Domů > O nás > Pochvaly

Mínus 3kg, o 7 cm v pase méně a skvělý pocit, který ze svého těla mám (Michala)

Michala: Ahoj Evi, moc děkuji za reakci po 9. dni a jak jsem slíbila, jsem tu po ukončení celého kurzu. Nejdřív ze všeho bych chtěla hrozně moc poděkovat. Váš kurz byl opravdu super, vše jednoduché a přehledné, obrovská podpora z každodenních krátkých videí….přesně víte, jak se člověk cítí:-) Byly to skvělé dva týdny a jsem ráda, že jsem dala na svou intuici, která říkala, že toto je opravdové a správné, a že jsem do toho šla. Mám radost, že jsem vydržela a nehřešila, ačkoliv sedět se suchou rýží s brokolicí při půstu a koukat se, jak rodinka griluje, nebylo jednoduché:) Ale byla jsem rozhodnutá, že tentokrát to zvládnu a věcí, které mám normálně ráda (maso, vejce, sýry), se dva týdny nedotknu. A jsem pyšná, že se to povedlo. Každopádně chci se stravou Jíme Jinak pokračovat, i když někdy určitě maso a spol. zařadím, protože jsem zjistila, že se jich nedokážu úplně vzdát napořád. Ale teď už vím, jak věci rozumně nakombinovat a vyvážit, abych si neškodila a dala tělu šanci vrátit se ke své váze.
A zde jsou mé výsledky, které třeba budou motivovat někoho dalšího stejně, jako mě motivovaly skvělé pokroky ostatních:
celkově -3kg, -7 cm v pase!!!, -3 cm boky a -1 až 2 cm všude jinde:) A nejvíc je ten skvělý jiný pocit, který ze svého těla mám (dokonce i na pohled:))!
Jsem úplně nadšená a chci takto ještě pokračovat. Každopádně se chystám přihlásit i do klubu JJ.
Ještě jednou moc a moc děkuji a přeji spoustu energie a nových nápadů. Všem ostatním držím palce v jejich snaze!

PS: Víte už jak na zdravé cukroví?

My na Jíme Jinak ano! Naučíme vás chutné cukroví - bez cukru a 100% rostlinné! 💖 Mrkněte jak nahradit cukr ve vánočním pečení nebo se seznamte s perfektním plánem pečení zdravého cukroví. A myslíme i na vás, kterým dělá starosti lepek. Ochutnejte některý ze 40 receptů na bezlepkové cukroví.

Buďte první, kdo poděkuje za tento článek.

Buďte první, kdo napíše komentář