Jak jsem začínala se zdravým jídelníčkem

Chci se s vámi podělit o svůj příběh, jak a proč jsem začínala se zdravou stravou. I když to už dneska není vidět, léta mě trápila nadváha a mnohé zdravotní problémy.

Jídelníček dělá zázraky

Dobře vím, jak je nepříjemné nosit zbytečná kila. Jak je zoufalé s obrovským úsilím zhubnout a za pár týdnů mít nadváhu zase zpátky. Znám pocit, kdy se sobě nelíbíte, nemůžete se vejít do žádného slušivého oblečení a všude vám něco přebývá. Vím, co jsou chronické bolesti hlavy a zad, celoroční rýma, časté nachlazení, migrény, záněty, angíny, akné, … A také vím, že to tak nemusí být a řešení není složité.

Nebylo mi dobře

Eva: Od mala jsem byla „věčně nemocné dítě“. Jako holčička jsem strávila po nemocnicích několik měsíců. Zdravotní problémy se se mnou vlekly až do dospělosti. Hledala jsem, co dělat. Zkoušela jsem léky i léčitele. Marně. Postupně přituhovalo. Bolesti zad, nepříjemné akné, nádváha, chronická rýmy, migrény … plicní embolie, a prekanceróza děložního čípku. Nad mými zdravotními neduhy lékaři jen kroutili hlavami, slyšela jsem „to je dědičné…“, „nedá se to vyléčit…“, „to jsou civilizační choroby…“ a další. Ale hledala jsem dál a jednoho dne mi to došlo. Proletěla jsem svou kuchyň a vyházela snad úplně všechno s tím, že to udělám úplně jinak. Ale jak?

Už jíme jinak několik let

Začala jsme experimentovat, zkoušet recepty s chytrými knihami, prošla řadu seminářů. Už po 10 dnech přišly první úspěchy a to mě „nakoplo“.  Postupně se změnou jídelníčku zmizela většina mých trápení.

A rozhodla jsem se, že své zdraví a zdraví své rodiny, vezmu do svých rukou a vařečky :-). Prošla jsme dlouhou cestu, cestou. Chci vám říct, že i vy můžete změnit svůj přístup k životu.

Dokážete to

Nejste na to totiž sami. V Klubu máte videorecepty, materiály, přednášky, rozhovory a další. Pokud by mi tyto informace řekl někdo dříve, ušetřila bych si spoustu let hledání. Chci, abyste měli cestu snadnější a proto své zkušenosti sdílím právě teď.

Za Jíme Jinak vám držíme palce na cestě za zdravým a trochu jiným životním stylem :-)

Eva Cikrytová

Online kurz Jíme Jinak

Pokud ještě nejste v online kurzu Jíme Jinak, přidejte se.

 

Hubneme do plavek online: Shoďte 5 kg za 14 dnů