Co mám dělat se vší tou řepou? A kam bych ještě mohla dát dýni? Rada je prostá. Dejte svůj dotaz našemu vyhledavači na Jíme Jinak. Máme totiž vychytané hledání v receptech. Stačí zadat ingredience do vyhledavače a počkat si na výsledek. Můžete tak vařit podle momentálních zásob ve spíži :-)

Napište, co máte doma, a počkejte si na recepty

Máte doma květák a cibuli a nevíte, kde je uplatnit? Napište je do vyhledávacího okénka vpravo nahoře (políčko s lupou), zaškrtněte políčko “jen v receptech”, pokud vás nezajímají články, kde se o cibuli a květáku píše, viz obrázek.

 

A za zlomek vteřiny máte před sebou přehled receptů, které obsahují květák a cibuli. Takto můžete zadávat libovolné kombinace. Pokud jsme to už uvařili, tak to najdete.

Jednoduché a praktické, co říkáte?

Až tedy příště dojdou nápady na to, co dělat se vší tou řepou, co teď vozí váš farmář v bedýnce, nebo kam ještě nacpat dýni, co jste si letos vypěstovali, zeptejte se našeho vyhledavače 🙂

Hubneme do plavek online: Shoďte 5 kg za 14 dnů

Jak to vidíte vy? Napište komentář.

Komentujte
Vaše jméno

Jméno uložíme a zobrazíme, váš e-mail nezveřejníme. Zásady ochrany údajů.

SDÍLEJTE PŘÍSPĚVKY - získejte členství v Klubu JJ nebo jeho prodloužení. Jak to funguje?
Autorem článku je Eva Cikrytová
Se změnou jídelníčku jsem se zbavila mnoha zdravotních potíží, se kterými si medicína nevěděla rady 30 let. Jídlo, vaření, psaní a šíření zdravého životního stylu se stalo mojí vášní. Je mi čím dál lépe a konečně mám své zdraví ve svých rukách. Celý příběh
Předchozí článekTortilly s omáčkou z fazolí a pečené zeleniny
Další článekKondiment z řas arame a slunečnicových semínek