Smart Press vydal další krásné knihy -  jsou to príma tipy na dárky pro ty, kdo nejedí tak zcela podle nás, ale jsou tvořiví a ochotní vařit. Pro členy klubu jsme domluvily velkou slevu na celý sortiment!

Vydavatel nám ke knihám přidal tyto informace:

Kuchařka první republiky potah republika.indd                    Jitka Rákosníková, Eva Všetíčková

 

Kuchařka přináší to nejlepší z gastronomické tradice naší země. Kniha je rozdělena do dvou základních částí. V jedné se seznámíte s klasickou měšťanskou kuchyní tak, jak ji ve svých kuchařských knihách zachytili nejlepší autoři doby – Marie Janků-Sandtnerová, Anuše Kejřová, Iška Posnerová či Vilém Vrabec. V této části najdete také stránky, věnované kuchyni tehdejších filmových hvězd a speciality tehdejších slavných lahůdkářství, hotelů a restaurací.

 

Květinová kuchařka – Jedlé kvítí a býlí na vaření i zdoben

Jana Vlková

Objevte nové chutě a vůně prostřednictvím jedinečných receptů s jedlým kvítím a býlím, které váš talíř promění v malířské plátno plné lákavých barev a tvarů.KK_obalka 09.indd

Sběr květů bude díky věrným ilustracím herbáře, který je spolu s receptovou částí přehledně rozdělen do čtyř ročních období kytkožrouta, procházkou nejen růžovým sadem.

 

Vaříme s dětmi pro děti  – Vaření pro děti od tří do deseti let

Petra NovotnáVaříme s dětmi pro děti_obálka (1)

Tato kuchařka je skvělou inspirací pro všechny maminky, které rády vaří svým dětem originální, chutná a zdravá jídla, a také pro všechny ty, které rády tráví čas s dětmi v kuchyni a krůček po krůčku je učí, jak zacházet s vařečkou a dalším náčiním. Petra Novotná, grafička, fotografka, ale hlavně máma, připravila společně se svými malými dětmi kuchařku plnou krásných jídel, která budou chutnat dětem i vám. Takových jídel, na nichž děti projeví svou kreativitu a další dovednosti. Petra chce maminkám ukázat, že není třeba být přehnaně ve stresu z toho, co děti dostávají na stůl, naopak! I v kuchyni je třeba si to s těmi nejmenším i patřičně užít! 

 

Láskominy Denisy Bartošové – Jedlé i kreativní dárky a skvělé recepty na celý rokobalka_rozkres.indd

Darujte s láskou svým blízkým Láskominy Denisy Bartošové!  Díky ozdobné mašli se již nebudete muset starat o další balení. Šablony ke stažení na MojeLaskominy.cz.

 

 

 

 

 

Sleva 30% z běžné maloobchodní ceny (to je v eshopu ta vyšší, přeškrtnutá). Vybírat můžete z inspirativních kuchařek a dalších zajímavých knih na téma zdravý životní styl, eko/bio, zahradničení, knihy o hubnutí. Sleva platí na veškerý sortiment Smart Pressu. Slevy se nesčítají.

Jak slevu uplatnit

Slevové kódy najdete na stránce „výhody pro členy“.

⏩ BRZY ZAČÍNÁ PODZIMNÍ DETOX KURZ

Ještě nemáte registraci? Získejte výhody.
REGISTROVAT ZDARMA

  1. Tak dneska začínám. Polévka k snídani mě překvapila. Udělala mi moc dobře a ještě nemám hlad. Těším se! Nevím jestli můžu kávu. Je to má velká neřest.

  2. Zobrazit 4 komentáře

Komentujte
Vaše jméno

Jméno uložíme a zobrazíme, váš e-mail nezveřejníme. Zásady ochrany údajů.

SDÍLEJTE PŘÍSPĚVKY - získejte členství v Klubu JJ nebo jeho prodloužení. Jak to funguje?
Autorem článku je Eva Cikrytová
Se změnou jídelníčku jsem se zbavila mnoha zdravotních potíží, se kterými si medicína nevěděla rady 30 let. Jídlo, vaření, psaní a šíření zdravého životního stylu se stalo mojí vášní. Je mi čím dál lépe a konečně mám své zdraví ve svých rukách. Celý příběh
Předchozí článekLinecké a kobližky bez lepku
Další článekRanní miso polévka s Wakame a řeřichou