Domů > Magazín > Blog

Podpořte nás

Milí návštěvníci našich stránek,

děkujeme vám za vaši přízeň, občasnou pochvalu a mraky dotazů. Máme ohromnou radost, že o zdravé stravování je tak velký zájem  a že váš počet stále roste. Bez vašich pozitivních reakcí bychom už dávno neměly motivaci stránky plnit. Recepty, články a odpovědi na vaše dotazy nám totiž dají spoustu práce. Ale když víme, že je čtete, že podle nich vaříte, že se uzdravujete a radujete s námi,  tak nás to baví.

 

 

Ruku v ruce s tím však máme stále větší náklady na provoz stránek. Proto jsme se rozhodly, že vás poprosíme o finanční podporu. Chceme web stále vylepšovat, chceme, aby se rychleji načítal a chceme vám nadále přinášet kvalitní obsah zdarma.

Jen pro představu – napsat a nafotit jeden recept nám zabere minimálně hodinu. Snažíme se totiž co nejpřesněji změřit použité množství ingrediencí a  po lopatě popsat, jak s nimi naložit. Kvůli častým dotazům na dětskou stravu jsme začaly přidávat informace, jak upravit pokrm pro děti v různém věku. Ještě více času nám pak zabírá zodpovídání vašich dotazů v komentářích. Reagujeme na desítky dotazů týdně. Protože máme děti, muže, domácnosti a práci, děláme to po nocích a snažíme se to dělat zodpovědně.  Vše ověřujeme, občas konzultujeme se zkušenými odborníky, některá čísla dohledáváme v knihách. A to stojí mnoho času. 

Přináší-li vám naše stránky inspiraci, sílu a chuť do života,

podpořte nás, prosím.

Děkujeme! Velmi si vaší finanční pomoci vážíme!

 

PS: Přemýšlíte jak zlepšit postavu a své zdraví?

Nepřemýšlejte 😊 Pojďte něco dělat! Ukážeme jak vylepšit jídelníček, co jíst a co ne, a jak si jídlem spravit zdraví! Naskočte do online kurzu Jíme Jinak - JE ZDARMA !

Se změnou jídelníčku jsem se zbavila mnoha zdravotních potíží, se kterými si medicína nevěděla rady 30 let. Jídlo, vaření, psaní a šíření zdravého životního stylu se stalo mojí vášní. Je mi čím dál lépe a konečně mám své zdraví ve svých rukách. Celý příběh

5 lidí už poděkovalo za článek.

Komentáře

Heslo mám a nevím jak dál

Jeronýmka
13. 11. 2022

Jarmila

Ukázat další komentáře

Vyzkoušejte také

107
65

Jíme Jinak v novém! Seznamte se :-)

Naše stránky v noci převlékly kabátek. A ne jen to, ke kabátku přibyla celá řada vylepšení. Podívejte se na video, co je tu nového.
247
6

Listopadový úplněk 8.11. 2022 je extra silný

Letošní listopadový úplněk, který nastává už zítra, tedy 8.11. 2022, ve 12:01, bude výjímečný a na mnohé z nás bude mít opravdu velmi intenzivní vliv. Co n...