Domů > O nás > Pochvaly

Členství v Klubu byla jedna z našich nejlepších investic

Martina: Dlouho jsem váhala, zda si můžeme dovolit z rodinného rozpočtu vydat částku za klub JJ. Několik měsíců jsem stránky navštěvovala a čerpala inspiraci pro vaření z volně přístupných receptů. Už tenkrát jsme si našli mezi nimi několik oblíbených a osvědčených stálic a během těch pár měsíců jsme pocítili pozitivní dopady “jiného” stravování na naše zdraví.

Na začátku roku jsme se s manželem dohodli a “práskli” do toho :-) Dnes musíme říct, že i když jsme už nějaké zkušenosti měli, tak zakoupení členství do klubu JJ byla za poslední dobu jedna z našich nejlepších investic.
Stejně tak oceňujeme kvalitu kurzu Jarní očista – vše propracované, nabité informacemi, neustálá podpora ze strany Evičky…
Děkujeme za všechny rady, tipy, trpělivé vysvětlování, zařizování různých slev atd. Ani si nedokážu představit, kolik práce a času za tím je. Všude vás chválíme a doporučujeme, protože si to zasloužíte!

PS: Jdete s námi letos do Jarní očisty? Zavíráme vstup - poslední šance

Rozhoupejte se a pojďte udělat něco sebe 😊. Pojďte skoncovat s únavou, kily navíc a špatnou náladou. Už za pár týdnů uvidíte výsledky. Pročistíme tělo podle připraveného zdravého jídelníčku. Mrkněte na 8 týdenní Jarní očistu a naskočte!

2 lidi už poděkovali za článek. Oceňte práci autora také.

Buďte první, kdo napíše komentář