Domů > Výhody pro členy > Aktuální výhody

Vakuovací boxy a lahve Pika – novinka se slevou pro Klubáky

Uchovávejte vaše potraviny déle čerstvé s praktickými skleněnými a nerez dózami Pika. Členové Klubu Jíme Jinak mají na tuto novinku velkou slevu.

Vzduchotěsné nádoby pro uchování potravin a nápojů

Cílem značky Pika je pomoci vám snadno uchovávat potraviny a omezit plýtvání potravinami! Pika představuje vakuové a chytré produkty a je dokonalým společníkem pro váš každodenní život! Se svým pestrým sortimentem přináší značka z Marseille do vaší kuchyně opět radost.

Můžete si vybrat mezi nerezovými boxy různých velikostí, skleněnými dózami a láhvemi na nápoje. Pomocí dokoupitelných vakuových sad je můžete změnit na vakuové nádoby.

Dóza na potraviny z nerezové oceli s víkem z tvrzeného skla

Objevte úložné boxy od PIKA: nerezový box na potraviny s mimořádně odolným víkem z tvrzeného skla, dostupný v několika velikostech. Tento box je praktický, lehký, odolný a zcela vzduchotěsný! Můžete jej vložit do klasické trouby, mikrovlnné trouby i do mrazáku. Ideální pro každodenní použití od přípravy pokrmů až po konzumaci, včetně skladování! Pokrmy v něm tedy můžete přímo v troubě péct, skladovat je v lednici nebo mrazáku a poté je znovu ohřát.

Skleněné jídelní boxy Pika

Box je vyroben z borosilikátového skla, trvanlivého, hygienického, zdravotně nezávadného materiálu s vysokou tepelnou odolností. Víko je vyrobeno z tvrzeného skla, díky kterému je lehké a mimořádně odolné. Výhodou těchto materiálů je, že neabsorbují pachy a nepřenáší je do potravin a jsou odolné proti skvrnám.
Odolný a zcela vzduchotěsný box můžete použít v pečící troubě, mikrovlnné troubě i mrazničce.
Skleněný box disponuje odnímatelným silikonovým obalem. I tyto boxy jsou k dostání v několika velikostech.

Skleněná láhev s vakuovým systémem

S touto skleněnou nápojovou lahví o objemu 600 ml vakuově uchováte vaše ovocné nebo zeleninové šťávy a dlouhodobě zachováte chutě a všechny živiny. Díky pěti kulatým otvorům v silikonovém obalu budete mít vždy přehled, kolik nápoje je v láhvi aniž byste láhev museli otevřít. Zároveň je láhev chráněná proti drobným nárazům.

Skleněná láhev je dodávána v sadě s malou ruční vakuovou pumpou a po každém otevření můžete vzduch opětovně odsát. Vaše ovocná šťáva tak vydrží déle čerstvá!

PIKA – sada 2 vakuovacích nádob 1500 ml 

Tato sada 2 vzduchotěsných skleněných dóz PIKA se skvěle hodí pro uchování vašich potravin déle čerstvých. Díky svému modernímu designu a praktickým vlastnostem jsou tyto nádoby ideální pro skladování zrnkové kávy, čaje, cereálií, sušenek, bylinek a mnoha dalších potravin.
Vakuové  skleněné nádoby PIKA byly navrženy s promyšlenými prvky – jejich víko se otevírá a zavírá pomocí jednoduchého tlačítkového mechanismu. A to není vše! Vestavěný podtlakový systém vám umožní během okamžiku odstranit veškerý přebytečný vzduch z nádoby. Vaše potraviny budou dokonale konzervované a kdykoli připravené ke konzumaci.

Vakuovací ventilky a pumpy

Dokoupitelné sady pro vakuování:
Pomocí dokoupitelných vakuových sad změníte váš nerezový box na vakuovou nádobu. Stačí pouze vyjmout šedý ventil a místo něj vložit žlutý silikonový ventil pro vakuování. Po výměně přiložíte na ventil pumpu, odsajete vzduch a vytvoříte v nádobě podtlak. Suroviny ve vakuovém boxu zůstanou déle čerstvé.

Výhoda pro členy Klubu Jíme Jinak

Členové klubu Jíme Jinak mají nadstandardní slevu [přihlaste se] na všechny výrobky značky Pika v e-shopu www.traminal.cz. [přihlaste se].
Stejnou slevu mají členové Klubu na značky Kuvings (odštavňovače, fermentor, výrobník sýrů, jogurtovač), Ankarsrum (kuchyňský robot), Eaziglide (nepřilnavé nádobí) Berkey (filtr na vodu) a Yden (sušičky).

Mimořádnou slevu [přihlaste se] a [přihlaste se] na značku Vitamix (mixér) [přihlaste se].

Na ostatní značky mají členové slevu 10 % v e-shopu www.traminal.cz. Pro uplatnění slevy zadejte při nákupu svůj klubácký email a kód:[přihlaste se].

 

PS: Co shodit 5 kg za 14 dnů? 😍

Sezóna plavek začne brzy. Máme chutný jídelníček, skvělé recepty, videa, jemné cvičení - a samozřejmě živou podporu a motivaci. Už za 2 týdny uvidíte výsledky. Mrkněte na výzvu Hubneme do plavek a naskočte!

8 lidí už poděkovalo za článek.

Buďte první, kdo napíše komentář

Vyzkoušejte také

15
1

Lyžovačka v Alpách (únor 2024) – ušetřete 4300 Kč na rodinu!

Vydejte se o jarních prázdninách s dětmi do Alp! Příjemný, moderně zařízený penzion se nachází v malebném městečku Sankt Martin am Tannengebirge. Je to výh...
30

Velikonoční pobyt v jižních Čechách (březen/duben 2024) – ušetřete 2680 Kč na rodinu!

Pojďte strávit velikonoční prázdniny vesele a tvořivě. Prožít společný čas s rodinou i stejně naladěnými lidmi. Budeme zdobit vajíčka různými technikami, p...
30

Seminář E-motion a uzdravování traumatu se slevou pro Klubáky

Mnoho problémů se zdravím, vztahem k jídlu nebo váhou souvisí s nějakým traumatem. Tento seminář je skvělou příležitostí, jak se pohnout z místa, když se n...
31

Nové knihy z vydavatelství Anag – pro Klubáky se skvělou slevou

Vydavatelství Anag přináší v měsíci září na trh dvě skvělé knižní novinky Ájurvédská detoxikace a Kniha o lymfě, které mohou členové Klubu Jíme Jinak poříd...
36
2

Nové nádobí AMT a COMBEKK se skvělou slevou pro Klubáky

Hledáte nádobí, ve kterém si vaše pokrmy můžete připravit zdravě, bez nutnosti použití tuku, vyrobené z bezpečných a kvalitních materiálů? To vše vám umožn...
24
4

Podzimní prázdniny na jihu Čech (říjen 2023) – ušetřete 2,5 tisíce na rodinu!

Aktivní, pestrý, pohodový prodloužený víkend s turistikou. Objevte nejznámější místa Jindřichohradecka. O vaše děti bude po část dne postaráno a vy si může...