Domů > Magazín > Blog

Hubneme do plavek – online kurz pro všechny, kdo se chtějí cítit dobře

Chcete si dát do pořádku postavu, zdraví, náladu, naučit se zdravě vařit, získat režim nebo začít cvičit? Pojďte s námi do programu Hubneme do plavek. Čeká vás 14 denní vymazlený chutný a lehký jídelníček ze samých rychlovek pro jednu osobu, nákupní seznamy, video recepty a speciální video cvičení. Program se vám bude líbit!

Zvládne to každý

Hodně jsme si dali záležet na tom, aby v kurzu bylo všechno podstatné tak, aby nikdo nemusel zkoumat a bádat. Jednoduše program úspěšně zvládne jak ten, kdo zná zásady Jíme Jinak, i ten, kdo v životě neviděl zblízka čočku :-). Vše prakticky, stručně a jasně podle připraveného, promyšleného postupu. Zkrátka nemůžete šlápnout vedle, provedeme vás krok za krokem, každý den výzvy.

Pro ty, kteří pořád váhají a neví, jak začít s vyváženým jídelníčkem, může být právě tento kurz tím prvním “nakopnutím” na cestě k lepší postavě, zdraví a udržitelnému životnímu stylu podle Jíme Jinak.

Jídelníček je totiž na 2 týdny a to zvládne opravdu každý, kdo jen trochu chce pro sebe něco hezkého udělat.

Nový jídelníček i nové video recepty

Vyslyšeli jsme vás! :-) Chtěli jste nový jídelníček a tady je! Celé měsíce ho ladíme, testujeme, měříme, vážíme a ochutnáváme. Proč? Abychom měli jistotu, že uspokojí i ty, kteří na jídla podle Jíme Jinak nejsou zvyklí. A jo, pochválíme se! Nový jídelníček se povedl a při ochutnávání jsme se nemohli nabažit. :-)

Takže dokonalý jídelníček už máte – a navíc je upravený na vaření pro jednu osobu. Jídla v něm navazují, takže kdo pojede podle něj, bude mít vaření velmi snadné a skvěle si pochutná.

Pro každý ze 14 dnů výzvy jsme nachystali jídla od snídaně, přes oběd až po večeři, včetně receptů a fotek. A víte co na čem jsme si dali zvláště záležet? Aby byla jídla do pár minut hotová.

Pozvali jsme profesionální lektorku cvičení

S Ivonou Poběžalovou se už možná znáte z Podzimního detoxu a Jarní očisty. Je skvělá a padli jsme si do noty. Náš program na cvičení nestojí – hubneme díky vyváženému jídelníčku – ale určitě vás nepřekvapí, že s pohybem jde hubnutí lépe.

A právě proto jsme natočili sérii speciálních cviků. Víme, že máte málo času, proto jsou video lekce krátké a intenzivní, vhodné pro všechny věkové kategorie. Cvičení s Ivonou vám pomůže najít ztracené svaly pánevního dna, posílit problematické partie, ale také zrelaxovat vyčerpané tělo a unavenou psychiku.

Zábavnou formou se naučíte jednoduché léčebné cviky pro prevenci křečových žil a hemeroidů, jak nenápadně zlepšovat naši postavu na cestách, jak můžeme cvičit na pláži nebo s kočárkem a naučíte se různé techniky, jak uvolnit napětí a zbavit se úzkostí a strachů.

Znáte třeba cvik na snížení chuti k jídlu nebo na posílení nadledvinek, které si ničíme stresem?

Proč se přidat znovu

Hubneme do plavek není zdaleka jen o hubnutí – i když spousta z nás má po roční karanténě kila navíc :-). Ať už shazujete kila, nebo ne, v programu se nudit nebudete. Je spousta výzev na kterých dále zapracujeme.

Co se třeba zbavit starých zlozvyků, závislostí, dát si do pořádku režim, začít konečně cvičit nebo si pročistit tělo?

Spousta novinek a propracovaný program

Shrnuto: Po několika měsících usilovné práce vás čeká úplně nový program Hubneme do plavek. Nový jídelníček, video vaření, motivační i vzdělávací videa a online cvičení. Užijte si jej. Napište nám do komentářů, jak se na novinky v programu těšíte. My se na vás těšíme moc!

A kdy že to začne?

Hned, jakmile se do programu přidáte. :-)

 

Více o programu Hubneme do plavek

PS: Cítíš se v plavkách sebevědomě?

Pokud letos nechceš schovávat zadek pod ručník, pojď na to s námi jinak.
Chci lepší postavu!

Se změnou jídelníčku jsem se zbavila mnoha zdravotních potíží, se kterými si medicína nevěděla rady 30 let. Jídlo, vaření, psaní a šíření zdravého životního stylu se stalo mojí vášní. Je mi čím dál lépe a konečně mám své zdraví ve svých rukách. Celý příběh

2 lidi už poděkovali za článek. Oceňte práci autora také.

Komentáře

ahoj, kdy nejpozději do kurzu mohu vstoupit? Jedu na dovolenou do 10 června a nebude možné se na něj plně soustředit. Chtěla bych se přihlásit až potom. Bude to ještě možné? Děkuji.

Začala jsem Jarní očistou.Citim se báječně.Kdyz na mně vykoukla nová výzva,chopila jsem se příležitosti.Mezitim jsem si odskočila na týden do Itálie a nepřinesla jsem.!!! Takže teď už jedu tři dny v plavkové vyzvez.A všechno mi moc chutná.Obcas něco propasuji i mému muži na talíř.

Ukázat další komentáře

Vyzkoušejte také

66
45

Zatím mám dole 31 kg (Katka, 40 let)

Po nějaké době a několika dalších zhubnutých kilech se s vámi jdu zase podělit o svůj příběh. Přihlásila jsem se totiž do podzimního kurzu a jsem zase o kr...
31
41

Najednou vidím spoustu věcí jasněji (Naďa, 34 let)

Po dvou dětech jsem měla o 10 kg víc, než jsem byla zvyklá. I když jsem se snažila, nešlo to dolů. Přidaly se různé zdravotní problémy jako velikánská únav...

Ve dvou se to táhne líp (Boža, 53 let)

Do změny jídelníčku jsem šla s cílem poznat nový způsob stravování a shodit pár kil. Největší inspirací mi byla moje kamarádka, které vděčím za to, že mě p...
27
3

Konečně ráda vařím (Živomíra , 46 let)

Do kurzu jsem vstupovala především s cílem zbavit se špatných návyků stravování a také různých závislostí a změnit to všechno při nejmenším napořád:-) S &#...
19
3

Dala jsem sbohem refluxu, únavě i 4 kilům (Jana, 29 let)

Chcela som sa zbaviť únavy, mala som oslabenú slinivku, takže reflux a nepríjemný pocit po najedení. Tiež som jedla dosť neskoro a potom ma otravovalo to, ...
82
7

Loučím s letitými zdravotními problémy (Libuše, 60 let)

Hubnutí nebylo vůbec prioritou, toužila jsem zbavit se léků a potíží. Výsledkem je, že se mi po šesti letech neměnné hodnoty konečně srovnal cholesterol, l...