Domů > Magazín > Blog

V pondělí 13.2. startuje Jarní očista

Dlouho očekávaný kurz za pár dnů začíná. Čeká vás jídelníček s nákupními seznamy na 6 týdnů, video vaření, video cvičení, detox těla, hlavy i domácnosti a jarní program pro osobní rozvoj. Biologické jaro pomalu začíná, využijte sílu, která se probouzí a přidejte se k nám. Kurz probíhá na našich stránkách z pohodlí vašeho domova. 

Zatočte s únavou, faldíky a nemocemi

Jako každoročně, jdeme i letos zatočit s jarní únavou, bolestmi všeho druhu, povánočními špíčky a nepořádkem doma i v hlavě. Během pár týdnů ucítíte, jak se vám vrací energie, lépe se spí a dýchá. Vaše tělo se začne čistit a regenerovat, nadváha půjde dolů a energie nahoru. To se nedá popsat, to se musí zažít!

Vše, co na Jíme Jinak čtete zdarma a bez reklam, můžeme dělat díky účastníkům našich programů. Účastí v Jarní očistě finančně podpoříte rozvoj Jíme Jinak.

Spravte si jídelníček

Upravíme jídelníček na zdravější, ale tak, aby nám chutnalo a neměli jsme hlad. Není nad to čistit se, hubnout (máme-li co), uzdravovat se a ještě si pochutnat! Naučíme vás používat zdravé suroviny. Vyřadíme ty potraviny, které náš organismus na jaře zatěžují a brání v regeneraci jater a žlučníku, jejichž čas s jarem přichází. Nahradíme je chutně, zdravě a tak, aby tělu nic nechybělo.

Naučíme vás vařit prakticky, zdravě, chutně a levně

Nechceme v kuchyni strávit celý den, proto máme připravené jídelníčky, které na sebe navazují a šetří nám čas Vaříme ze skutečných potravin – průmyslově nezpracovaných prvopotravin, nepoužíváme žádné nevhodné polotovary, ani vysoce průmyslově zpracované potraviny, koktejly apod.

Dáme do pořádku jídlo i domácnost

Kdo bude chtít detox organismu podpořit, může se spolu s námi pustit do jarního úklidu a využít synergické efekty čistého prostoru a čistého jídla. Prostor, ve kterém žijeme, nás svojí energií buď podpoří nebo zatíží. Udělejme si kolem sebe zdravý a léčivý prostor, který nám bude energii dodávat.

Konec snění, proměníme plány ve skutečnost

A protože jaro je ideální období pro nové začátky všeho druhu, pustíme se s těmi, kdo chtějí letos ve svém životě něco změnit, do osobního rozvoje.

Cílem je, aby se tento rok vaše přání a sny proměnily ve skutečnost. Každý rok se během programu odehrávají neskutečné zázraky, když s námi účastníci změní jídelníček a začnou měnit i  myšlení. Povedeme vás a najdeme společně místo, kde se teď ve svém životě nacházíte. Pomůžeme vám najít cíl, kterým se chcete vydat a postrčit vás, abyste letos k němu skutečně vykročili.

Pro koho je program určený

Pro úplné začátečníky, kteří ještě nedrželi vařečku v ruce a jsou na tom jako já před 10 lety. Půjdeme programem pěkně pomalu krok za krokem podle jídelníčku pro začátečníky.

Pro ty, kdo už se zdravou stravou laškují, ale stále v tom nemají systém a potřebují se do toho konečně dostat.
Pro ty, kdo se potřebují zbavit závislosti na cukru, mléce, pečivu či něčem jiném.

Pro ty, kdo potřebují dát svůj život do pořádku a nevědí, kde začít.
Pro pokročilé máme jiný jídelníček a další detoxikační metody, kterými mohou regenerace organismu na jaře podpořit.

Kurzem už prošlo za ta léta několik tisíc lidí, takže je dokonale prověřený a vyladěný tak, aby jím mohli spokojeně a s úspěchem projít nováčci a zkušení matadoři, maminky na mateřské i senioři v důchodu, pracující stejně jako studující. Na všechno jsme mysleli a ti všichni už s námi v programu byli.

Nebudete na to sami

Součástí programu je živá online poradna, kde jsem s vámi já a psycholožka Zuzka, obě průběžně odpovídám na vaše otázky. Kromě toho využijeme naplno sílu uzavřené skupiny se stejným záměrem – budeme se navzájem podporovat a motivovat úspěchy.

👩 Podívejte se, co říkají o Jarní očistě minulí účastníci a co všechno se u nich změnilo během kurzu. I letos to bude zábava, uvidíte!

Přidáte se letos i vy?

Nečekejte na příští únor! Kurz se v pondělí 13.2. otevře, je nejvyšší čas se přidat. Znovu přístupný bude zase až další jaro.

Nezapomeňte, že Klubáci mají kurz za zlomek ceny! Také pro vás máme připravený speciální balíček ročního členství v Klubu Jíme Jinak + Jarní očista s obrovskou slevou 3 310 Kč.

Více informací o kurzu najdete zde.

Chci lepší jídelníček i postavu

Na všechny odvážné se už moc těším!

Eva

 

PS: Jdete s námi letos do Jarní očisty? Zavíráme vstup - poslední šance

Rozhoupejte se a pojďte udělat něco sebe 😊. Pojďte skoncovat s únavou, kily navíc a špatnou náladou. Už za pár týdnů uvidíte výsledky. Pročistíme tělo podle připraveného zdravého jídelníčku. Mrkněte na 8 týdenní Jarní očistu a naskočte!

Se změnou jídelníčku jsem se zbavila mnoha zdravotních potíží, se kterými si medicína nevěděla rady 30 let. Jídlo, vaření, psaní a šíření zdravého životního stylu se stalo mojí vášní. Je mi čím dál lépe a konečně mám své zdraví ve svých rukách. Celý příběh

16 lidí už poděkovalo za článek.

Buďte první, kdo napíše komentář

Vyzkoušejte také

5
39

Video motivace: Nečekejte, až to bude dokonalé

Máte pocit, že to není dokonalé? Že se vám nedaří, jak byste chtěli? Pak si pusťte toto video. Mám pro vás trošku motivace. Nejste na zdravé vaření sami!
3
37

Už 10 let jím jinak – zůstanu u toho?

Už 10 let jím jinak! Co to se mnou udělalo? Stálo to za to? A budu pokračovat? O to se s vámi podělím ve videu.
121

Napište, co chcete vědět o zdravém jídelníčku

Máme radost, že se vám líbí naše videa. Děkujeme za pochvaly. Dnes vám posíláme pozitivní video pozdrav! A také chystáme nové video, kde rádi odpovíme na v...
2
137

Na Jíme Jinak slavíme 10 let!

Už 10 let sdílíme tisíce zdravých receptů zdarma a pomáháme lidem k lepšímu zdraví, postavě i psychice. Děkujeme, že nám pomáháte šířit myšlenky Jíme Jinak...
Blog
klub
1
15

Co nás čeká v roce 2022

Jakou předpověď nám dává čínský kalendář a Feng-Shui pro rok 2022? Co můžeme ovlivnit a na co připravit? Zjistili jsme to u profesionálního lektora Feng-Sh...
145
70

Videopřání Jíme Jinak 2022 – Uspořádejme si myšlenky

I letos máme netradiční Vánoční video přání :-)