Domů > Magazín > Blog

Známe hrdiny Jarní očisty 2021!

Známe nové hrdiny. Děkujeme za vaše fotky, příběhy o uzdravení těla i psychiky, shozená kila a centimetry v pase. Jsou to fantastické výsledky a my jsme na účastníky jarního programu velmi hrdí. Podívejte se na největší proměny!

Srdečně gratulujeme!

Všichni, kdo se zúčastnili Jarní očisty, jsou pro nás hrdinové. Každičký krůček k lepšímu životnímu stylu počítáme a oceňujeme. Dárek od nás však dostanou jen ti, kdo se přihlásili do soutěže a podělili se o svoje úspěchy. Ať už jsou to shozené kilogramy, zlepšení zdraví, postavy, psychiky, zbavení se léků či závislostí.
Těžko se hodnotilo a vybíralo. Jarní očista totiž ve skutečnosti není žádná soutěž. Cenami jsme chtěli motivovat nové hrdiny, aby sdíleli svoje příběhy a inspirovali tak ostatní. Moc jim za to děkujeme a vážíme si jejich odvahy a otevřenosti. Mezi ty, kdo nám na podpora@jimejinak.cz zaslali své soutěžní příběhy jsme rozdělili všechny ceny v hodnotě 12 000 Kč:

Živomíra (46 let)

Oceňujeme Živomíru za odvahu, za úžasné výsledky na těle i na duši. Za získání lásky k vaření. Za to, že si umí vážit podpory svého okolí, i za odhodlání zvládnout to bez ní, pokud by nepřišla. Živomíra s námi shodila 7,5 kg a změna jí moc sluší. Výsledky pocítila i na svém zdravotním stavu a jako bonus se zbavila se chuti na sladké. Přečtěte si její příběh o tom, že očista je pro ní start nového životního stylu.

Pro mne to nejsou dva měsíce detoxikace, pro mne to je začátek změny stravovacích návyků. Cítím se lehká a plná síly a energie a nejen na fyzické úrovni, ale i na rozjezd nových projektů, které už nějaký pátek čekají. Přestala jsem mít ucpaný nos – trpěla jsem tím od dětství. Jakmile pominuly detoxikační příznaky z vysazení úplně všeho, přestala jsem mít chuť na sladké.

Živomíra od nás získává Fermentor Kuwings bílý v hodnotě 4 990 Kč od firmy Traminal s.r.o.

Hanka a Marian (47 a 52 let)

Oceňujeme Hanku a Martina za odvahu, za jejich odhodlání jít do změny společně, vzájemnou podporu a dosažené výsledky. Dohromady zhubli 8 kg a spousty centimetrů, vylepšili si postavy, Hanka se zbavila zažívacích potíží a její lékař jí dokonce snížil dávky léků na psychiku. Přečtěte si jejich příběh.

Hanka: Podařilo se mi zhubnout, cítím se psychicky lépe, lékař mi ubral léky na psychiku, pomohl mi kurz a manžel, nejvíc se mi líbí zlepšení figury.
Marian:
Podařilo se mi zhubnout, cítím se lépe, pomohl mi kurz a manželka, nejvíc se mi líbí menší břicho.

Manželé Hanka a Marian získávají kuchařský nůž – sekáček značky Samura Bamboo SBA0040 v hodnotě 1 299 Kč od firmy Traminal s.r.o., a knihy Obličejová jóga pro začátečníky a mírně pokročilé v hodnotě 230 Kč a Kaizen – Japonská metoda postupné změny návyků v hodnotě 297 Kč od vydavatelství Anag.

Věra (47 let)

Oceňujeme Věru za viditelné výsledky na postavě, za její přístup i za to, že se dokázala zbavit závislosti na kávě. Zhubla s námi krásných 7 kg a 26 cm v pase a chce být dále příkladem a motivací svému synovi. Přečtěte si, jak za 2 měsíce shodila 7 kg a ubrala 26 cm na objemu.

S programem jsem se naučila pár skvělých receptů bez jednoduchých cukrů a světe div se, i moji chlapi to jedli. Určitě jsem taky pochytila pár skvělých vychytávek. Ke kávě se už nechci vracet, k masu jen tak občas a mléko úplně nepotřebuji. Takže ANO – hodně mi to dalo a pevně doufám, že i můj syn, který vidí, jak se jeho máma se snaží, tak se mu to pomalu, ale jistě vrývá do hlavy a jednou se bude i on sám o sebe starat s respektem k svému tělu.

Věra od nás získává plátkovací nůž značky Samura Bamboo SBA0045 v hodnotě 899 Kč od firmy Traminal s.r.o.  a knihy Jógová meditace pro každý den – Ztište mysl a nalezněte vnitřní mír pomocí transformativní síly krijájógy v hodnotě 290 Kč a Kaizen – Japonská metoda postupné změny návyků v hodnotě 297 Kč od vydavatelství Anag.

Radka (73 let)

Radka nás naprosto okouzlila a má naše velké uznání za to, jakým je pro všechny krásným příkladem. Je živoucím důkazem toho, že změna je možná v každém věku. Dosáhla s námi vysněné váhy, užívá si veškeré aktivity a to vše i díky podpoře svého manžela, který ji chválí za to, že se do změny pustila. Přečtěte si celý Radčin příběh.

Jsem aktivní babička, lektorka jógy, věnuji se Tai-chi, chodím do fitness, jezdím na kole, chodíme po horách a navštěvuji U3V – univerzitu třetího věku – nyní on-line. Přes veškeré aktivity jsem byla stále baculka. Nastoupila jsem cestu “Jíme Jinak”, nejdříve podzimní detox, a protože mě manžel opravdu podporoval a statečně jedl, co jsem navařila, a chválil mou snahu, tak jsem pokračovala i na jaře Jarní očistou. Dosáhla jsem vysněných 53 kg a postava je mnohem hezčí na pohled.

Radka získává šéfkuchařský nůž značky Samura Golf SG0085 v hodnotě 699 Kč od firmy Traminal s.r.o. a knihy Obličejová jóga pro začátečníky a mírně pokročilé v hodnotě 230 Kč a Kaizen – Japonská metoda postupné změny návyků v hodnotě 297 Kč od vydavatelství Anag.

Zdeňka (35 let)

Zdeňka má od nás má velké uznání za odvahu sdílet svoje nelehké zkušenosti. Zbavila se antidepresiv, našla cestu ke svému 2 letému synovi, od změny jídelníčku shodila už 10 kg nadváhy a 15,5 cm jí ubylo po obvodech. Přečtěte si její příběh, o tom, jak se zbavila antidepresiv a život se jí změnil zásadně k lepšímu.

Trpěla jsem maniodepresivní poruchou, poporodními depresemi, nadváhou, ekzémy, bolestmi zad, návaly vzteku. Měla jsem sebevražedné sklony a po porodu jsem nenáviděla svoje dítě. Ráda bych se s vámi podělila o svůj příběh o tom, jak se díky mojí kamarádce, která mě nasměrovala na Jíme Jinak, i obrovské podpoře mého manžela vše obrací k lepšímu.

Zdeňka získává originální prkénko z kvalitního olivového dřeva značky Arte Legno TG87.222 v hodnotě 1 059 Kč od firmy Traminal s.r.o. a knihy Jógová meditace pro každý den – Ztište mysl a nalezněte vnitřní mír pomocí transformativní síly krijájógy v hodnotě 290 KčJak si správně přát 3.0 v hodnotě 288 Kč od vydavatelství Anag.

Věra (65 let)

Věra má naše uznání za to, že se naučila být laskavá sama k sobě a že ukázala na svém příkladu, že i žena po přechodu a se sníženou funkcí štítné nemusí tloustnout. Za rok s Jíme Jinak shodila 30 kg! Získala životní energii, zmizely jarní a podzimní virózy, přestala ji pálit žáha, přestaly jí otékat nohy a zmizela letitá zácpa. Také ostruha zmizela, problémy s močením ustaly, postupně mizí i problémy s páteří. Přečtěte si  její příběh o tom, jak i ve vyšším věku má smysl začít se změnou.

Po letošní Jarní očistě se cítím fajn. Váha jde stále pomalu dolů. Přestaly mně honit chutě na sladké i na večerní vínko. Přestala jsem své splíny zajídat sladkostmi. Už celý den neuždibuji. Stačí mi jíst třikrát denně. Občas si nějaký ten sladký hřích povolím a užiji si to. Bez výčitek a druhý den se zase vrátím ke svému jídelníčku.

Věra od nás získává originální prkénko z kvalitního olivového dřeva značky Arte Legno C042 v hodnotě 899 Kč od firmy Traminal s.r.o. a knihy Jógová meditace pro každý den – Ztište mysl a nalezněte vnitřní mír pomocí transformativní síly krijájógy v hodnotě 290 KčJak si správně přát 3.0 v hodnotě 288 Kč od vydavatelství Anag. 

Lucka (32 let)

Lucce tleskáme za super postavičku. Při třetím dítěti totiž nabrala skoro 30 kg. Kvůli zánětu štítné žlázy se nemohla dlouho zbavit posledních pár kil a Jarní očista jí pomohla zlepšit postavu, spánek i psychiku. Přečtěte si její příběh o cestě za proměnou těla i duše.

Teď se váha hnula o 3 kg a ubylo přes pas, boky i břicho 6 cm. Kromě váhy se určitě změnil psychický stav. Ale já na sobě změny pozoruji už delší dobu. Beru tohle vše jako cestu, jako skládačku, do které mi jednotlivé kousky zapadají. Spánek se mi zlepšil též. Mám velký problém s hlubokým spánkem a zlepšil se mi v řádu o desítky minut, což je už znát:)

Získává od nás trendy lahev water blue 750ml v hodnotě 490 Kč od firmy Traminal s.r.o. a knihy Jógová meditace pro každý den – Ztište mysl a nalezněte vnitřní mír pomocí transformativní síly krijájógyv hodnotě 290 Kč a Kaizen – Japonská metoda postupné změny návyků v hodnotě 297 Kč od vydavatelství Anag.

Karin (49 let)

Karin si zaslouží pochvalu za krásné výsledky jak na postavě – shodila s námi 9 kg a 11 cm v pase, tak na zdraví – dostala do normy krevní tlak, zbavila se jarní rýmy a pálení očí. Povedlo se jí také snížit svůj metabolický věk a viscerální tuk. Přečtěte si celý její příběh.

Tlak sa upravil. Schudla som 9 kg. Mám -11 cm v bokoch aj v páse. Viscerálny tuk klesol z 5 na 3. Metabolický vek klesol zo 48 na 38. Jarná nádcha a svrbenie očí sa tento rok nedostavili. A ako nečakaný, ale veľmi vítaný a neoceniteľný bonus – duševná pohoda, energia, chuť robiť nové veci, učiť sa. A samozrejme, keď je mama spokojná, tak je spokojná aj rodina.

Karin od nás získává Termo nerez box water blue 500ml na studené i teplé jídlo s sebou v hodnotě 799 Kč od firmy Traminal s.r.o.a knihy Obličejová jóga pro začátečníky a mírně pokročilé v hodnotě 230 Kč a Můj malý IKIGAI deník – Objevování japonského tajemství dlouhého, šťastného a naplněného života v hodnotě 246 Kč od vydavatelství Anag.

Dana (39 let)

Dana má naše uznání za to, že i přes krizi dokázala uhnout ze slepé koleje, znovu najít čas sama na sebe a vrátit se zpět ke zdravé stravě a tělo se jí za to odměnilo zlepšením různých zdravotních potíží. Dana se kromě 7 kg váhy zbavila pigmentových skvrn, bolestí hlavy a menstruačních bolestí, zlepšilo se jí i akné. Přečtěte si celý její příběh.

Je to návykové. Pozitivně návykové. Nemám chuť na „prasárny“, 3 měsíce nepiju kávu, zhubla jsem 7 kg (z 68 kg na 61 kg), 9 cm přes břicho a 6 cm přes boky. Bez hladu a bez pocitu, že musím něco „vydržet“. Přestože jsem si na začátku očisty myslela, že jsem zdravá a nepotřebuji stravou řešit žádné zdravotní problémy, i zde se dostavily nečekané výsledky.

Dana od nás dostává termosku Lurch šedou 680ml v hodnotě 590 Kč od firmy Traminal s.r.o.  a knihy Obličejová jóga pro začátečníky a mírně pokročilé v hodnotě 230 Kč a Můj malý IKIGAI deník – Objevování japonského tajemství dlouhého, šťastného a naplněného života v hodnotě 246 Kč od vydavatelství Anag.

Jana (35, let)

Jana se do programu přidala na poslední chvíli. Těsně před tím, než se kurz zavřel a těsně předtím, než hrozil vážný zdravotní problém. Jídlo s ní jedla dcera i manžel a chválili si to. Jana po letech konečně zhubla, lépe se jí spí a ztrácí se celulitida. Přečtěte si celý její příběh.

Odměnou a motivací je mi také zhubnutí 4 kg, což se mi nepodařilo za posledních několik let žádnou dietou. Moje míry jsou: přes prsa 86 cm, v pase 73 cm, přes boky 95 cm, přes zadek 96 cm. Konečně nosím upnutá trička, cítím se dobřelépe spím a dokonce mi dost zmizela celulitida!

Boža (53 let)

Boža a její kamarádka Alena jsou krásným příkladem přátelství a podpory. Božu Alena inspirovala k tomu, aby se odhodlala přihlásit do Jarní očisty. Po celou dobu se vzájemně podporovaly a společně také sportují a otužují se. Svým příkladem inspirují ke změně další ženy ve svém okolí. Boža během Jarní očisty shodila krásných 8 kg. Přečtěte si celý její příběh.

Bylo to velice zajímavé a fajn, naučila jsem se kombinovat luštěniny, obilniny a pracovat s novými potravinami i doplňky. Jedním slovem – obohacující. Doteď si připravuji každé ráno miso polévky, které mi vyhovují a zasytí až do oběda a promyšleně přistupuji i k dalšímu stravování.

Boža a její kamarádka Alena získávají 2x Můj malý IKIGAI deník – Objevování japonského tajemství dlouhého, šťastného a naplněného života v hodnotě 2x 246 Kč a trendy lahev rose gold 500ml v hodnotě 399 Kč od firmy  Traminal s.r.o.

Líba (66 let)

Líbu oceňujeme za její krásné výsledky na postavě i zdraví a za to, že vytrvala, i když musela vařit nadvakrát – pro sebe a pro svého manžela. Je krásným příkladem toho, že vše jde v pohodě skloubit. Přečtěte si celý její příběh.

Jmenuji se Líba, je mi 66 let a v Jarní očistě se mi podařilo zhubnout k dnešnímu dni o 6,5 kg. Kalhoty mi jsou v pase volné. :-) Jsem tomu neskonale ráda, protože se už delší dobu pokouším zhubnout a nešlo to:-) Měla jsem v poslední době zdravotní problémy – žlutý jazyk, červené fleky na obličeji, čepy na mandlích, toto vše je pryč a zatím se to nevrací. Manžel se ke mně nepřidal, tak jsem stále vařila nadvakrát, ale dalo se to skloubit. Má rád maso a to se vždy rychle připraví. 

Líba získává Můj malý IKIGAI deník – Objevování japonského tajemství dlouhého, šťastného a naplněného života v hodnotě 246 Kč a knihu Jak si správně přát 3.0 v hodnotě 288 Kč od vydavatelství Anag.

Renata (56 let)

Renata má od nás pochvalu za lásku k přírodě a k jídlu a za to, jak se dokázala zdokonalit co se týče postavy, zdraví, ale i přístupu ke stravování a sobě samotné. Přečtěte si celý její příběh.

Už za prvních 14 dní v programu jsem se zdokonalila a začala využívat vše, co zbylo. Při kombinování surovin probíhal detoxikační proces na plné obrátky. Podpořený popíjením teplé vody s čajem banchou se smysly začaly zbystřovat, tělo odlehčovat, cítím se výborně.

Získává od nás Můj malý IKIGAI deník – Objevování japonského tajemství dlouhého, šťastného a naplněného života v hodnotě 246 Kč a knihu Jak si správně přát 3.0 v hodnotě 288 Kč od vydavatelství Anag.

Posíláme vám dárky od Jíme Jinak

Dámy a Mariane, jste skvělí! Srdečně gratulujeme k vašim úspěchům. Na vaše emaily jsme již odeslali gratulaci a žádost o adresu, na kterou máme odeslat dárky, které jste získali. Dárky pak zabalíme a pošleme. Užijte si je :-)

Poděkování

Moc děkujeme sponzorům za podporu odvážných žen a mužů – firmě Traminal s.r.o. za nádherné, praktické a hodnotné ceny, vydavatelství Anag za skvělé knihy a deníky osobního rozvoje.

Eva

 

 

PS: Přemýšlíte jak zlepšit postavu a své zdraví?

Nepřemýšlejte 😊 Pojďte něco dělat! Ukážeme jak vylepšit jídelníček, co jíst a co ne, a jak si jídlem spravit zdraví! Naskočte do online kurzu Jíme Jinak - JE ZDARMA !

Se změnou jídelníčku jsem se zbavila mnoha zdravotních potíží, se kterými si medicína nevěděla rady 30 let. Jídlo, vaření, psaní a šíření zdravého životního stylu se stalo mojí vášní. Je mi čím dál lépe a konečně mám své zdraví ve svých rukách. Celý příběh

1 člověk už poděkoval za článek. Oceňte práci autora také.

Komentáře

Dnes jsem si konečně přečetla, se značným zpoždění, tento článek. A tedy, doufám, že v 5p letech budu vypadat taky tak mladě jako hrdinky jarní očisty! Jak to tak vidím shrnuté pod sebou, říkám si, jak jsou ty ženy krásné a opravdu mladé.

Já se přidávám s díkem i za dnešní osobní předání :) díky jarní očistě jsem ztratila pár kil a získala ten nejcennější dárek – otěhotněla jsem, jak už jsem říkala Evě, ani nevím jak :)) ještě jednou díky moc ❤️

Ukázat další komentáře

Vyzkoušejte také

Nadlimitní vlhkost a morfin aneb Máky v laboratoři

Ať už kupujete mletý nebo celý, podívejte se, co všechno se v nenápadných kuličkách skrývá a na co si dát určitě pozor.
3
25

Hubneme do plavek – online kurz pro všechny, kdo se chtějí cítit dobře

Chcete si dát do pořádku postavu, zdraví, náladu, naučit se zdravě vařit, získat režim nebo začít cvičit? Pojďte s námi do programu Hubneme do plavek. Čeká...

Dárky za 12.000 Kč pro účastníky Jarní očisty 2021

Děkuji všem účastníkům letošní Jarní očisty. Byli jste báječní a mnozí jste mi přirostli k srdci. Program dnes končí a já vám chci připomenout, že jsme pro...