Domů > Magazín > Vaše příběhy

Soutěžící v plavkách jsou tu – hlasujte, přidejte se

První fotky soutěžících v plavkách jsou tu! A je skutečně nač se dívat, někteří poslali neuvěřitelné “před” a “po”. Do neděle můžete svými hlasy rozhodnout o tom, kteří tři vyhrají poukaz na nákup v eshopu Country Life v hodnotě 500 Kč a nebo se můžete sami přidat. Není to soutěž o miss plavky, ale oslava léta a toho, že už se do plavek nestydíme, ačkoli nejsme modelky a modelové.

Chvíli to vypadalo, že do soutěže se nikdo nepřidá, že po vás chceme moc, když žádáme foto v plavkách. Měly jsme za to, že když už jsme se do plavek svlékly my, v našich letech a po dětech, že to už může každý. Ale blížil se termín vyhlášení soutěže a ve zprávách pořád nic. Na poslední chvíli se objevily první dvě zprávy s fotkami. A hned úplná bomba. Šárka i Michaela totiž mají skutečné “před” a “po”, jak jsme si ho představovaly. Nezažít sama takovou proměnu, snad bych ani nevěřila, že je to reálné, že to není fotomontáž nebo příbuzná. Jenže mám sama pěknou sbírku svých fotek před a po změně jídelníčku a po všech těch letech vím, že možné je úplně všechno.
Tady tedy jsou první odvážné soutěžící, Šárka a Michaela.
Šárka: Dobrý den, zasílám své foto “před” a “po” celkové změně životního stylu. Snad je rozdíl vidět, každopádně to, jak moc dobře se nyní cítím vidět je ? 
Michaela dokonce poslala text ve verších!
Michaela Valentová, 25 let:
Po rok a půl dlouhém makání, mi už ve dvojdílných plavkách nic nebrání ?
Konečně mám postavu, o které dlouho sním a vím, že i když to byla dřina,
stálo to za to a je to prostě prima.
Své tělo jsem 26,5 kila zbavila a konečně jsem se zdravě jíst a cvičit naučila.
Takže všichni, co se snažíte přemoct v sobě tu tukovou potvoru, máte ode mě tu největší podporu!!!

Zástupce mužů

Pro nedostatek odvážlivců jsme do soutěže chtěly naverbovat i naše odvážné muže. Přidal se Martin (48 let), kterého znáte z příběhu se slovy: “Klidně tam ty fotky dejte i bez nároku na výhru, ať má šanci někdo další odvážný.” A my ho tedy do soutěže rády zařadíme, jednak proto, že je (zatím), jediný muž, jednak proto, že zastupuje věkovou skupinu, která je nám blízká a která potřebuje povzbudit. Martine díky!

Přidávají se další

Těsně před zveřejněním fotek se přidaly další odvážné holky.
Kate: dobrý vecer, posilám fotku do souteze! ? a jestli nekdo rekne, že mladý= hubený, poslu jeste fotku pred!:D
A my říkáme, Kate, určitě pošlete, ať máme srovnání, podle fotky to vypadá, že jste štíhlá byla vždycky.

Přidejte se do soutěže

Pokud jste soutěž přehlédli a máte chuť se přidat, ještě stále můžete. Pravidla jsou popsána zde. Postačí fotka v plavkách, na které se cítíte dobře, ať už máte váhu jakoukoli – není to soutěž krásy nebo miss, je to oslava léta a naše radost z toho, že se v plavkách nestydíme, i když nejsme modelky a modelové.

Holky bez plavek

 

Dalších pár soutěžících nám poslalo pěkné fotky před a po, ale nebylo to v plavkách. Rády je zařadíme sem na web jako motivaci pro ostatní, ale do soutěže je můžeme dát, až když nám dopošlete alespoň jednu fotku v plavkách. Fotky nemusí být před a po, ale je hezké vidět ten rozdíl a jistě vám to pomůže získat lajky od čtenářů.

Na fotce v bílém je Zuzka, která se prý cítí ve třiceti lépe než ve dvaceti (fotka vlevo), čemuž naprosto rozumíme. Na fotce se třemi postavami je Anet, kterou známe osobně a moc fandíme její proměně (na fotce uprostřed před, po krajích po změně.)

Stydíte se do plavek?

A pokud se v plavkách stydíte, ale chcete s tím něco dělat, pošlete fotku taky, dáme ji do dalšího kola soutěže, které startuje příští týden a kde tři soutěžící odměníme vstupem do programu Hubneme do plavek, aby se taky mohli cítit v plavkách komfortně.

Kde hlasovat

Svoje hlasy soutěžícím udělujte kliknutím na palec nahoru na Facebooku Jíme Jinak v albu Soutěž: Hubneme do plavek I. kolo

PS: Co shodit 5 kg za 14 dnů? 😍

Sezóna plavek začne brzy. Máme chutný jídelníček, skvělé recepty, videa, jemné cvičení - a samozřejmě živou podporu a motivaci. Už za 2 týdny uvidíte výsledky. Mrkněte na výzvu Hubneme do plavek a naskočte!

Se změnou jídelníčku jsem se zbavila mnoha zdravotních potíží, se kterými si medicína nevěděla rady 30 let. Jídlo, vaření, psaní a šíření zdravého životního stylu se stalo mojí vášní. Je mi čím dál lépe a konečně mám své zdraví ve svých rukách. Celý příběh

6 lidí už poděkovalo za článek.

Komentáře

Ziram!! Z tech holek se staly krasavice!!

Jste borci, vidím samé kočky…. a jednoho fešáka.

Ukázat další komentáře