Domů > O nás > Pochvaly

A prý že se tlak bez medikace nesrovná ! (Marie)

Marie: Ahoj, já jsem získala další motivaci v pokračování, aniž bych o ní usilovala. Moje měřičky tlaku se mě ptaly, kdy skončím se svojí dietou, že se ztratím (nebojte, ještě je co ztrácet). Řekla jsem, až se mi srovná tlak. “No, to se ti bez medikace NESROVNÁ.” (lékařka a zdravotní sestra) Naměřily mi 135/90 a nechtěly tomu věřit, tak mi ruku přiškrtily tak, že mi skoro upadla a hned hrdě hlásily 145/90. Vzhledem k hodnotám, které jsem měla na začátku programu, je to úspěch. Takže já jedu dál. Mým cílem je mít normální tlak bez toho, abych musela polykat jakékoli pilulky. Věta: “To se nesrovná!” je pro mě báječný motor. Palivo je doplněno a já JEDUUUUU!

PS: Víte už jak na zdravé cukroví?

My na Jíme Jinak ano! Naučíme vás chutné cukroví - bez cukru a 100% rostlinné! 💖 Mrkněte jak nahradit cukr ve vánočním pečení nebo se seznamte s perfektním plánem pečení zdravého cukroví. A myslíme i na vás, kterým dělá starosti lepek. Ochutnejte některý ze 40 receptů na bezlepkové cukroví.

2 lidi už poděkovali za článek. Oceňte práci autora také.

Buďte první, kdo napíše komentář

Vyzkoušejte také

Jsem bez léků na tlak a cítím se o 10 let mladší (Lenka, 61 let)

Jím Jinak pro mně objevila moje kamarádka, když jsem když jsem měla potíže s trávením, s vysokým tlakem, s autoimunitním onemocněním štítné žlázy, s bolest...