Konec nářků, že neexistují tábory pro děti pojaté dobře, co se týče respektujícího přístupu k dětem, přirozené výchovy a ještě i dobré stravy. Jeden takový tu pro vás máme. Je to tábor pro rodiče s dětmi, takže můžete vzít menší i větší děti a vyrazit si odpočinout do přírody. A pozor - členové klubu mají opět slevu!

DSC_1087Tenhle tábor je výborným tipem, jak lze také strávit kus léta s vašimi dětmi v přírodě a přitom mít bohatý program. Tábor na téma Indiáni se koná v pohodovém, příjemném prostředí letního dětského tábora. Děti mají po celou dobu trvání tábora připraven program, a to od probuzení až do večerky. Dospělí se mohou věnovat buď svým nejmenším ratolestem, dělat si svůj vlastní program v areálu tábora, či v okolí, ležet u bazénu, číst si, tvořit něco, povídat si a třeba se někdy přidat k dětskému programu. Novinkou je letos občasný program i pro dospělé. Odpočinete, pobavíte se, dozvíte se leccos zajímavého, seznámíte se s dalšími rodiči. A samozřejmě je připravena chutná letní strava a nápoje.

DSC_0998

Kdy

Nástup na tábor pro účastníky je v neděli 27. 7. 2014 mezi 9 a 12 h.

Stravování začínáme obědem ve 12:30 h.

Tábor končí v pátek 8. 8. 2014 snídaní a děti si můžete vyzvednout mezi 9 a 12 h.

KdeClipboard02

Tábořiště „Rekreační středisko Míreč“ je umístěné v mírně kopcovité jihočeské krajině. Nachází se na okraji vesničky Míreč, cca 8 km východně od města Blatná.

GPS souřadnice tábořiště:   49°25’54.581″N, 13°59’2.606″E

Odkaz na mapy.cz

UbytováníClipboard03

Účastníci budou ubytováni v dřevěných chatkách se dvěma palandami, skříňkami, stolkem. V chatkách se dá svítit. Další chatky jsou větší, mají dva pokoje s celkem 9 lůžky a vlastní sociální zařízení. Několik účastníků bude ubytováno i ve zděných budovách. Další zázemí tábora tvoří dvě jídelny, zastřešená jídelní terasa, velké společenské místnosti a jiné. V areálu tábora je hřiště, bazén, malé pískoviště a samozřejmě ohniště.

Strava

Plná makrobiotická penze, suroviny z části i v bio kvalitě. Příjemná, letní strava upravená pro dětské chutě. Vedle snídaně, oběda, svačiny a večeře podáváme dětem ještě i dopolední svačinu. Nápoje jsou k dispozici po celý den.

ProgramClipboard01

Vedle klasických táborových aktivit tu na třináct letních dní oživnou různé příběhy a postavy ze země Indiánů. Děti s nimi prožijí mnoho her a dobrodružství, v nichž budou moci zapojit i svůj výtvarný, divadelní, hudební, taneční či jiný talent. K dětskému programu se někdy mohou přidat i dospělí.

Děti budou rozdělené do 4 oddílů – dvou předškolních a dvou školních. Většina oddílových vedoucích jsou učitelé, vychovatelé z waldorfských škol, či znají jiné směry alternativního vzdělávání.

Pro dospělé připravujeme besedy s externisty, výlety, společné sdílení, zážitkové mini semináře a další.DSC_0508

Cena

Děti od tří let a dospělí účastníci platí 6.400,- Kč za celý pobyt, děti do tří let 150,- Kč na den.

Rezervace a více informacíDSC_0485

Přihlášky a více informací najdete na: info@duhovykonik.cz, tel.: 602558972

Výhoda pro členy Klubu Jíme JinakDSC_0475

Členové Klubu Jíme Jinak mají slevu 600 Kč, tj. platí částku 5.800 Kč (Slevy se nesčítají s jinými slevami). Slevu mohou čerpat všichni členové rodiny! Tj. jede-li máma, táta, 4leté dítě a 2leté dítě, platí pro ně cena:  3x 5.800 Kč (místo 3x 6.400 Kč – ušetří tedy 1.800 Kč) a 150 Kč za den na 2 leté dítě. Pro uplatnění slevy uveďte při rezervaci heslo uvedené v sekci Výhody pro členy.

Dopřejte dětem zdravé prázdniny!

 

 

Staňte se členy Klubu Jíme Jinak

Získáte videorecepty, jídelníčky, rozhovory s odborníky, rady, slevy na nákupy a online kurzy.

materiály

Ještě nemáte registraci? Získejte výhody.
REGISTROVAT ZDARMA

 1. Tak já jsem se přihlásila se svou čtyřletou dcerkou, jedeme samy, bez taťky a aniž bychom tam někoho znaly a aniž bychom byly na makrobiotickou stravu, tak jsem zvědavá, zda to přežiji:)

 2. Ahoj, taky mě to zaujalo. Jen si nejsem jistá, jestli je to už pro moje malé kluky – 3,5 roku a 2 roky…. Děkuji za bližší info.

  • Můžete jet s dětmi, přes den budou mít akce a na oběd a večer budou s vámi, pokud to tedy ten mladší zvládne.

 3. a jedete někdo? Mě to teda dost láká. Jen bych uvítala konkrétnější info (na webu je toho ještě míň než tady). Třeba věk dětí a tak.

  • My s Evčou jedeme i s dětmi. Děti tam mohou být od úplně maličkých, které jsou s maminkami a ty trochu větší už se účastní celotáborové hry a spí se svými maminkami. Asi od 6 let mohou už jet děti i samy, pokud to zvládnou.

   • Helčo,
    moc mě tenhle tábor láká a chci se zeptat – mám holčičku starou rok a sedm měsíců, je tam strava a vhodné ubytování i pro tyhle prťata??

  • Vonavko,
   já chci taky jet a právě jsem mluvila s paní Dutkovou z Duhového koníka, místa ještě volná mají a třeba dětiček od půl roku do tří let je tam teď asi patnáct, ostatní jsou starší. Jestli chcete, zítra večer mi paní pošle mailem bližší informace, můžu vám je pak třeba přeposlat, nebo jí kontaktujte na tel. 602 558972, je velice příjemná a ochotná a schopná odpovědět na všechno, co potřebujete vědět.

   Prima den.
   Jitka Ž.

 4. Znám lidičky z Duhového koníka a vsichni, co organizují tento tábor, jsou neskutečně fajn. Účast mohu jen vřele doporučit všem, nejen děti budou nadšené :-D Nám bohužel letos nevychází termín, tak snad příští rok…
  Krasné léto přeji ;-)

 5. Zobrazit všech 8 komentářů

Komentujte
Vaše jméno

Jméno uložíme a zobrazíme, váš e-mail nezveřejníme. Zásady ochrany údajů.

SDÍLEJTE PŘÍSPĚVKY - získejte členství v Klubu JJ nebo jeho prodloužení. Jak to funguje?
Autorem článku je Eva Cikrytová
Se změnou jídelníčku jsem se zbavila mnoha zdravotních potíží, se kterými si medicína nevěděla rady 30 let. Jídlo, vaření, psaní a šíření zdravého životního stylu se stalo mojí vášní. Je mi čím dál lépe a konečně mám své zdraví ve svých rukách. Celý příběh
Předchozí článekZdravé batole (2. část)
Další článekJak skoncovat s cukrem (Jana, 63 let)