Domů > Magazín > Blog

Vyhrajte nákup v eshopu Country Life nebo vstup do programu Hubneme do plavek

Pokud ještě nemáte vysněnou postavu do plavek, můžete ji rychle získat! Můžete zažít takovou proměnu jako my na těchto fotografiích. Stačí se přidat do programu Hubneme do plavek. Tři z vás ho v červenci vyhrají. A jestli už jste štíhlá dost, hrajte s námi o tři poukázky na nákup v hodnotě 500 Kč.

Vyhrát mohou štíhlí i silní

Jestli máte odvahu se o svoje starosti  s váhou či radost ze štíhlé postavy podělit, můžete vyhrát, ať jste štíhlá nebo zatím vůbec ne! Stačí zaslat svoji štíhlou nebo silnou fotku a nechat ostatní hlasovat, která se jim líbí nejvíc. Fotky spokojených štíhlých mužů i žen budeme oceňovat poukázkou na nákup, fotky tlouštíků vyhrají zdarma vstup do programu Hubneme do plavek, aby mohli svoji postavu zlepšit k obrazu svému.

Máme pro vás dvě soutěže

V první hrajeme o poukázky od Country Lifu. Ty získají tři z vás, kteří nám pošlou svoje štíhlé fotky. Pokud chcete získat co nejvíc lajků, doporučujeme poslat fotku “před” a fotku “po”, aby bylo vidět, že jste na sobě zapracovali. Je to velká šance pro účastníky našich programů, kteří už shodili pěkných pár kilo. Pokud fotku “před” nemáte, nevadí. Udělejte fotku současnou a hrajte s námi.

Ve druhé soutěži chceme podpořit ty, kdo nejsou se svojí postavou spokojeni. Známe to, jak vidíte na fotkách, a víme, jak je těžké přijmout sám sebe v těle, které se nám nelíbí. Ale také víme, že když se chce, může se to změnit. A to rychleji, než bychom čekali. S programem Hubneme do plavek to zvládne každý. Pomůžeme tedy třem odvážným tlouštíkům, kteří nám pošlou svoji současnou fotografii, k lepší postavě pomocí vstupu do kurzu zcela zdarma. Za 14 dní už nám budete moci poslat docela jinou fotografii!

Soutěž o 3 poukázky v hodnotě 500 Kč do eshopu Country Life

Do této soutěže nahrávejte fotky štíhlé, respektive takové, kde se cítíte dobře, kdy už se nestydíte vlézt do plavek. Nemusíte být modelka, abyste mohla soutěžit. My taky nejsme a plavky jsme oblékly a nechaly se zvěčnit. Nejde o kila, jde o dobrý pocit. Pokud ho ze sebe máte, zapózujte, udělejte vtipnou grimasu, cokoli vás napadne. Fotky nemusí být vážné a seriózní. Mohou být hravé, veselé, vtipné, hlavně plavkové. Provedení už necháme na vás.

Postup je takový:

  • V termínu 9.7. – 16.7. 2017 posílejte na Facebook do zprávy nebo na email soutez@jimejinak.cz fotky s popisem “Soutěž: vaše jméno nebo nick”, například “Soutěž: Kopretina20”, klidně přidejte věk a počet dětí, krátký komentář, chcete-li.
  • 17.7. všechny došlé příspěvky pustíme na Facebook Jíme Jinak a čtenáři začnou hlasovat  – ostatní budou vaše fotky hodnotit formou lajknutí.
  • 3 příspěvky, které 17.-23.7. 2017 získají nejvíc “lajků”, vyhrávají zdarma poukaz na nákup v hodnotě 500 Kč od Country Life včetně dopravy zdarma.

Soutěž o 3 vstupy do programu Hubneme do plavek

Do této soutěže nahrávejte fotky macaté, tlusté, baculaté. Zkrátka takové, jaké teď jste. Chce to odvahu podívat se pravdě do očí a možná je to i závazek něco s tím udělat, když už se to bude někde publikovat. Co říkáte? Jdete do toho? Máte odvahu? Chcete to změnit? Pokud ano, vyfoťte se a nahrajte svoji fotku k nám na Facebook. Ani tyto fotky nemusí být seriózní a k smrti vážné. Zapózujte, ukažte faldíky, buďte vtipní, všechno je povolené.

Postup je takový:

  • V termínu 17. – 23.7. 2017 posílejte na Facebook do zprávy nebo na email soutez@jimejinak.cz fotky s popisem “Do plavek: vaše jméno nebo nick”, například “Do plavek: Eva”, klidně přidejte věk a počet dětí, chcete-li.
  • 24.7. všechny došlé příspěvky pustíme na Facebook Jíme Jinak a čtenáři začnou hlasovat  – ostatní budou vaše fotky hodnotit formou lajknutí.
  • 3 příspěvky, které 24.-30.7. 2017 získají nejvíc “lajků”, vyhrávají zdarma vstup do programu Hubneme do plavek v hodnotě 1800 Kč.

Přidáte se?

Tak co vy na to? Víme, že to chce odvahu ukázat se v plavkách. Neumíte si představit, jak jsme diskutovaly a dohadovaly se, než jsme prvně pustily na veřejnost naše tlusté fotky. Ale když jsme viděly, jak to lidi v našich programech motivuje a že nám pak posílají podobné, měly jsme ohromnou radost. Tak se nebojte a pojďte do toho s námi. Přijměte výzvu a pojďte do plavek, ať jste zatím “před” nebo už “po” :-)

PS: Přemýšlíte jak zlepšit postavu a své zdraví?

Nepřemýšlejte 😊 Pojďte něco dělat! Ukážeme jak vylepšit jídelníček, co jíst a co ne, a jak si jídlem spravit zdraví! Naskočte do online kurzu Jíme Jinak - JE ZDARMA !

Se změnou jídelníčku jsem se zbavila mnoha zdravotních potíží, se kterými si medicína nevěděla rady 30 let. Jídlo, vaření, psaní a šíření zdravého životního stylu se stalo mojí vášní. Je mi čím dál lépe a konečně mám své zdraví ve svých rukách. Celý příběh

Buďte první, kdo poděkuje za tento článek.

Buďte první, kdo napíše komentář