Domů > Výhody pro členy > Co členové využili

Knihy se slevou

Smart Press vydal další krásné knihy –  jsou to príma tipy na dárky pro ty, kdo nejedí tak zcela podle nás, ale jsou tvořiví a ochotní vařit. Pro členy klubu jsme domluvily velkou slevu na celý sortiment!

Vydavatel nám ke knihám přidal tyto informace:

Kuchařka první republiky potah republika.indd                    Jitka Rákosníková, Eva Všetíčková

 

Kuchařka přináší to nejlepší z gastronomické tradice naší země. Kniha je rozdělena do dvou základních částí. V jedné se seznámíte s klasickou měšťanskou kuchyní tak, jak ji ve svých kuchařských knihách zachytili nejlepší autoři doby – Marie Janků-Sandtnerová, Anuše Kejřová, Iška Posnerová či Vilém Vrabec. V této části najdete také stránky, věnované kuchyni tehdejších filmových hvězd a speciality tehdejších slavných lahůdkářství, hotelů a restaurací.

 

Květinová kuchařka – Jedlé kvítí a býlí na vaření i zdoben

Jana Vlková

Objevte nové chutě a vůně prostřednictvím jedinečných receptů s jedlým kvítím a býlím, které váš talíř promění v malířské plátno plné lákavých barev a tvarů.

Sběr květů bude díky věrným ilustracím herbáře, který je spolu s receptovou částí přehledně rozdělen do čtyř ročních období kytkožrouta, procházkou nejen růžovým sadem.

 

Vaříme s dětmi pro děti  – Vaření pro děti od tří do deseti let

Petra Novotná

Tato kuchařka je skvělou inspirací pro všechny maminky, které rády vaří svým dětem originální, chutná a zdravá jídla, a také pro všechny ty, které rády tráví čas s dětmi v kuchyni a krůček po krůčku je učí, jak zacházet s vařečkou a dalším náčiním. Petra Novotná, grafička, fotografka, ale hlavně máma, připravila společně se svými malými dětmi kuchařku plnou krásných jídel, která budou chutnat dětem i vám. Takových jídel, na nichž děti projeví svou kreativitu a další dovednosti. Petra chce maminkám ukázat, že není třeba být přehnaně ve stresu z toho, co děti dostávají na stůl, naopak! I v kuchyni je třeba si to s těmi nejmenším i patřičně užít! 

 

Láskominy Denisy Bartošové – Jedlé i kreativní dárky a skvělé recepty na celý rokobalka_rozkres.indd

Darujte s láskou svým blízkým Láskominy Denisy Bartošové!  Díky ozdobné mašli se již nebudete muset starat o další balení. Šablony ke stažení na MojeLaskominy.cz.

 

 

 

 

 

Sleva 30% z běžné maloobchodní ceny (to je v eshopu ta vyšší, přeškrtnutá). Vybírat můžete z inspirativních kuchařek a dalších zajímavých knih na téma zdravý životní styl, eko/bio, zahradničení, knihy o hubnutí. Sleva platí na veškerý sortiment Smart Pressu. Slevy se nesčítají.

Jak slevu uplatnit

Slevové kódy najdete na stránce “výhody pro členy”.

PS: Co shodit 5 kg za 14 dnů? 😍

Sezóna plavek začne brzy. Máme chutný jídelníček, skvělé recepty, videa, jemné cvičení - a samozřejmě živou podporu a motivaci. Už za 2 týdny uvidíte výsledky. Mrkněte na výzvu Hubneme do plavek a naskočte!

Se změnou jídelníčku jsem se zbavila mnoha zdravotních potíží, se kterými si medicína nevěděla rady 30 let. Jídlo, vaření, psaní a šíření zdravého životního stylu se stalo mojí vášní. Je mi čím dál lépe a konečně mám své zdraví ve svých rukách. Celý příběh

Buďte první, kdo poděkuje za tento článek.

Komentáře

Naděžda
17. 2. 2020

Tak dneska začínám. Polévka k snídani mě překvapila. Udělala mi moc dobře a ještě nemám hlad. Těším se! Nevím jestli můžu kávu. Je to má velká neřest.

Ukázat další komentáře