Co mám dělat se vší tou řepou? A kam bych ještě mohla dát dýni? Rada je prostá. Dejte svůj dotaz našemu vyhledavači na Jíme Jinak. Máme totiž vychytané hledání v receptech. Stačí zadat ingredience do vyhledavače a počkat si na výsledek. Můžete tak vařit podle momentálních zásob ve spíži :-)

Napište, co máte doma, a počkejte si na recepty

Máte doma květák a cibuli a nevíte, kde je uplatnit? Napište je do vyhledávacího okénka vpravo nahoře (políčko s lupou), zaškrtněte políčko „jen v receptech“, pokud vás nezajímají články, kde se o cibuli a květáku píše, viz obrázek.

 

A za zlomek vteřiny máte před sebou přehled receptů, které obsahují květák a cibuli. Takto můžete zadávat libovolné kombinace. Pokud jsme to už uvařili, tak to najdete.

Jednoduché a praktické, co říkáte?

Až tedy příště dojdou nápady na to, co dělat se vší tou řepou, co teď vozí váš farmář v bedýnce, nebo kam ještě nacpat dýni, co jste si letos vypěstovali, zeptejte se našeho vyhledavače 🙂

Jak to vidíte vy? Napište komentář.

Komentujte
Vaše jméno

Stisknutím tlačítka souhlasíte, že zpracujeme Vaše osobní údaje (e-mail a jméno), abychom mohli komentář evidovat a zobrazit. E-mail nezveřejníme. Zásady ochrany osobních údajů.

SDÍLEJTE PŘÍSPĚVKY - získejte členství v Klubu JJ nebo jeho prodloužení. Jak to funguje?
Předchozí článekBezlepková pizza bez mouky
Další článekKondiment z řas arame a slunečnicových semínek
Autorem článku je Eva
Se změnou jídelníčku jsem se zbavila mnoha zdravotních potíží, se kterými si medicína nevěděla rady 30 let. Jídlo, vaření, psaní a šíření zdravého životního stylu se stalo mojí vášní. Je mi čím dál lépe a konečně mám své zdraví ve svých rukách. Celý příběh