladu a byla jsem protivná i sama sobě. Po změně jídelníčku se ...

Reveňová bublanina

Rebarborový jahleník je příjemný osvěžující dezert, který hravě nahradí běžný moučník. Neobsahuje mouku, vejce ani cukr. Je přirozeně bezlepkový a velmi ch...

Tempeh s mrkvovou salsou

Toto jídlo představuje samo o sobě kompletní talíř. Doplňte ho trochou kvašené zeleniny a skvělý zdravý a lahodný oběd je na světě.