Domů > Výhody pro členy > Co členové využili

Víkendovka pro nezadané

Vaříte a myslíte jinak a přijde vám těžké najít partnera podobného ražení? Zkuste vyrazit na akci v Krkonoších. Je jen pro nezadané. Možná právě tam potkáte toho pravého či pravou. Vařit se tam bude po našem, program bude pestrý a prostředí krásné. A kdyby tam na vás snad nečekala vaše životní láska, tak si alespoň odpočinete od vaření a potkáte nové přátele. Členové klubu Jíme Jinak ušetří 300 Kč :-)

CK  Duhový koník  a seznamka Světlo Srdce  pro vás uspořádali víkendovou akci pro nezadané v krásné krkonošské přírodě u lázeňského města Janské Lázně. Malebná příroda vybízí k pěším výletům (v okolí je několik stezek, v těsné blízkosti Černá hora 1299 m.n.m. s kabinkovou lanovkou a jiné), k procházkám po lázeňské kolonádě, k návštěvě místního aquacentra či sportovním aktivitám (koloběžky, lukostřelba, jízda na koni apod.).

Užijte si pěkný aktivní víkend a skoncujte se samotou!

Kdy

(8.) 9. – 11. květen 2014

Začátek akce: v pátek 9.5. v 10:00 hod. začínáme seznámením a dopolední uvítací svačinkou

Konec akce: v neděli 11.5. ve 14:00 hod.

TIP: prodlužte si jarní víkend na horách a přijeďte již ve čtvrtek 8. 5. Ve čtvrtek začínáme večeří v 18:00 h. Doplatek činí 500,- Kč.

Kde

Janské Lázně, chata Švýcarský dvůr, Krkonoše 

Možno domluvit spolujízdu.

Strava

Plná vegetariánsko – vegansko –makrobiotická penze, suroviny z části i v bio kvalitě.

Program

Každé ráno nabízíme krátkou meditaci a rozcvičku Dále jsme pro vás připravili pěší výlety do okolí – Janské Lázně a výlet na Černou horu s naučnou stezkoutaneční večer – Májovou diskotékuoutdoorové aktivity a hry, přednášku o sebepoznávání a další. Program je dobrovolný.

Cena

2.600,- Kč na osobučlenové klubu Jíme Jinak 2.300 Kč

V ceně je zahrnuto ubytování na 2 noci, 2,5 plné penze, organizace programu.

Rezervace a více informací

Informace a rezervace pobytu na: info@duhovykonik.cz; tel.: 602558972

Výhoda pro členy Klubu Jíme Jinak

Členové Klubu Jíme Jinak mají slevu 300 Kč.  Pro její uplatnění uveďte při rezervaci heslo uvedené v sekci Výhody pro členy.

 

 

 

 

PS: Stále na sebe nemáte čas?

Co se postarat konečně i o sebe? Startujeme podzimní detox. Spravíme si jídelníčkem postavu, odstresujeme se a nabijeme energií. Budeme o vás 8 týdnů pečovat a podporovat vás na cestě k lepšímu zdraví.
Chci trochu péče a porozumění.

Se změnou jídelníčku jsem se zbavila mnoha zdravotních potíží, se kterými si medicína nevěděla rady 30 let. Jídlo, vaření, psaní a šíření zdravého životního stylu se stalo mojí vášní. Je mi čím dál lépe a konečně mám své zdraví ve svých rukách. Celý příběh

Buďte první, kdo poděkuje za tento článek.

Komentáře

Predbezne jsem na pobyt prihlasena. Budu cestovat z jiznich Cech pres Prahu, kdyby se chtel nekdo pridat. ;-)

Jé to zní krásně,ale jsem zadaná ,tak to je smolík promě :-( škoda.

Ukázat další komentáře