Domů > Magazín > Blog

Děkujeme za podporu v Prostřeno! 💗

Moc vám chceme poděkovat za podporu v Prostřeno!, za vaše hlasy a sdílení. Máme obrovskou radost z nadšených zpráv, které nám posíláte. Ležíme v nich, čteme si je a nadšeně si navzájem hlásíme: “Podívej, co nám paní píše!”,  “Hele, tohle je nádhera!”, …

Nestíháme odpovídat, ale čteme všechno!

Nabíjí nás to obrovskou energií a moc vám za to děkujeme. Nezlobte se, pokud na váš email neodpovíme – opravdu to není možné zvládnout! :-)

Jirka: Byla jste v prostřeno skvělá, moc vám to slušelo, jídlo bylo geniální, nápadité a určitě moc chutné! Máte i velmi pěkný domek no a ta kuchyně……pro mne nedostižný sen, na pohled fantastické a funkčnost určitě dokonalá, skvělá a úžasná. Gratuluji Vám a přeji vítězství :-D

Jarka: Krásně jste vařila :-) Poslala jsem – jak jinak – 10 bodů! Spolusoutěžící na tato jídla ještě nejsou připraveni – nevadí, možná někdo taktizuje – škoda … Za mě: klobouk dolů! Smekám před vaší odvahou a schopnostmi!

Lenka a Honza:Dobrý večer Evi, GRATULACE!!!! Evičko úžasné, úplně jsme s Honzou “slintali” jak jsme viděli tvé dobroty, co jsi vařila…..

Marcela: Po dlouhé době jsem dokoukala Prostřeno až do konce – a to díky vám! Zaujal mě váš životní postoj, vaření a proměna. Cítím, že jídlo mě ničí. Jsem unavená, nemocná, přibrala jsem 15 kg… Vy jste mě teď přes TV nakopla a dala opět naději, že když změním stravování, může být líp.

Zkrátka jedna nádhera za druhou! Děkujeme z celého srdce, že jste v tom s námi.

Uteklo vám pondělní vysílání v TV? Podívejte se na internetový záznam. Přehrát

Naděje pro všechny

Ozvalo se nám mnoho lidí, jako Marcela, kteří ztratili naději a chtěli se smířit s tím, že lepší už to nebude. A právě proto jsme moc rádi, že jsme mohli v pořadu Prostřeno! další lidi inspirovat a ukázat, že to jde – že můžeme vzít zdraví a vařečku do svých rukou.

Moc děkujeme za sdílení stránek Jíme Jinak a za to, že nám pomáháte šířit myšlenky zdravého životního stylu. Bylo fascinující, jak jste zmobilizovali babičky, tetičky a přátelé, aby nám dali hlas!

Zvláště chceme poděkovat členům Klubu JJ a členům našich online programů – bez vaší finanční podpory bychom nemohli publikovat tolik receptů a materiálů! Moc si toho vážíme a z celého srdce děkujeme! 💗

Vaše odměna je připravena

Jak jsme slíbili, v emailu už od nás máte videorecepty z menu Prostřeno!, návod na léčivé koření, voucher na 8 týdenní online kurz Jarní očista a online kurz zdarma Jak začít.

Až se odvysílá celý série, pošleme vám ještě na email rozhovor ze zákulisí natáčení reality show. Zatím nesmíme víc prozradit ;-)

Utekl vám náš email s videorecepty?

Mrkněte, jestli vám zprávy nespadly do hromadné pošty. Podívejte se do složky “Hromadné” (nebo “Promoakce” v Gmailu). Chyťte náš email a přetáhněte jej do složky “Doručené” (nebo do záložky “Primární” v Gmailu). Také si nás přidejte do kontaktů. Pak už vám naše dárky neujdou.

Že zatím nemáte náš balíček? Žádný problém!

Pošleme vám videa z TV show Prostřeno! také.

Přihlaste se o balíček

Jak Jíme Jinak dále podpořit

Pokud jste nás chtěli podpořit, ale nevyšlo to (ano, formulář pro hlasování byl šílený), pomozte nám sdílet naše stránky a online kurz Jak začít. Tady je odkaz pro sdílení.

A jestli se vám líbí, co děláme přidejte nám hodnocení ⭐⭐⭐⭐⭐ na Facebook nebo nám napište milý komentář. Děkujeme!

 

 

 

PS: Přemýšlíte jak zlepšit postavu a své zdraví?

Nepřemýšlejte 😊 Pojďte něco dělat! Ukážeme jak vylepšit jídelníček, co jíst a co ne, a jak si jídlem spravit zdraví! Naskočte do online kurzu Jíme Jinak - JE ZDARMA !

Se změnou jídelníčku jsem se zbavila mnoha zdravotních potíží, se kterými si medicína nevěděla rady 30 let. Jídlo, vaření, psaní a šíření zdravého životního stylu se stalo mojí vášní. Je mi čím dál lépe a konečně mám své zdraví ve svých rukách. Celý příběh

1 člověk už poděkoval za článek. Oceňte práci autora také.

Komentáře

Milá Evo a milý Romane, konečně i já jsem dodatečně shlédla díl Prostřeno a moc děkuji, že jste sebrali odvahu vyjít se svými kůžemi na trh. Nechat si zcela nahlédnout do soukromí bych já osobně nechtěla. Moc se mi váš dům líbí, je v něm příjemná energie, a líbí se mi, co vše děláte a jak Jinak žijete. Holky musí být šťastné, že mají tak prima osvícené rodiče. Jste mi stálou inspirací, a když nevím kudy kam, kouknu na vaše stránky Jímejinak a zase mě to dobře nasměruje.
Oceňuji jakou snahu Eva do vaření dala, vím sama, jak je těžké připravit tak pestré menu, a chápu dobře, že Evě o výhru nešlo. Je zajímavé pozorovat reakce ostatních účastníků na zdravá jídla, sama si vzpomínám na své začátky- myslím, že jejich reakce byly ještě umírněné :-D Myslím, že do toho člověk musí dospět věkem, poznáním, atd., a je moc hezké, že jsi ukázala cestu, po které můžeme my všichni jít.
Přeji vám moc štěstí a díky, všechno dobré :-)
Julie

Na porad se normalne nedivam, ale Eva byla skvela. Cely tyden a skvela i v tom, ze ochutnala jidla jinych, kdyz je sama neji. Super pristup. Chtela jsem jen poprosit o recept na tu pastiku, kterou jste, Evi, delala jako predkrm?

Ukázat další komentáře