Pro velký zájem opakujeme výhodný nákup s eshopem Paní Dýně. Pro členy Klubu Jíme Jinak jsme na květen domluvily k nákupu dopravu zdarma. Při větším nákupu prvních čtyřicet dostane navíc jako dárek domácí džem bez cukru.

 

dzemV květnu si můžete objednat v e-shopu Paní Dýně jakékoli zdravé dobroty a při nákupu nad 500 Kč budete mít dopravu zdarma, ať už budete platit převodem nebo na dobírku. Ušetříte tak 110 až 150 Kč.

Prvních čtyřicet Klubáků, kteří objednají nad 1.000 Kč získají navíc od Paní Dýně DÁREK – domácí džem bez cukru, 200 g, v hodnotě 45 Kč!

 

Výhoda pro členy Klubu Jíme JinakPaniDyne

Nabídka platí pouze pro členy Klubu Jíme jinak. Pro uplatnění slevy je potřeba zadat kód [ přihlaste se ]. Cena za přepravu Vám bude odečtena až po potvrzení Vaší objednávky.

 

Ještě nemáte registraci? Získejte výhody.
REGISTROVAT ZDARMA

  1. Využila jsem nabídky, jen chci poděkovat, u Paní Dýně ráda nakupuju, tak to mám tento měsíc bez poštovného a to se hodí :) A s bezva dárkem…

  2. Zobrazit 3 komentáře

Komentujte
Vaše jméno

Jméno uložíme a zobrazíme, váš e-mail nezveřejníme. Zásady ochrany údajů.

SDÍLEJTE PŘÍSPĚVKY - získejte členství v Klubu JJ nebo jeho prodloužení. Jak to funguje?
Autorem článku je Eva Cikrytová
Se změnou jídelníčku jsem se zbavila mnoha zdravotních potíží, se kterými si medicína nevěděla rady 30 let. Jídlo, vaření, psaní a šíření zdravého životního stylu se stalo mojí vášní. Je mi čím dál lépe a konečně mám své zdraví ve svých rukách. Celý příběh
Předchozí článekMůj první kompletní talíř :-)
Další článekPozvánka na prodejní výstavu Ezotera