Domů > Magazín > Blog

Jedny ruce navíc – dokonalý robot se super slevou

Pustili jste se do pečení vlastního chleba? Děláte často koláče, krémy a šleháte pěny? Pokud už vás bolí ruce a potřebovali byste jedny navíc, dejte si do kuchyně pořádného robota, který toho hodně udělá za vás.

Multifunkční robot Ankarsrum Assistent Original

Tenhle robot je velmi odolný a naprosto všestranný, nahradí hned několik dalších pomocníků. Ve vaší kuchyni se stane ústředním prvkem, protože zastane všechno, s čím potřebujete pomoci a na co by se hodily ještě jedny ruce.

Robot pro několik gererací

Jedná se o tradiční švédský výrobek, na trhu je již od roku 1937. Má robustní tělo a vychytanou bezkonkurenční konstrukci. Je v podstatě nezničitelný.

Je velmi výkonný ale tichý

Pro práci využívá otočnou mísu. Jednotlivé nástavce, které se nasazují na rameno, jsou pevně zafixovány a pohyb surovin zajistí točící se mísa. Toto řešení pohonu dovoluje zpracovat velké množství surovin a zaručuje dlouhou životnost přístroje.

Například zvládne uhnětat až 5 kg tuhého těsta. Nádoba má objem až 7 litrů, takže v ní můžete připravit bez námahy najednou připravit těsto až na 12 baget nebo 6 velkých bochníků chleba.

Výkonný motor s výkonem 1500 W je umístěn ve spodní části jednotky. Díky unikátní převodovce je přístroj výkonný i tichý zároveň. Pohyblivé ocelové rameno stabilizuje hnětač a hák na těsto při zpracovávání jak lehčích směsí, tak i tuhých těst.

Je snadné ho ovládat, zvládnou to i děti

Robot vyniká také jednoduchým ovládáním. To já osobně velmi oceňuji, nemám ráda složité přístroje s mnoha volbami. S tímto robotem nechávám pracovat i děti viz foto. Robot má dva ovládací prvky – jeden ovládá rychlost a druhý čas. Nic víc nepotřebujete.

Základní výbava

Součástí základní výbavy je 7 litrová nerezová mísa a dvojitá šlehací nádoba o objemu 3,5 l je ideální pro zpracování lehkých směsí, máslových a jiných krémů, polev či vyšlehání aqauafaby (bez námahy uděláte čokoládovou pěnu za pár minut viz foto) nebo, pokud používáte vejce, můžete zpracovat až 18 vaječných bílků. Je vyrobena z Tritanu (BPA free) a součástí jsou balonové šlehací metly multi a jednoduché šlehací metly single.

Něco pro holky

Kromě toho, jak je praktický, tichý, výkonný a dobře se myje, tak si taky můžete vybrat barvu z široké palety možností! Já váhala mezi smetanovým a zelinkavým a nakonec to vyhrál červený, který krásně ladí s naší kuchyní ;-)

Doplňky pro tvořivé kuchařky

K robotu si můžete pořídit další prvky jako je nástavec na výrobu těstovin (nástavec na lasagne, fettucine a tagliatelle), mlýnek na maso, odšťavňovač, pasírovač, struhadlo na zeleninu, mlýnek na obilí, vločkovač, nástavce na výrobu sušenek, citrusovač a mixér viz fotky dole v galerii a další v eshopu traminal.cz.

Ušetřete několik tisíc korun na nákupech díky členství v Klubu Jíme Jinak

Členové klubu Jíme Jinak mají nadstandardní slevu [přihlaste se] na robot Ankarsrum a jeho doplňky. [přihlaste se].

Ve stejném eshopu www.traminal.cz mohou členové Klubu nakoupit s mimořádnou slevou [přihlaste se]také výrobky značky Kuvings (odštavňovače, fermentor – výrobník sýrů, jogurtovač),  Eaziglide (nepřilnavé nádobí), Berkey (filtr na vodu) a Yden (sušičky) [přihlaste se].

Členové klubu Jíme Jinak mají ve stejném eshopu také mimořádnou slevu [přihlaste se] na značku Vitamix (mixér). [přihlaste se].

Členové klubu Jíme Jinak mají také mimořádnou slevu [přihlaste se] na značku Nutramilk (výrobník rostlinných mléka a másel) v e-shopu www.traminal.cz. [přihlaste se].

Členové klubu Jíme Jinak mají také mimořádnou slevu [přihlaste se]na celý sortiment značky Walder Biotech  (mlýnky a vločkovače)v e-shopu www.traminal.cz. [přihlaste se].

Na všechny ostatní značky mají členové krásnou slevu [přihlaste se], díky které ušetříte i několik tisíc v e-shopu www.traminal.cz. [přihlaste se]

Výhoda pro registrované uživatele

Registrovaní čtenáři mají slevu 10 % slevu na celý sortiment v e-shopu www.traminal.cz. Pro uplatnění slevy zadejte při nákupu svůj registrační email a kód: [přihlaste se].

UPOZORNĚNÍ:
Slevy jsou platné pouze na webu www.traminal.cz a pouze na zboží (tzn. že neplatí na náhradní díly, příslušenství, na zboží ve výprodeji či zboží v akci). Sleva platí pouze pro členy Klubu, ne pro přátele a rodinné příslušníky. Sleva platí do odvolání.

PS: Z práce do práce, život letí a vy nic nestíháte?

Pokud před sebou stále jen hrnete všechny ty povinnosti, které život přináší, je čas se zastavit. 🛑 Je tohle život, který chcete? O tomto jste snili? Asi ne. V přírodě začíná nový biologický rok, nový začátek a i my to letos můžeme udělat jinak. Právě tomu se v Jarní Očistě také věnujeme a máme dokonce připravený silný závěrečný aktivační rituál, aby se vaše záměry mohly uskutečit. Zdaleka v očistě nejde jen o vyvážený jídelníček. Pojďte si ujasnit touhy, naberte zas energii a pojďte se cítit ve svém těle lépe. Začněte s námi 8 týdenní Jarní očistu. Pročistíme tělo, zlepšíme jídelníček, postavu i psychiku.

Se změnou jídelníčku jsem se zbavila mnoha zdravotních potíží, se kterými si medicína nevěděla rady 30 let. Jídlo, vaření, psaní a šíření zdravého životního stylu se stalo mojí vášní. Je mi čím dál lépe a konečně mám své zdraví ve svých rukách. Celý příběh

6 lidí už poděkovalo za článek.

Komentáře

Dobrý den, chtěla bych se zeptat na dvě věci:
1. Používáte i tyčový mixér, nebo ho Ankarsrum snadno nahradí?
2. Jde s ním vyrobit i ořechové mléko???
Předem moc děkuji! :-)

Dobrý den Evi, nikde jsem se nedozvěděla, z jakého materiálu jsou další prvky, které se dají k mixéru dokoupit. Konkrétně mám na mysli mlýnek na obilí. Nevíš, zda mlýnek může směle konkurovat mlýnku od Walder? Děkuji Helena

Ukázat další komentáře

Vyzkoušejte také

3
59

Kvalitní nůž je nezbytný – pořiďte si ho a ušetřete

Pokud nemáte pořádný nůž, bude pro vás zdravé vaření velká otrava. Já se svým nožem jezdím na návštěvy i na dovolené. Nemám nervy na tupé a malé nože. Dobr...