Domů > Výhody pro členy > Co členové využili

Vánoční nákupy u IonAqua

Domluvily jsme pro vás další výhodné nákupy. V eshopu IonAqua můžete koupit pro sebe nebo jako dárek k blížícím se Vánocům ionizovanou zásaditou vodu, za studena lisované oleje, kávu žaludovku a mnoho dalších produktů. Registrovaní uživatelé a členové klubu JJ při nákupu rozhodně ušetří.

O firmě

Firma IonAqua a.s. je čistě česká firma, vyrábějící ionizovanou zásaditou vodu a zdravé, za studena lisované oleje. Sídlí v Pardubickém kraji, blízko České Třebové.

Vánoční sleva

Všichni registrovaní uživatelé mají slevu 12% a členové Klubu Jíme Jinak 20%. Slevu je možno uplatnit na celý sortiment v eshopu IonAqua . Heslo pro uplatnění slevy najdete v sekci Výhody pro členy. Zaregistrovat se můžete zdarma kliknutím na Vytvořit účet vpravo nahoře na hlavní stránce. Každý nakupující může kód použít opakovaně, max. však desetkrát. Slevy se nesčítají.

 

Výhoda pro členy Klubu Jíme Jinak

Členové klubu Jíme Jinak mají vždycky něco navíc. Na vánoční nákup u IonAqua mají 20% slevu! Heslo pro uplatnění slevy najdete v sekci Výhody pro členy 

Jak nakoupit

Nakupte si zboží na v e-shopu na ionaqua.cz. Klikněte na nákupní košík. Zvolte možnost Použít poukaz na slevu. Do okénka které se otevřelo napište číslo kuponu. Hodnota kuponu se objeví bez DPH. Skutečná sleva, kterou obdržíte, bude o 15 nebo 21% vyšší než zobrazená hodnota, dle sazby DPH nakoupených produktů.

Dopravné je určeno ceníkem na stránkách www.ionaqua.cz. U běžné zásilky činí 80 Kč.Doba doručení je garantována do tří pracovních dnů. Většinou ale doručujeme do 48 hodin.

V případě technických problémů s e-shopem zkontrolujte, zda jste s kódem nezkopírovali i nadbytečné mezery a zda jste nezaměnili velká/malá písmena. Případně kontaktujte technickou podporu na ionaqua@ionaqua.cz nebo tel telefon.  +420 461 100 908 (7.30-15.30)

 

O léčivé vodě

Využití ionizované zásadité vody je poměrně mladá záležitost. Byla objevena před padesáti lety, ale do popředí zájmu odborníků se dostala až v posledních letech. Představuje relativně levnou možnost podpory zdraví. Navíc bez jakýchkoli vedlejších účinků, což se o syntetických lécích říci rozhodně nedá.  Její konzumace je rozšířena zejména v USA, Japonsku a Asii.  Spotřebitelé ji získávají jak balenou, tak jsou k dostání domácí ionizátory vody.

V čem je tato voda prospěšná lidskému organismu

V první řadě svou zásaditostí snižuje překyselení organizmu.  Dále díky nízkému oxidačně redukčnímu potencionálu (ORP) účinně omezuje vliv tzv. volných radikálů v těle.  Podstatně lépe a rychleji než normální voda proniká po celém těle a rychleji ho zavodňuje.

„Voda připravená pomocí ionizátoru je největším vynálezem v procesu léčení od doby, kdy Sir Alexandr Fleming objevil penicilín.“  řekl Dr. Wiliam Kelly, College of Metabolic Medicine, autor knihy Léčení rakoviny.

Proč je překyselení nebezpečné

Vlivem nekvalitní stravy, nezdravého životního stylu a stresu dochází u naprosté většiny populace k překyselení organismu. Je jedním z největších problému současné populace. Zejména proto, že mu není věnována dostatečná pozornost. Poměr zásaditých a kyselých látek v našem organismu, odborně nazývaný acidobazická rovnováha, je zcela zásadním faktorem pro zachování zdraví. Pokud se ale tento poměr posune na stranu kyselin, hovoříme o překyselení. Aby tělo správě fungovalo jak na buněčné úrovni, tak na úrovni jednotlivých orgánů, je nutné, aby byla udržena přijatelná hodnota acidobazické rovnováhy. Jakmile dodržena není, dostavují se následky. Nejzjevnějším příkladem je krev. Pro život člověka je nutné udržet pH krve mezi 7,35 až 7,4. Pokud dojde k odchylce, nastává smrt. Tělo má mechanizmy, jak udržet tuto životně důležitou tekutinu v tomto rozmezí. Ale za jakou cenu! Udělá to například tak, že odebere zásadité látky z kostí – a máme tu osteoporózu – řídnutí kostí.

U krve je tento jev nejmarkantnější. Překyselení se však dává do souvislosti s většinou civilizačních chorob. Jsou to například:

  • Oslabení imunity
  • Kardiovaskulární problémy
  • Obezita, cukrovka
  • Poškození volnými radikály
  • Předčasné stárnutí
  • Rakovina
  • Problémy s prostatou
  • Nedostatek energie
  • Únava a další

Je toto tvrzení podloženo vědeckými důkazy?

Po celém světě probíhá řada studií týkajících se využití ionizované zásadité vody. Za stěžejní jsou považovány práce vědců z Yonseiské univerzity, kteří v laboratorním prostředí prokázali pozitivní vliv ionizované vody na obezitu, cukrovku  a na rakovinu.  Další výzkumy prováděli také japonští a američtí vědci, kteří prokázali pozitivní vliv ionizované vody na různé břišní potíže.

Všechny tyto klinické studie jsou volně přístupné v databázi PUBMED  provozované National Center for Biotechnology Information a US National Library of Medicine. Některé jsou dostupné i v českém překladu na stránkách f. IonAqua a.s.

Nejzajímavější ovšem je, že pozitivní vliv na své tělo si každý může ověřit sám, měřením pH moče nebo slin vhodným indikátorovým papírkem nebo elektronickým pH metrem.

Olej z Ostropestřce mariánského

 

Ostropestřec mariánský byl od nepaměti využíván jak v lidovém léčitelství, tak pro produkci kvalitního oleje. Používá se především semeno, pro přípravu oleje, čajů, past a tinktur.  Semeno obsahuje velké množství aktivních látek (silymarin, nenasycené mastné kyseliny, minerály, vitamíny). Dříve se používaly i listy a kořeny, jejich použití je v současné době ojedinělé. Z listů však lze připravit chutný salát.

Na jaké neduhy pomáhá

Ostropestřec je použitelný pro vnější i vnitřní použití. Má prokazatelné pozitivní účinky na náš organismus, zejména na naše játra.  Pomáhá při zánětu jater, v boji s mononukleózou, cirhózou a žloutenkou. Je úspěšným podpůrným prostředkem při nápravách poškození jater v důsledku otrav nebo chemoterapie.  Injekčně se podává výtažek z ostropestřce jako protijed při otravách některými houbami. Lze ho užívat i preventivně jako ochranu před ztučněním jater. Ostropestřec mariánský působí pozitivně i na žlučník a jeho funkci. Zajímavé je jeho použití i při depresích  a bolestech hlavy.  Ostropestřec dále zmírňuje projevy alergií, pomáhá na různé kožní problémy i na nízký tlak.Kromě vnitřního působení se dá olej z Ostropestřce mariánského použít i v kosmetice. Vyživuje pleť, omlazuje ji a změkčuje vrásky.

Ostropestřec Mariánský nejen léčí ale i chutná

Použití oleje z ostropestřce mariánského má v Čechách dlouhou tradici. Ve středověku to byl jeden z obvyklých olejů. Jeho chuť je jemná, máslová a přesto bylinně svěží. Chuť je podobná jako při maštění máslem, pokrm je ovšem pro tělo mnohem šetrnější.

PS: Přemýšlíte jak zlepšit postavu a své zdraví?

Nepřemýšlejte 😊 Pojďte něco dělat! Ukážeme jak vylepšit jídelníček, co jíst a co ne, a jak si jídlem spravit zdraví! Naskočte do online kurzu Jíme Jinak - JE ZDARMA !

Se změnou jídelníčku jsem se zbavila mnoha zdravotních potíží, se kterými si medicína nevěděla rady 30 let. Jídlo, vaření, psaní a šíření zdravého životního stylu se stalo mojí vášní. Je mi čím dál lépe a konečně mám své zdraví ve svých rukách. Celý příběh

Buďte první, kdo poděkuje za tento článek.

Komentáře

Dobrý den,chtěla bych si objednat ionizovanou zasaditou vodu,ale nějak mi to nelze objednat.Děkuji

Dobrý den, úvodem děkuji za možnost slevy. Jako registrovaný člen jsem dnes chtěla využít slevu, ale vyskočila na mě hláška: Kód poukazu je neplatný, jeho platnost vypršela nebo již byl použit! Nepoužívejte pro poukazy ze slevových serverů! Slevový kod jsem dnes využila poprve. Stalo se někomu něco podobného ? :-(

Ukázat další komentáře

Vyzkoušejte také

Semenaření 1. díl – co je semenaření a proč se do něj pustit

Semenaření je v podstatě pěstování a uchovávání semínek, která můžete příští rok zasadit a nastartovat tak nový koloběh rostlinného života. V tomto článku ...

Růžové hnízdo z rýžových nudlí

Rychle jednoduché jídlo, které hraje barvami i chutěmi.

Plněné škebličky (fotopostup)

Výborné pečivo k čaji. Pokud zbyde těsto, stačí rozválet na sušenky, pokud zbyde náplň, můžete ji přidat třeba do chia pudinku.
27

Krémová polévka àla rajská

Jednoduchá polévka s minimem ingrediencí a rychle hotová. Úspěch zaručen!
35
2

Dobro-dění

Dobré skutky dělají dobře nám i lidem v našem okolí. Ba dokonce je vědecky prokázáno, že „dobrodění“ má pozitivní vliv na naše psychické a fyzické zdraví.

Zahrada v dubnu

V dubnu už začíná být na zahradě rušněji. Už se nemůžeme dočkat , až něco vysejeme a zasadíme.