Domů > Nepřehlédněte

Doprava zdarma u Paní Dýně

Váš oblíbený e-shop se zdravou výživou má v úterý 27. listopadu dopravu zdarma. Podmínkou je  objednání zboží v minimální hodnotě 500 Kč. Pro Klubáky a členy programu Vánoce jinak máme opět něco navíc – dárek k nákupu v podobě domácí zavařeniny bez cukru a pro prvních dvacet ještě balíček kuzu.

Co najdete v sortimentu

Paní Dýně nabízí široký sortiment zdravých potravin, které splňují i ty naše zásady zdravé stravy.
Dne 27.11.2018 již budete moci objednávat i čokoládové kolekce na stromeček nebo kolekce vánočního cukroví, vše bez cukru a mléka. Dále u Paní Dýně koupíte celozrnné i bezlepkové mouky, zdravá sladidla nebo čokoládovou polevu, což zaručeně využijete na přípravu zdravých vánočních laskomin.

Výhoda pro členy Klubu Jíme Jinak a účastníky programu Vánoce jinak

Členové klubu Jíme jinak navíc ke každé objednávce přijaté tento den dostanou sklenici domácí ovocné zavařeniny přímo z kuchyně Paní Dýně. Samozřejmě bez cukrů a éček! A to ještě není vše! Prvních dvacet klubáků bude ještě odměněno 100 g balíčkem škrobu kuzu! To se už vyplatí!

Pro získání těchto produktů navíc je nutné zadat heslo do poznámky k Vaší objednávce heslo [přihlaste se] . 

Kontakt

Více informací a případné dotazy směřujte na e-shop Paní Dýněfacebook: Paní Dýněe-mail: info@pani-dyne.cz
nebo na tel. 374 802 039 (po-pá 8:00-11:00)

Paní Dýně Vám přeje příjemný předvánoční čas!

PS: Víte už jak na zdravé cukroví?

My na Jíme Jinak ano! Naučíme vás chutné cukroví - bez cukru a 100% rostlinné! 💖 Mrkněte jak nahradit cukr ve vánočním pečení nebo se seznamte s perfektním plánem pečení zdravého cukroví. A myslíme i na vás, kterým dělá starosti lepek. Ochutnejte některý ze 40 receptů na bezlepkové cukroví.

Se změnou jídelníčku jsem se zbavila mnoha zdravotních potíží, se kterými si medicína nevěděla rady 30 let. Jídlo, vaření, psaní a šíření zdravého životního stylu se stalo mojí vášní. Je mi čím dál lépe a konečně mám své zdraví ve svých rukách. Celý příběh

Buďte první, kdo poděkuje za tento článek.

Buďte první, kdo napíše komentář