Největší motivací pro mě bylo cítit se dobře, chtěla jsem se mít víc ráda a věděla jsem, že nezdravým jídlem svému tělu ubližuji. A taky jsem chtěla mít energii pro rodinu. Už po týdnu se dostavily první výsledky!

Chtěla jsem mít víc energie

Když mi přišla do e-mailu informace o Podzimním detoxu, říkala jsem si, že to je přesně to, co potřebuji. Rozhodla jsem se do kurzu jít a teď to vnímám jako jedno z mých nejlepších rozhodnutí. Mým cílem do Podzimního detoxu bylo dostat se z původních 64,4 na váhu 60 kg, s tím, že časem bych chtěla docílit 55 kg. Taky jsem chtěla mít víc energie. 

Nebylo mi dobře ani na těle, ani na duši

Před změnou jsem se cítila hrozně, sama sobě jsem se vůbec nelíbila, nebylo mi dobře. Celý rok, skoro každý den, jsem se potýkala s alergií a nevěděla ani, na co ji mám. Skoro každou noc mě pálila žáha. Měla jsem špatné nálady z toho, že to takhle nechci, ale nevím, jak to změnit. Nevěděla jsem, co jíst, po ničem jsem se necítila dobře.

První výsledky přišly už po týdnu

Energie přišla už po týdnu změny jídelníčku. Hodně mi pomohl i kurzem vedený úklid špajzu a kuchyně včetně lednice a mrazáku, i když k dalším místnostem jsem se pořádně nedostala. Ale nevadí – z té kuchyně mám doteď radost a na další se dostane příště :-)

Po 14 dnech už bylo dole pár kilo. Říkala jsem si, že to je opravdu to, co moje tělo teď potřebuje. Snídám miso polévky podle jídelníčku a cítím se po nich krásně. Jak jsem četla na blogu nebo v komentářích – mám po nich „v bříšku jako v pokojíčku“. Najednou se cítím líp, po všech stránkách.

Po celou dobu kurzu jsem neměla alergii – z toho mám největší radost. Vůbec jsem to nečekala a myslela jsem si, že už tu mám holt napořád. Často jsem kvůli tomu měla špatné nálady až deprese.  Ani jednou v průběhu kurzu mě nepálila žáha.

Užívám si to a jedu dál

Dneska (4.12.) mi váha ukázala 57,4 kg :-) Hurá, mám velikou radost! Od začátku detoxu si jídla moc užívám, jídelníčky jsou skvělé. Když jdeme na návštěvu, vezmu si ráno jídlo do termosky a zdravou svačinu sebou, do práce si také chystám jídlo do termosek. A nezdravé jídlo mě skoro neláká. Taky mám radost z toho, že se mi daří domácí pickles, které jsem zkoušela před 3 lety a dvakrát mi chytlo plíseň, takže jsem to vzdala. Další pozitivní věc u mě je, že se mi po obědě nechce spát, jako dřív.

Rozhodně chci s Jíme Jinak pokračovat dál a už teď se těším na Jarní očistu, do které se určitě přihlásím.

Hodně mi taky v kurzu pomohla Eva a Zuzka. Děkuji za vaši trpělivost s mými dotazy a za velkou podporu během kurzu. Taky děkuji Vlaďce za pomoc na začátku detoxu a ostatním ženám v kurzu za velkou inspiraci.  Vaše práce mi dává obrovský smysl a ještě jednou mockrát děkuji,

🥰Dita

Hubneme do plavek online: Shoďte 5 kg za 14 dnů

  1. Muj manzel (32let) zacal podzimni detox se mnou, ale opravdu se do toho oprel! On, ktery v praci jedl rohliky s pochoutkacem 😆a snidal kafe, ted vari batatove, jahlove a jine knedliky, kazdy den namaci lusteniny, pickles u nas nema sanci dojit😋 uplne se do toho zblaznil…od podzimniho detoxu zhubnul tak, ze je to viditelne, ale hlavne ma pry energie na rozdavani. Myslim, ze nakonec on je hrdina nasi rodiny🥰. K Vanocum jsem mu koupila na JJ termosku Esbit na jidlo do prace, timto bych za neho take chtela podekovat! Myslim, ze jste mu strasne pomohli jak po fyzicke tak po psychicke strance! Skoda, ze nema fotky pred a po…moc Vam dekuji za to, co delate! Tesime se na jarni detox

Komentujte
Vaše jméno

Jméno uložíme a zobrazíme, váš e-mail nezveřejníme. Zásady ochrany údajů.

Předchozí článekĎábelské fazole s červenou rýží
Další článekBatátové halušky s „bryndzou“ a vypraženou „slaninou“