Domů > Výhody pro členy > Co členové využili

Letní dětský tábor se zdravou stravou

Konec nářků, že neexistují tábory pro děti pojaté dobře, co se týče respektujícího přístupu k dětem, přirozené výchovy a ještě i dobré stravy. Jeden takový tu pro vás máme. Je to tábor pro rodiče s dětmi, takže můžete vzít menší i větší děti a vyrazit si odpočinout do přírody. A pozor – členové klubu mají opět slevu!

Tenhle tábor je výborným tipem, jak lze také strávit kus léta s vašimi dětmi v přírodě a přitom mít bohatý program. Tábor na téma Indiáni se koná v pohodovém, příjemném prostředí letního dětského tábora. Děti mají po celou dobu trvání tábora připraven program, a to od probuzení až do večerky. Dospělí se mohou věnovat buď svým nejmenším ratolestem, dělat si svůj vlastní program v areálu tábora, či v okolí, ležet u bazénu, číst si, tvořit něco, povídat si a třeba se někdy přidat k dětskému programu. Novinkou je letos občasný program i pro dospělé. Odpočinete, pobavíte se, dozvíte se leccos zajímavého, seznámíte se s dalšími rodiči. A samozřejmě je připravena chutná letní strava a nápoje.

DSC_0998

Kdy

Nástup na tábor pro účastníky je v neděli 27. 7. 2014 mezi 9 a 12 h.

Stravování začínáme obědem ve 12:30 h.

Tábor končí v pátek 8. 8. 2014 snídaní a děti si můžete vyzvednout mezi 9 a 12 h.

Kde

Tábořiště „Rekreační středisko Míreč“ je umístěné v mírně kopcovité jihočeské krajině. Nachází se na okraji vesničky Míreč, cca 8 km východně od města Blatná.

GPS souřadnice tábořiště:   49°25’54.581″N, 13°59’2.606″E

Odkaz na mapy.cz

Ubytování

Účastníci budou ubytováni v dřevěných chatkách se dvěma palandami, skříňkami, stolkem. V chatkách se dá svítit. Další chatky jsou větší, mají dva pokoje s celkem 9 lůžky a vlastní sociální zařízení. Několik účastníků bude ubytováno i ve zděných budovách. Další zázemí tábora tvoří dvě jídelny, zastřešená jídelní terasa, velké společenské místnosti a jiné. V areálu tábora je hřiště, bazén, malé pískoviště a samozřejmě ohniště.

Strava

Plná makrobiotická penze, suroviny z části i v bio kvalitě. Příjemná, letní strava upravená pro dětské chutě. Vedle snídaně, oběda, svačiny a večeře podáváme dětem ještě i dopolední svačinu. Nápoje jsou k dispozici po celý den.

Program

Vedle klasických táborových aktivit tu na třináct letních dní oživnou různé příběhy a postavy ze země Indiánů. Děti s nimi prožijí mnoho her a dobrodružství, v nichž budou moci zapojit i svůj výtvarný, divadelní, hudební, taneční či jiný talent. K dětskému programu se někdy mohou přidat i dospělí.

Děti budou rozdělené do 4 oddílů – dvou předškolních a dvou školních. Většina oddílových vedoucích jsou učitelé, vychovatelé z waldorfských škol, či znají jiné směry alternativního vzdělávání.

Pro dospělé připravujeme besedy s externisty, výlety, společné sdílení, zážitkové mini semináře a další.

Cena

Děti od tří let a dospělí účastníci platí 6.400,- Kč za celý pobyt, děti do tří let 150,- Kč na den.

Rezervace a více informací

Přihlášky a více informací najdete na: info@duhovykonik.cz, tel.: 602558972

Výhoda pro členy Klubu Jíme JinakDSC_0475

Členové Klubu Jíme Jinak mají slevu 600 Kč, tj. platí částku 5.800 Kč (Slevy se nesčítají s jinými slevami). Slevu mohou čerpat všichni členové rodiny! Tj. jede-li máma, táta, 4leté dítě a 2leté dítě, platí pro ně cena:  3x 5.800 Kč (místo 3x 6.400 Kč – ušetří tedy 1.800 Kč) a 150 Kč za den na 2 leté dítě. Pro uplatnění slevy uveďte při rezervaci heslo uvedené v sekci Výhody pro členy.

Dopřejte dětem zdravé prázdniny!

 

 

PS: Přemýšlíte jak zlepšit postavu a své zdraví?

Nepřemýšlejte 😊 Pojďte něco dělat! Ukážeme jak vylepšit jídelníček, co jíst a co ne, a jak si jídlem spravit zdraví! Naskočte do online kurzu Jíme Jinak - JE ZDARMA !

Se změnou jídelníčku jsem se zbavila mnoha zdravotních potíží, se kterými si medicína nevěděla rady 30 let. Jídlo, vaření, psaní a šíření zdravého životního stylu se stalo mojí vášní. Je mi čím dál lépe a konečně mám své zdraví ve svých rukách. Celý příběh

Buďte první, kdo poděkuje za tento článek.

Komentáře

Tak já jsem se přihlásila se svou čtyřletou dcerkou, jedeme samy, bez taťky a aniž bychom tam někoho znaly a aniž bychom byly na makrobiotickou stravu, tak jsem zvědavá, zda to přežiji:)

Ahoj, taky mě to zaujalo. Jen si nejsem jistá, jestli je to už pro moje malé kluky – 3,5 roku a 2 roky…. Děkuji za bližší info.

Ukázat další komentáře

Vyzkoušejte také

Jarní čočka

Dnes jsem nasbírala čerstvý česnek, hrášek, bob, ředkvičky, petrželku a zrodil se tento jarní pokrm s první jarní zeleninou ze zahrádky.

Koláč co dům dal

Rychlý a jednoduchý koláč, na jehož přípravu není třeba speciálních ingrediencí. Většinu z nich máme běžně doma a pokud ne, jsou běžně k dostání. Připraven...

Mungo s kopřivou na sladkém curry

Zelené fazolky mungo jsou na jaře dobré na všechny způsoby a kopřivou také nešetříme. Proč je tedy nezkombinovat do jednoho jídla? My jsme si tuze pochutna...

Fenykl – Foeniculum vulgare dulce

Rozhodla jsem se napsat malý článek o fenyklu. Moje recepty tuto zeleninu obsahují a určitě, pokud jí nekoupíte v obchodech, můžete si jí snadno vypěstovat...

Wagnum

Pečené křupavé “nanuky” naslano. Recept je určen pro ty, co si rádi v kuchyni hrají a rádi překvapí své blízké nebo hosty. Nemohla jsem tomu dá...

Pesto z medvědího česneku a vlašských ořechů

Další recept na výborné pesto z mědvědího česneku, které vám vydrží i několik měsíců.