Domů > Magazín > Blog

Rozhovor s Evou v časopise Překvapení č.39

Právě vyšlo Překvapení č.39, ve kterém si s novinářkou povídám o svém dětství, dospívání a dospělosti před změnou jídelníčku. Časopis je v prodeji do 2.10.

Stáhnout(PDF)

 

PS: Přemýšlíte jak zlepšit postavu a své zdraví?

Nepřemýšlejte 😊 Pojďte něco dělat! Ukážeme jak vylepšit jídelníček, co jíst a co ne, a jak si jídlem spravit zdraví! Naskočte do online kurzu Jíme Jinak - JE ZDARMA !

Se změnou jídelníčku jsem se zbavila mnoha zdravotních potíží, se kterými si medicína nevěděla rady 30 let. Jídlo, vaření, psaní a šíření zdravého životního stylu se stalo mojí vášní. Je mi čím dál lépe a konečně mám své zdraví ve svých rukách. Celý příběh

1 člověk už poděkoval za článek. Oceňte práci autora také.

Komentáře

Mila Evi, teprve s Vasim clankem si clovek uvedomi, jak to vsechno najednou dava smysl. Mozna, ze kdyby jste si timhle vsim neprosla, nebylo by tu zadne Jime Jinak. Zivot nas nekdy tolik zkousi, aby nas nakonec odmenil – nasmeroval tim spravnym smerem. Mate muj velky obdiv, s jakou eleganci a noblesou Vam vlastni jste vse zvladla. Po precteni Vaseho clanku jsem uplne nahodou shledla film Laska je laska, ktery zacina krasnym citatem…”Zivot je boj, a mel by se bojovat az do posledni kapky, protoze nikdy nevite, kdy vas potka to nejvetsi stesti.” Myslim, ze je to presne.. Opatrujte se a preji jen to Nej..

Evi pláču mám husí kůži….tvoje cesta byla bolestná,trnitá a opravdu sis holka užila. Si krásná šikovná a silná žena. Přeji ti hodně zdravíčka. Děkuji za tak krásný článek. Člověk si uvědomí, po přečtení takového článku, že ty jeho bebíčka nejsou vůbec nic, proti takové nakládačce. Děkuji že si tady, děkuji za Vaše stránky s Helenkou a že pomáháte nám dalším dušičkám prožít zdravější život.

Ukázat další komentáře

Vyzkoušejte také

2
7

Meditace Light Soul Meditations se slevou 20% (ukázka zdarma)

Meditace pomůže lépe pracovat s vaší myslí, uvědomit si sebe sama, lépe zvládat každodenní zátěžové situace, zklidnit tělo a mysl. Dětem pomáhají meditativ...

Pepa má dole 15 kg a nemusí na operaci

Tuhle přišel na kafe bývalý soused, který nám na naší samotě v lese občas dělal společnost. Málem jsem ho nepoznala, měl dole 15 kg! Shodil to snadno a ryc...

Osvoboďte se s Feng Shui II – nový díl se super slevou

Změňte svůj život prostřednictvím změn v prostoru. Pronikněte dále do principů Feng Shui. Členové Klubu Jíme Jinak mají další díl oblíbené knihy za půlku.
1
9

Voda si tě zavolá

Dva dny jsem jako na trní. Končí mi dvoutýdenní pracovní turnus. Těším se domů. Těším se na své blízké, na svou postel, na své věci.

Cenzura rostlinných výrobků přitvrzuje

Už teď podle EU nesmí rostlinné alternativy mléčných výrobků používat výrazy jako „ovesné mléko“ nebo „sójový jogurt“. Podle pozměňovacího návrhu 171 se má...