Domů > O nás > Pochvaly

Vše je teď snazší a pořád se usmívám (Petra)

Petra: Krásnou první adventní neděli :) Jak mi to jde? Inu… myslím, že velmi dobře :) Vařím sice ve stylu “co mám zrovna v lednici a potřebuje spotřebovat”, ale pořád se inspiruji jídelníčky z kurzu Podzimní detox nebo klubu. Prostě pořád dle Jíme Jinak. Je to u mě velký pokrok, jelikož jsem typ, co musí obvykle jet přesně podle lajny. Na druhou stranu mám pocit, že se mi vše už tak nějak dostává pod kůži a zapadá do sebe. Každý večer si promyslím, co chci druhý den k jídlu, připravím na linku, ráno vstanu o cca 1,5 hodiny dřív (teď to bude ve 4 hodiny, což bude zase kritický týden) a uvařím si: ranní miso, obědovou polévku a hlavní chod. V práci se už pak jenom oblizuju. Strašně se mi líbí, jak dětičky každý den nakukují, co že to mám dnes k jídlu :) A jeden chlapeček mi povídá: “Maminka má ty samé termosky a tatínek jí je pomáhá otevřít, když nejdou” – s jednou jsem v pátek kvůli podtlaku bojovala :) Jako velký úspěch považuju domácí kváskový chleba… dostala jsem kvásek od Paní Dýně a už to jelo. Tedy, díky radám ochotných lidiček ve fb skupině :) Dnes jsem pekla už třetí a mám zaděláno na kváskovou vánočku, tak jsem zvědavá. Mám zabaleny prakticky všechny dárky, napečeno cukroví – jak klasiku pro rodinu, tak 5 druhů dle Jíme Jinak, teď jdu připravit další pickles a vaří se mi vývar v pomalém hrnci.
Je to o neustálé přípravě, promýšlení, ještě pořád nahlížení do receptů, ale… stojí to za to. Nechápu ten příval energie… jak tělesné, tak duševní. Vše je jakoby snazší, pořád se usmívám, mám nové nápady, které se nebojím realizovat… A myslím, že jsem také přestala řešit, jestli hubnu nebo ne. Díky angíně v začátku kurzu jsem nenaskočila, jak bych chtěla, ale v každé volné chvíli si pročítám, pouštím videa… snažím se s vámi udržet krok :) Ale tak nějak po svém, co mi časové možnosti dovolí.
Dnes mi dva lidé řekli, že nechápou, jak vše se třemi dětmi stíhám a zvládám, a že mají někdy pocit, že jsem naklonovaná :) Mám to tak – jedu prostě naplno, ale taky se mi občas stane, že mě něco zastaví. Snažím se jako správná Váha najít rovnováhu :) Ale smysl pro organizaci… ten mám hodně dobrý :)

PS: Cítíš se v plavkách sebevědomě?

Pokud letos nechceš schovávat zadek pod ručník, pojď na to s námi jinak.
Chci lepší postavu!

Buďte první, kdo poděkuje za tento článek.

Buďte první, kdo napíše komentář