Domů > Magazín > Žijeme jinak > Ženská témata

Ženské pubické ochlupení aneb co schováváme v klíně

Ženské pubické ochlupení, to je velmi citlivé téma, o kterém se příliš nemluví. Přitom právě v dnešní době čelí velkým tlakům z vnějšího světa. Má nějakou funkci? Je hygienické se holit? Nebo je přirozenější nechat chloupky, jak nám je příroda nadělila? Co na to holistická gynekoložka a co na to odbornice na vědomé milování?

Přístupné členům klubu Jíme Jinak

Prozkoumat Klub

Členové Klubu mají na Jíme Jinak prémiové materiály, jako je tento, videorecepty, jídelníčky, odborné materiály, poradnu, slevy na nákupy (knih, potravin, kurzů) a další výhody. Díky finanční podpoře můžeme stránky Jíme Jinak dělat svobodně a nechat je bez reklam. Budeme rádi, když se přidáte a podpoříte naše mnohaleté úsilí. ❤

Co říkají o Klubu Jíme Jinak členové

Labarunka: Ahoj, členství jsem si koupila hned…recepty s videem jsou super, zvlášť pro mě jako začátečnici…Díky za tu práci, kterou odvádíte za nás a shrnujete veškeré poznatky a zkušenosti. Krásná práce.

PS: Přemýšlíte jak zlepšit postavu a své zdraví?

Nepřemýšlejte 😊 Pojďte něco dělat! Ukážeme jak vylepšit jídelníček, co jíst a co ne, a jak si jídlem spravit zdraví! Naskočte do online kurzu Jíme Jinak - JE ZDARMA !

průvodkyně astropsychologií🌙 Život je cesta. Jsme na ní spolu.

8 lidí už poděkovalo za článek.

Komentáře

Klub
martinmekuta
14. 4. 2021
Pokud žena má r...
Klub
Olga Š.
25. 6. 2020
Když se vyjádří...
Ukázat další komentáře