Domů > O nás > Pochvaly

Dokonce i dcera jídlo snědla – to je velký úspěch!

Hanka: Odpoledne jsem se dívala na Vaše vaření, vypadalo to moc lákavě. Takže jsem hned běžela pro seitan a vařila. Bylo to výborné, dokonce i moje dcera trochu snědla a přežila! To je veliký úspěch.
Děkuju za Vaší energii, kterou do nás všech vkládáte.

PS: Z práce do práce, život letí a vy nic nestíháte?

Pokud před sebou stále jen hrnete všechny ty povinnosti, které život přináší, je čas se zastavit. 🛑 Je tohle život, který chcete? O tomto jste snili? Asi ne. V přírodě začíná nový biologický rok, nový začátek a i my to letos můžeme udělat jinak. Právě tomu se v Jarní Očistě také věnujeme a máme dokonce připravený silný závěrečný aktivační rituál, aby se vaše záměry mohly uskutečit. Zdaleka v očistě nejde jen o vyvážený jídelníček. Pojďte si ujasnit touhy, naberte zas energii a pojďte se cítit ve svém těle lépe. Začněte s námi 8 týdenní Jarní očistu. Pročistíme tělo, zlepšíme jídelníček, postavu i psychiku.

Zdravé recepty, zdravé vaření a životní styl. Tisíce receptů zdarma. Co víme, sdílíme! :-)

Buďte první, kdo poděkuje za tento článek.

Komentáře

hejkrlikater
29. 4. 2019

ahoj Evi, chtěla jsem se optat, zde je normální, že “kopřivka”mi trvá už skoro třetí týden? Rýmy jsem se zbavila , pomocí výplachů, do 14 dnů. je to nepříjemné. Léčí se ty orgány, nad kterými se kopřivka vyskytla? Mám ji na zádech. Jinak jsem moc ráda, že jsem prošla kurzem Hubneme do plavek a 8-týdenní očista. Cítím se velice lehká.
Díky za odpověď Kača

Ukázat další komentáře