Dokonce i dcera jídlo snědla – to je velký úspěch!

2

Hanka: Odpoledne jsem se dívala na Vaše vaření, vypadalo to moc lákavě. Takže jsem hned běžela pro seitan a vařila. Bylo to výborné, dokonce i moje dcera trochu snědla a přežila! To je veliký úspěch.
Děkuju za Vaší energii, kterou do nás všech vkládáte.

Seriál: Jak na jaro

materiály
  • Stáhněte si jej a upravte jídelníček.
  • Vyhněte se nemocem a jarní únavě.
  • Jídelníček ke stažení!
  1. ahoj Evi, chtěla jsem se optat, zde je normální, že „kopřivka“mi trvá už skoro třetí týden? Rýmy jsem se zbavila , pomocí výplachů, do 14 dnů. je to nepříjemné. Léčí se ty orgány, nad kterými se kopřivka vyskytla? Mám ji na zádech. Jinak jsem moc ráda, že jsem prošla kurzem Hubneme do plavek a 8-týdenní očista. Cítím se velice lehká.
    Díky za odpověď Kača

    • Kači, to je těžko radit takhle podle popisu. Kopřivka má mnoho různých podob. Celostní lékař by se tě ptal, jestli to svědí, chtěl by vidět, jestli je to jako mapa, zda je to ohraničené nebo jsou to vyseté pupínky, zda je to ploché či vystouplé apod., teprve pak by dělal diagnózu a to by ještě přidal pohled na jazyk, oči, puls atd. Já můžu jen hádat, že to je reakce jater (ty mají reflexní plochu v horní části zad) na detoxikaci organismu. Zkus popíjet pár dní vodu s trošinkou jablečného octa, zda to ustoupí. Pak by bylo dobré skočit na kožní pro diagnózu, ale léčbu dělat přírodně. Jen vědět, co vlastně to máš. Zda to třeba není alergie na něco nového v jídle nebo na aviváž či materiál v tričku. Možností je totiž mraky.

Komentujte
Vaše jméno

Jméno uložíme a zobrazíme, váš e-mail nezveřejníme. Zásady ochrany údajů.

Předchozí článekJsem ráda, že jsem do toho šla!
Další článekKurz mi pomohl mnohé si uvědomit