Moc vám chceme poděkovat za podporu v Prostřeno!, za vaše hlasy a sdílení. Máme obrovskou radost z nadšených zpráv, které nám posíláte. Ležíme v nich, čteme si je a nadšeně si navzájem hlásíme: "Podívej, co nám paní píše!",  "Hele, tohle je nádhera!", ...

Nestíháme odpovídat, ale čteme všechno!

Nabíjí nás to obrovskou energií a moc vám za to děkujeme. Nezlobte se, pokud na váš email neodpovíme – opravdu to není možné zvládnout! 🙂

Jirka: Byla jste v prostřeno skvělá, moc vám to slušelo, jídlo bylo geniální, nápadité a určitě moc chutné! Máte i velmi pěkný domek no a ta kuchyně……pro mne nedostižný sen, na pohled fantastické a funkčnost určitě dokonalá, skvělá a úžasná. Gratuluji Vám a přeji vítězství 😀

Jarka: Krásně jste vařila 🙂 Poslala jsem – jak jinak – 10 bodů! Spolusoutěžící na tato jídla ještě nejsou připraveni – nevadí, možná někdo taktizuje – škoda … Za mě: klobouk dolů! Smekám před vaší odvahou a schopnostmi!

Lenka a Honza:Dobrý večer Evi, GRATULACE!!!! Evičko úžasné, úplně jsme s Honzou „slintali“ jak jsme viděli tvé dobroty, co jsi vařila…..

Marcela: Po dlouhé době jsem dokoukala Prostřeno až do konce – a to díky vám! Zaujal mě váš životní postoj, vaření a proměna. Cítím, že jídlo mě ničí. Jsem unavená, nemocná, přibrala jsem 15 kg… Vy jste mě teď přes TV nakopla a dala opět naději, že když změním stravování, může být líp.

Zkrátka jedna nádhera za druhou! Děkujeme z celého srdce, že jste v tom s námi.

Uteklo vám pondělní vysílání v TV? Podívejte se na internetový záznam. Přehrát

Naděje pro všechny

Ozvalo se nám mnoho lidí, jako Marcela, kteří ztratili naději a chtěli se smířit s tím, že lepší už to nebude. A právě proto jsme moc rádi, že jsme mohli v pořadu Prostřeno! další lidi inspirovat a ukázat, že to jde – že můžeme vzít zdraví a vařečku do svých rukou.

Moc děkujeme za sdílení stránek Jíme Jinak a za to, že nám pomáháte šířit myšlenky zdravého životního stylu. Bylo fascinující, jak jste zmobilizovali babičky, tetičky a přátelé, aby nám dali hlas!

Zvláště chceme poděkovat členům Klubu JJ a členům našich online programů – bez vaší finanční podpory bychom nemohli publikovat tolik receptů a materiálů! Moc si toho vážíme a z celého srdce děkujeme! 💗

Vaše odměna je připravena

Jak jsme slíbili, v emailu už od nás máte videorecepty z menu Prostřeno!, návod na léčivé koření, voucher na 8 týdenní online kurz Jarní očista a online kurz zdarma Jak začít.

Až se odvysílá celý série, pošleme vám ještě na email rozhovor ze zákulisí natáčení reality show. Zatím nesmíme víc prozradit 😉

Utekl vám náš email s videorecepty?

Mrkněte, jestli vám zprávy nespadly do hromadné pošty. Podívejte se do složky „Hromadné“ (nebo „Promoakce“ v Gmailu). Chyťte náš email a přetáhněte jej do složky „Doručené“ (nebo do záložky „Primární“ v Gmailu). Také si nás přidejte do kontaktů. Pak už vám naše dárky neujdou.

Že zatím nemáte náš balíček? Žádný problém!

Pošleme vám videa z TV show Prostřeno! také.

Přihlaste se o balíček

Jak Jíme Jinak dále podpořit

Pokud jste nás chtěli podpořit, ale nevyšlo to (ano, formulář pro hlasování byl šílený), pomozte nám sdílet naše stránky a online kurz Jak začít. Tady je odkaz pro sdílení.

A jestli se vám líbí, co děláme přidejte nám hodnocení ⭐⭐⭐⭐⭐ na Facebook nebo nám napište milý komentář. Děkujeme!

 

 

 

Hubneme do plavek online: Shoďte 5 kg za 14 dnů

Zachránili jste mi zdraví

Veronika: Adventní půst nevyšel aneb jak se to nemá...

Tomu bych nevěřila: Po 3 dnech na JJ stravě mi splasklo břicho!

cihal: Zdravím vás. Začala jsem dle videa polévkami k...

Jsem čilejší a už konečně večer nezívám

Nahlie64: Jídla jsou výborná a moc Vám poděkovat :-)...

Lepší než doktor

Mija: Krásný den všem, chtěla bych se poprvé podělit...

S každým jídlem si říkám: „Tohle je TOP“

Eva: S každým dalším jídlem si říkám "tak tohle je...

Po 6. dni mi splasklo břicho

Market: Dnes 6. den, váha šla krásně dolů o...

I po 3 letech na vege stravě mě JJ posunulo mnohem dál

Pavlivlmaeorua: Již jsem prošla kurzem jarní očista, naprosto mě...

Roky jsem bojovala se zácpou a únavou – konečně jsou pryč!

Marcela: Ahoj, chtěla jsem vám poděkovat za super kurz...

Vaše videorecepty jsou úžasné, každý den se zdokonaluji

Iva: Ahoj! Od 21.12. nepiju kávu, od 25.12. nejím...

Děkuji – spadli jste nám z nebe…

Jana:Uzasny clanek. Neuveritelne, jak stejne to mame. Dceri jsou...

Pochutnali jsme si a v bříšku máme jak v pokojíčku

Martya: No to jsme si pochutnali. Jak říkala moje...

Výborné recepty

Zlatka: Již týden vařím podle vašich receptů, výborné!

Šok: jí to i můj masomil manžel!

Jana: Šok! Jídla z kurzu jí i můj masomil...

Hlavním motivem pro mě bylo sdíleni a inspirace

Pavlína: Dámy, dobrý den. Pro mě je to dnes...

Děkuji, že se na JJ můžu dozvědět zásadní fakta o jídle

Maki: Musím říct, že pravda je často dost krutá..jsem...

Jeden z nejsilnějších zážitků…

Kateřina: Milá Evi, také jsem chtěla poděkovat za celý kurz....
 1. Milá Evo a milý Romane, konečně i já jsem dodatečně shlédla díl Prostřeno a moc děkuji, že jste sebrali odvahu vyjít se svými kůžemi na trh. Nechat si zcela nahlédnout do soukromí bych já osobně nechtěla. Moc se mi váš dům líbí, je v něm příjemná energie, a líbí se mi, co vše děláte a jak Jinak žijete. Holky musí být šťastné, že mají tak prima osvícené rodiče. Jste mi stálou inspirací, a když nevím kudy kam, kouknu na vaše stránky Jímejinak a zase mě to dobře nasměruje.
  Oceňuji jakou snahu Eva do vaření dala, vím sama, jak je těžké připravit tak pestré menu, a chápu dobře, že Evě o výhru nešlo. Je zajímavé pozorovat reakce ostatních účastníků na zdravá jídla, sama si vzpomínám na své začátky- myslím, že jejich reakce byly ještě umírněné 😀 Myslím, že do toho člověk musí dospět věkem, poznáním, atd., a je moc hezké, že jsi ukázala cestu, po které můžeme my všichni jít.
  Přeji vám moc štěstí a díky, všechno dobré 🙂
  Julie

  • Julie, děkujeme za krásné psaní ❤ Nám jste zase velkou inspirací vy všichni, co tu s námi jste v Klubu a sdílíte svoje zkušenosti, ptáte se, sdílíte. I ty jsi důležitá součást tohoto projektu. Bez lidí jako jsi ty by nemělo smysl to dělat a bez podpory komunity by to ani nešlo dělat bez reklamy a tolik receptů a článků zdarma pro všechny, kdo chtějí vědět, jak na to. No a Prostřeno, to víš, bylo to dilema, zda do toho jít, váhala jsem moc, však jsi asi slyšela to video, které jsme natočili s Romanem. Ale rozhodli jsme se ukázat, že lidi, co jedí zdravě nemusí být vyzáblí podivíni, že to může být chutné, zdravé, levné, zkrátka JJ. A na spoluúčastníky jsem měla velké štěstí, myslím, že byli velmi vstřícní a měli dost podobný přístup – ne vyhrát, ale ukázat, jak to dělají oni a proč.

 2. Na porad se normalne nedivam, ale Eva byla skvela. Cely tyden a skvela i v tom, ze ochutnala jidla jinych, kdyz je sama neji. Super pristup. Chtela jsem jen poprosit o recept na tu pastiku, kterou jste, Evi, delala jako predkrm?

 3. Evo, byla jsi skvělá, krásna, decentní a vůči ostatním velkorysá. Soutež je to ale podivná, nespravedlivá, neobjetktiní.. Jinak bys musela vyhrát.. Tak snad pro tu zkušenost.

  • Zkušenost to byla veliká, Kačko (viz ta videa v balíčku Prostřeno). Moc děkuju za pochvalu, toho si cením. Já tam nešla pro výhru, ale spíš to byla výzva a příležitost ukázat lidem, že to jde i jinak, bez chemie, bez léků, bez násilí, bez hladu,…prostě jinak. A podle odezvy to spousta lidí začala řešit a přemýšlet trochu víc o tom, co jedí.

 4. Evi, nenechal jsem si ujit zadny dil. Fandil jsem Vam. Zajimalo by me, jak se na Prostreno zpetne divate? Splnilo to Vase ocekavani? Sla by jste do toho znovu? Jak hodnotite reakci verejnosti?

  • Martine, díky. Vše říkám v rozhovoru, který jsme k tomu natočili viz balíček Prostřeno, kde jsou i videa s těmi pokrmy. Názory veřejnosti nečtu, nechala jsem si poradit od produkčního, který nás varoval, ať to nečteme 😉 K nám došli jen samé pozitivní reakce, takže mám dojem, že se to povedlo. Klidně bych do toho šla znovu, ale to se prý může až za 4 roky 😉

 5. Ahoj Evi, obdivuji Tě, žes do toho šla, ale je to dobře. Je potřeba, aby se lidi zamysleli nad tím co jedí. Moc se mi líbilo, že Tvé vystupování bylo milé jako vždy. Známí, co se na Prosřeno dívali, byli mile překvapeni, jak zajímavá jídla lze uvařit i bez masa. Děkuji a blahopřeji. Pro mne jsi vítěz Ty .

  • Ahoj Angelo, moc ti děkuju! ❤ Tak snad se podařilo isnpirovat právě i ty lidi, co nemají představu, že zdravě může být i chutně a hezké na pohled 😉

 6. Ahoj Evi a všichni, co fandíme.
  Jak Prostřeno nemám ráda, tak se tento týden každý den těším, až tě zase uvidím.
  Jsi opravdu profík, jsi ke každému milá, snažíš se ochutnat všechno, ten krvavý stejk jsem cítila až u mě doma.
  Jinak si myslím, že se sešla celkem dobrá parta, alespoň zatím. Nejlepší, co jsem viděla z Prostřeno. Nejspíš to bude tím, že jste všichni naladěni na stejnou notu – zdravější životní styl, každý po svém 🙂
  Včera jsem se usmívala, když Nikol několikrát řekla ,,Od té doby, co jím jinak“… Je mi jasné, že jsi se také usmívala a musela jsi se hodně držet, abys neřekla něco o našem, teda tvým Jíme jinak. Možná pak, soukromě, viď. Prozradíš nám to, až pořad to skončí?
  Po včerejšku víme, že první místo to nebude, boduje každý po svém, trochu zvláštně, ale to je ale úplně jedno.
  Pro mě jsi jednička Ty a já doufám, že se díky tomuto pořadu Jíme jinak dostane do podvědomí lidí, které to bude zajímat a získáte tak další fanoušky a klubáky.
  Hodně dalších úspěchů, Evi!:):):)

  • Ahoj Evi, díky za podporu ❤ Ještě jsem díl s Nikol a s Natálkou neviděla, nějak není čas, ale mám to v plánu. Mě všechno „jíme jinak“ vystříhali, tak je fajn, že se to chytlo aspoň u Nikol 👍 Mrkni na rozhovor, co jsme k natáčení Prostřena natočili soukromě pro vás 😉

 7. Ahoj Evi,zdravím a móóóc gratuluju,v pondělí jsem byla mimo domov,ale už jsem si stihla“pondělní-tvůj“den zkouknout třikrát,od začátku paráda,máte krásné bydlení,holčičky jsou skvělé,…moc ti to tam sluší-prostě jsi jednička!!! :)))

 8. My jsem se včera po odvysílání druhého dílu a po malé večeři nasmáli. Máme po večeři takový rituál, že si říkáme, z čeho jsme ten den měli největší radost, ale včera se to smíchalo dohoromady i s tím, že kluci po těch dvou dnech pochopili, jak nelogicky někteří soutěžící hodnoti. Takže jsme dojedli a mladší povídá: no, mně to moc chutnalo, tak dávám 8 bodů. Zasmála jsem se a pohlédla tázavě na manžela, protože jsem čekala, že začne s rituálem, ale mladší to pochopil po svém a předběhl ho: no, tati, kolik bodů bys dal mamince? Manžel neměl hlad, takže jedl něco jiného, než my ostatní a nechutnalo mu to (už během jídla se ošíval, cože to je za pokrm – ((byl to pudink)), ale snědl to. Čekali jsme tedy jeden až dva body, ale překvapil nás šestkou!! Rozesmátí jsme se obrátili na staršího, který legraci nepokazil: no, mě to nechutnalo vůbec, takže dávám 9 bodů. Mladší to potom korunoval: kolik si maminka dneska vyvařila? celých 23 bodů!! To jsme se už váleli smíchy po stole. Tak tak jsme si odlehčili Prostřeno.

  • Dagbri, to je krása 🙂 Máš báječnou rodinu a díky tomu, co píšeš, jsem si připomněla, že i u nás bývala psina, dokud nebouchly ty pubertální saze. Vyvařila sis báječných bodů a smíchem po večeři pár dobrých týdnů života navíc 😉

   • Děkuji mooooc za milou odezvu!! Strašně mě to potěšilo. Jo, jo, taky nás navštívila puberta. Naštěstí mě kamarádka stihla vyzbrojit super větou, kterou když to jde, puberťáka odzbrojím: ach jo, jak můžeš ty, tak úžasný a chytrý člověk mít tak blbé a nemožné rodiče. Většinou se chytne, ale nejvíc mi asi pomohla psycholožka, díky které jsem si mohla uvědomit, že v té pubertě si člověk ověřuje, jestli postoje k životu a způsoby/postupy práce a to všechno ostatní k čemu ho rodiče vedli bude i jeho, nebo jestli něco z toho bude mít (trošku) jinak. Někdy mě fakt překvapuje, jak mu některý hodnoty, o kterých jsem si myslela, že jsou fakt jasný, znovu vysvětluju a jak testuje, jestli to myslím opravdu vážně a ujišťuje se, kdeže jsou ty hranice. Věřím, že i u vás Krákorko bude taky zase veselo.

  • Dagbri to je fakt dobré, my jdeme koukat dnes na druhý díl…
   A nedávno jsem taky přemýšlela nad něčím podobným, jako je váš rituál…to se mi moc líbí…mám taky moc ráda, když se doma společně smějeme, různě diskutujeme, prostě něco společně prožíváme..uvědomuji si, že těch chvil není zas tak moc…ale mám pocit, že jak děti rostou, tak jich snad i přibývá…

   • Žakale taky díky za milou odezvu, taky jsem z ní měla ohromnou radost – hned jsem věděla, co bude moje radost dne – dvě odpovědi na náš příběh. A ano, společné chvíle je třeba si hýčkat v dnešní uspěchané době. Tak ať nám to jde dobře!

  • Tak to je krása, Dagmar! 😂😂😂 My se teď omylem dostali do drahé restaurace (nehoda na sjezdovce nás tam zavedla) a až po pohledu do menu zjistili, že jsme v michelinské restauraci. Chutnalo nám, ale za ty prachy…rodina se usnesla, že máma vaří líp! Od té doby mi dávají michelinské hvězdy 😃😃 No nemáme my to skvělé rodiny??? ❤

   • No to je krásný!!!! Máme skvělé rodiny, však se taky o ně skvěle staráme 😉 Váš příběh mi připomněl, jednu naši podobnou zkušenost: v rámci našeho „času pro manželství“ mě manžel pozval do naší místní snad nejdražší restauračky. no, bylo to moc fajn, najedla jsem se perfektně podle JJ, ale přesně – za ty prachy …..

 9. Evi, Romane, holky, moc vám blahopřejeme, je to velká odvaha, jít do takového pořadu! Jednak ztrátou soukromí, člověk by řekl, že jste zvyklí, ale není to totéž a hlavně dát všechna ta jídla na přetřes a hodnocení lidem, kteří takto nejedí a nemají navyklé chutě, respektive vlastně mají navyklé chutě. Všichni víme, jak mají chutnat běžná obvyklá jídla, koprovka, steak, …, cokoli co je doma a v resturacích atp., ale oni netuší, co si pod tím chuťově představit, musel to být nezvyklý zážitek přemýšlet o tom co vidím na talíři a co na to říkají chuťové buňky. Zvyk je železná košile. Hrdinové jste všichni soutěžící, blahopřejeme!

  • Jani, moc vám děkujeme za podporu a pochopení, že to byl velký krok pustit si kameru do života a do domu. ❤ Podle všeho to stálo za to, řada lidí píše, že o tom přemýšlejí a zkoušejí vařit podle JJ! Huráá 👍

 10. Zobrazit všech 28 komentářů

Komentujte
Vaše jméno

Jméno uložíme a zobrazíme, váš e-mail nezveřejníme. Zásady ochrany údajů.

SDÍLEJTE PŘÍSPĚVKY - získejte členství v Klubu JJ nebo jeho prodloužení. Jak to funguje?
Autorem článku je Eva Cikrytová
Se změnou jídelníčku jsem se zbavila mnoha zdravotních potíží, se kterými si medicína nevěděla rady 30 let. Jídlo, vaření, psaní a šíření zdravého životního stylu se stalo mojí vášní. Je mi čím dál lépe a konečně mám své zdraví ve svých rukách. Celý příběh
Předchozí článekCítím se líp, než když mi bylo třicet (Petra, 44 let)
Další článekČokoládová kaše z quinoi