Domů > Magazín > Blog

Hubneme do plavek – online kurz pro všechny, kdo se chtějí cítit dobře

Chcete si dát do pořádku postavu, zdraví, náladu, naučit se zdravě vařit, získat režim nebo začít cvičit? Pojďte s námi do programu Hubneme do plavek. Čeká vás 14 denní vymazlený chutný a lehký jídelníček ze samých rychlovek pro jednu osobu, nákupní seznamy, video recepty a speciální video cvičení. Program se vám bude líbit!

Zvládne to každý

Hodně jsme si dali záležet na tom, aby v kurzu bylo všechno podstatné tak, aby nikdo nemusel zkoumat a bádat. Jednoduše program úspěšně zvládne jak ten, kdo zná zásady Jíme Jinak, i ten, kdo v životě neviděl zblízka čočku :-). Vše prakticky, stručně a jasně podle připraveného, promyšleného postupu. Zkrátka nemůžete šlápnout vedle, provedeme vás krok za krokem, každý den výzvy.

Pro ty, kteří pořád váhají a neví, jak začít s vyváženým jídelníčkem, může být právě tento kurz tím prvním “nakopnutím” na cestě k lepší postavě, zdraví a udržitelnému životnímu stylu podle Jíme Jinak.

Jídelníček je totiž na 2 týdny a to zvládne opravdu každý, kdo jen trochu chce pro sebe něco hezkého udělat.

Nový jídelníček i nové video recepty

Vyslyšeli jsme vás! :-) Chtěli jste nový jídelníček a tady je! Celé měsíce ho ladíme, testujeme, měříme, vážíme a ochutnáváme. Proč? Abychom měli jistotu, že uspokojí i ty, kteří na jídla podle Jíme Jinak nejsou zvyklí. A jo, pochválíme se! Nový jídelníček se povedl a při ochutnávání jsme se nemohli nabažit. :-)

Takže dokonalý jídelníček už máte – a navíc je upravený na vaření pro jednu osobu. Jídla v něm navazují, takže kdo pojede podle něj, bude mít vaření velmi snadné a skvěle si pochutná.

Pro každý ze 14 dnů výzvy jsme nachystali jídla od snídaně, přes oběd až po večeři, včetně receptů a fotek. A víte co na čem jsme si dali zvláště záležet? Aby byla jídla do pár minut hotová.

Pozvali jsme profesionální lektorku cvičení

S Ivonou Poběžalovou se už možná znáte z Podzimního detoxu a Jarní očisty. Je skvělá a padli jsme si do noty. Náš program na cvičení nestojí – hubneme díky vyváženému jídelníčku – ale určitě vás nepřekvapí, že s pohybem jde hubnutí lépe.

A právě proto jsme natočili sérii speciálních cviků. Víme, že máte málo času, proto jsou video lekce krátké a intenzivní, vhodné pro všechny věkové kategorie. Cvičení s Ivonou vám pomůže najít ztracené svaly pánevního dna, posílit problematické partie, ale také zrelaxovat vyčerpané tělo a unavenou psychiku.

Zábavnou formou se naučíte jednoduché léčebné cviky pro prevenci křečových žil a hemeroidů, jak nenápadně zlepšovat naši postavu na cestách, jak můžeme cvičit na pláži nebo s kočárkem a naučíte se různé techniky, jak uvolnit napětí a zbavit se úzkostí a strachů.

Znáte třeba cvik na snížení chuti k jídlu nebo na posílení nadledvinek, které si ničíme stresem?

Proč se přidat znovu

Hubneme do plavek není zdaleka jen o hubnutí – i když spousta z nás má po roční karanténě kila navíc :-). Ať už shazujete kila, nebo ne, v programu se nudit nebudete. Je spousta výzev na kterých dále zapracujeme.

Co se třeba zbavit starých zlozvyků, závislostí, dát si do pořádku režim, začít konečně cvičit nebo si pročistit tělo?

Spousta novinek a propracovaný program

Shrnuto: Po několika měsících usilovné práce vás čeká úplně nový program Hubneme do plavek. Nový jídelníček, video vaření, motivační i vzdělávací videa a online cvičení. Užijte si jej. Napište nám do komentářů, jak se na novinky v programu těšíte. My se na vás těšíme moc!

A kdy že to začne?

Hned, jakmile se do programu přidáte. :-)

 

Více o programu Hubneme do plavek

PS: Co shodit 5 kg za 14 dnů?

Sezóna plavek se blíží. Letos to nebude strašák, připravíme se. Máme chutný jídelníček, skvělé recepty, videa, jemné cvičení - a samozřejmě živou podporu a motivaci. Už za dva týdny uvidíte výsledky. Mrkněte na výzvu Hubneme do plavek a naskočte!

Se změnou jídelníčku jsem se zbavila mnoha zdravotních potíží, se kterými si medicína nevěděla rady 30 let. Jídlo, vaření, psaní a šíření zdravého životního stylu se stalo mojí vášní. Je mi čím dál lépe a konečně mám své zdraví ve svých rukách. Celý příběh

2 lidi už poděkovali za článek. Oceňte práci autora také.

Komentáře

ahoj, kdy nejpozději do kurzu mohu vstoupit? Jedu na dovolenou do 10 června a nebude možné se na něj plně soustředit. Chtěla bych se přihlásit až potom. Bude to ještě možné? Děkuji.

Začala jsem Jarní očistou.Citim se báječně.Kdyz na mně vykoukla nová výzva,chopila jsem se příležitosti.Mezitim jsem si odskočila na týden do Itálie a nepřinesla jsem.!!! Takže teď už jedu tři dny v plavkové vyzvez.A všechno mi moc chutná.Obcas něco propasuji i mému muži na talíř.

Ukázat další komentáře

Vyzkoušejte také

19
5

Nic není tak zlé, jak se zdá (Eva, 39 let)

Ráda bych také přispěla svým krátkým příběhem, abych možná trochu pomohla těm, kteří mají podobné pocity  jako já, že stále dělají chyby a stále nejsou per...
6
4

Za tři týdny cukr téměř v normě (Milena, 70 let)

Za 14 dní na jídelníčku Jíme Jinak jsem shodila 3 kg. U doktorky na kontrole pak ručička ukázala po dalším týdnu 5 kg dole a cukr v normě. Jestli to takhle...

Džíny čekající na svou druhou šanci se dočkaly (Jana, 43 let)

Principy Jíme Jinak znám, ale během roku jsem dost polevila a tak jsem potřebovala nejen zlepšit váhu a bolesti hlavy, ale taky se dostat do zdravého režim...
11
28

Hubnutí začíná v hlavě

Jestli mě nějaká věta v době mé nejvyšší váhy dokázala naštvat, byla to právě tato. Co s tím mám jako dělat, říkala jsem si. To mám tu svou hlavu uříznout ...
27
3

Zadržování vody aneb jak podpořit lymfatický systém

Budíte se ráno s oteklými víčky? Trápí vás celulitida nebo přibírání na váze? Cítíte se oteklá? Zaměřte se na svůj lymfatický systém. Víte, jak ho podpořit...