Zlepšila se mi postava a nejlepší je, že rodina se k mému jídlu přidává (Alena)

0

Alena: Děkuji za krásný kurz Hubneme do plavek, i když jsem ho zvládla z různých důvodů poctivě polovinu a druhou bohužel v kombinaci s ne zrovna dobrou stravou např. v restauraci na dovolené.
Mé postřehy: po roce stravování jinak si tělo již o některá jídla samo říká, začaly mi hodně chutnat ráno polévky a konečně jsem přišla na to, že to ráno tak dlouho netrvá. Další postřeh: je strašně málo restaurací, kde najdu alespoň rizoto, měla jsem po 4 dnech dovolené bez vaření opravdu trávicí problémy. Po kombinacích se sýrem jsem hned zahleněná, ale zatím s chutí na něj hodně bojuji.
A nejlepší postřeh, rodina se častěji přidává k mému jídlu, i když to není úplně bez brblání, tak se snažím být statečná. Takže zatím budu pokračovat jak to jde, po dovolené se do toho opřu zase poctivě, nedělám si výčitky, že to nešlo úplně stoprocentně a mám se ráda za to, co jsem zvládla .
Děkuji celému týmu, jak to tady vše nádherně připravil a těším se na další program, který mě zase posune dál. Postava se mi také zlepšila, ale pro mě to nebyl hlavní cíl, proč jsem do programu šla, takže úplně kila neřeším.

Hubneme do plavek online: Shoďte 5 kg za 14 dnů

Jak to vidíte vy? Napište komentář.

Komentujte
Vaše jméno

Jméno uložíme a zobrazíme, váš e-mail nezveřejníme. Zásady ochrany údajů.

Předchozí článekZa dva týdny 3 kila dole a ohromně se mi zlepšilo zažívání (Mariana)
Další článekNemusím vymýšlet, co vařit, hubnu a jsem trpělivější a laskavější (Zuzka)