Domů > Výhody pro členy > Co členové využili

Pozvánka na festival Miluj svůj život (28.- 30.10. 2016)

47.mezinárodní festival ezoterických a duchovních směrů se uskuteční ve dnech v říjnu v PrazeBěhem těchto tří dnů se Vám představí více než 150 účinkujících, lektorů a přednášejících z ČR a ze zahraničí. Celodenní vstupenka stojí 350 Kč. Členové Klubu Jíme Jinak mají vstup na vybraný den zdarma!  Stačí se do 15.10.2016 zaregistrovat. Více informací v článku.

Miluj svůj život – 47.mezinárodní festival ezoterických a duchovních směrů

miluj-svuj-zivot-ii
Ve dnech 28.- 30.10.2016 se uskuteční v Praze v pořadí již 47. mezinárodní festival ezoterických a duchovních směrů MILUJ SVŮJ ŽIVOT. Během těchto tří dnů se Vám představí více než 150 účinkujících, lektorů a přednášejících z ČR a ze zahraničí. Základ celé akce tvoří přednášky, praktické semináře, zážitkové programy, intenzivní pracovní dílny a mnoho dalších programů z oblasti zdravého životního stylu a ezoteriky.

Zajímavé osobnosti mezi přednášejícími

Jak už to na těchto akcích bývá, program je hodně pestrý. Těšit se můžete např. na Luisu Muratori (Itálie), Zdeňku Jordánovou, Estelu Palaris Orbito (Filipíny) – tentokráte i s možností individuálního léčení přímo na místě, PhDr. Miroslavu Maškovou, Gabrielu Filippi, Martinu Boháčovou, Seymoura Koblina (USA) a mnoho dalších.

💡 TIP: Sezóna plavek je tu! Zkus tento jídelníček a sprav si postavu.

Kdymiluj-svuj-zivot

28.- 30.10. 2016

Programy probíhají denně od 10.00 do 21.00 hodin, výstava je přístupná veřejnosti od 10.00 do 20.00 hodin.

Kde

Festival se koná v Gymnáziu Omská, Omská 1300, Praha 10 Vršovice.

Strava

V areálu najdete i čajovnu a stánky s občerstvením a nabídkou velmi chutných převážně

vegetariánských, makrobiotických a raw jídel.

Programymiluj-svuj-zivot-iiii

 

Nedílnou součástí festivalu se staly také celodenní tématické programy. V pátek Vás čeká festivalová novinka v podobě cyklu přednášek nazvaného Svobodně o současnosti. Sobota bude již tradičně patřit makrobiotice a neděle raw stravě. Zde se pak bude nejen debatovat, ale i vařit a ochutnávat.

Na výstavě se prezentuje široká řada vystavovatelů, u kterých je možné zakoupit šperky, oblečení, masážní pomůcky, bylinné produkty, přírodní přípravky, léčivé obrazy a mandaly, knihy, kosmetiku, ale spoustu dalších produktů. Najdete zde i oblíbené poradny alternativní aklasické medicíny, kde návštěvníci ocení hlavně osobní přístup našich poradců. Je zde výklad karet, snů, měření aury, feng shui, automatická kresba, čtení z ruky, astrologie, frekvenční terapie…miluj-svuj-zivot-iii

 

Vstupenka a cena

  • Celodenní vstupenka stojí 350 Kč
  • Permanentka na všechny tři dny 900 Kč
  • Odpolední vstupné (od 16:00 hodin, poslední den od 14:00 hod.) 200 Kč

Členové klubu Jíme Jínak mají celodenní vstupenku na vybraný den zdarma.
Rezervujte si ve formuláři níže své místo nejpozději do 15.10.2016.

[form form-10]

 

Více informací o festivalu

Podrobný program celého festivalu, včetně dopravy  najdete na www.ezotera.cz/ano. Zájemcům o ubytování zašleme zajímavé tipy. Info na 608 377 573, festiv@ezotera.cz.

 

PS: Cítíš se v plavkách sebevědomě?

Pokud letos nechceš schovávat zadek pod ručník, pojď na to s námi jinak.
Chci lepší postavu!

Se změnou jídelníčku jsem se zbavila mnoha zdravotních potíží, se kterými si medicína nevěděla rady 30 let. Jídlo, vaření, psaní a šíření zdravého životního stylu se stalo mojí vášní. Je mi čím dál lépe a konečně mám své zdraví ve svých rukách. Celý příběh

Buďte první, kdo poděkuje za tento článek.

Komentáře

honkytonky
30. 10. 2016

Díky za možnost získat vstupenku přes klub, strávila jsem na festivalu sobotu a jsem moc ráda, že jsem osobně poznala lidi, o kterých jsem dosud jen četla, přednášky mě posunuly zase o kus dál a atmosféra byla vynikající.

Kateřina
28. 10. 2016

Moc děkuju, dnes jsem si vybrala vstup zdarma a moc mě to bavilo, vzdělalo, získala jsem zase jiný pohled(nadhled) a hlavně jsem se dobře bavila a vůbec bylo to moc fajn…Zítra jdu znovu, těším se na přednášky makrobiotiky…

Ukázat další komentáře