Domů > Magazín > Blog

Hledejte recepty podle ingrediencí

Co mám dělat se vší tou řepou? A kam bych ještě mohla dát dýni? Rada je prostá. Dejte svůj dotaz našemu vyhledavači na Jíme Jinak. Máme totiž vychytané hledání v receptech. Stačí zadat ingredience do vyhledavače a počkat si na výsledek. Můžete tak vařit podle momentálních zásob ve spíži :-)

Napište, co máte doma, a počkejte si na recepty

Máte doma květák a cibuli a nevíte, kde je uplatnit? Napište je do vyhledávacího okénka vpravo nahoře (políčko s lupou), zaškrtněte políčko “jen v receptech”, pokud vás nezajímají články, kde se o cibuli a květáku píše, viz obrázek.

 

A za zlomek vteřiny máte před sebou přehled receptů, které obsahují květák a cibuli. Takto můžete zadávat libovolné kombinace. Pokud jsme to už uvařili, tak to najdete.

Jednoduché a praktické, co říkáte?

Až tedy příště dojdou nápady na to, co dělat se vší tou řepou, co teď vozí váš farmář v bedýnce, nebo kam ještě nacpat dýni, co jste si letos vypěstovali, zeptejte se našeho vyhledavače :-)

PS: Z práce do práce, život letí a vy nic nestíháte?

Pokud před sebou stále jen hrnete všechny ty povinnosti, které život přináší, je čas se zastavit. 🛑 Je tohle život, který chcete? O tomto jste snili? Asi ne. V přírodě začíná nový biologický rok, nový začátek a i my to letos můžeme udělat jinak. Právě tomu se v Jarní Očistě také věnujeme a máme dokonce připravený silný závěrečný aktivační rituál, aby se vaše záměry mohly uskutečit. Zdaleka v očistě nejde jen o vyvážený jídelníček. Pojďte si ujasnit touhy, naberte zas energii a pojďte se cítit ve svém těle lépe. Začněte s námi 8 týdenní Jarní očistu. Pročistíme tělo, zlepšíme jídelníček, postavu i psychiku.

Se změnou jídelníčku jsem se zbavila mnoha zdravotních potíží, se kterými si medicína nevěděla rady 30 let. Jídlo, vaření, psaní a šíření zdravého životního stylu se stalo mojí vášní. Je mi čím dál lépe a konečně mám své zdraví ve svých rukách. Celý příběh

Buďte první, kdo poděkuje za tento článek.

Buďte první, kdo napíše komentář

Vyzkoušejte také

Danfood – zdravá výživa, drogerie a kosmetika s 15% slevou

Domluvili jsme pro vás slevu na nákup zdravých potravin a dochucovadel, ekodrogerie a dalšího sortimentu. Z Danfoodu můžete připravit zdravé mikulášské bal...