Domů > Magazín > Blog

Vstupenky na besedu s Vladimírem Kafkou kupujte online

Setkání s Vladimírem Kafkou 10.3. se plní. Dostáváme prosby o rezervaci. Rády bychom vyhověly, ale jediná možná cesta pro zajištění místa na akci je zakoupení vstupenek online. Kapacita sálu je omezená, na místě se budou doprodávat jen případná zbylá místa. Pokud se chcete přidat, nečekejte se vstupenkami do poslední chvíle, nemuselo by to vyjít.

Jak objednat vstupenky

V našem eshopu najdete besedu zde. Stačí naklikat žádaný počet vstupenek a zaplatit buď kartou, převodem, můžete klidně zaplatit i složenkou. Jediné, co musíte udělat, je na platební bráně vybrat banku a nechat si zobrazit platební údaje. A samozřejmě zaplatit. Na email vám přijdou čísla vstupenek, která u vstupu do sálu předložíte.

 

💡 TIP: Sezóna plavek je tu! Zkus tento jídelníček a sprav si postavu.

Dotazy

A nezapomeňte nám napsat, na co se chcete Vladimíra zeptat. Využijte možnosti zeptat se ho na cokoli, co vás zajímá. Je velmi otevřený a nemá problém mluvit o ničem. O lásce, o vztazích, o nemocech, o léčení, o duši, o životě, o smrti. Svoje dotazy nám pište do komentářů pod článek, kde najdete také víc informací o celé akci. Klubácké dotazy položíme jako první.

 

 

PS: Cítíš se v plavkách sebevědomě?

Pokud letos nechceš schovávat zadek pod ručník, pojď na to s námi jinak.
Chci lepší postavu!

Se změnou jídelníčku jsem se zbavila mnoha zdravotních potíží, se kterými si medicína nevěděla rady 30 let. Jídlo, vaření, psaní a šíření zdravého životního stylu se stalo mojí vášní. Je mi čím dál lépe a konečně mám své zdraví ve svých rukách. Celý příběh

Buďte první, kdo poděkuje za tento článek.

Buďte první, kdo napíše komentář

Vyzkoušejte také

14
3

Nemůžete přijít na chuť pohance? Nepřehlédněte tyto řádky!

„Víš co, já normálně sním ledacos, ale pohanka, tu prostě nedávám. O dětech nemluvě…“ Slyšela jsem takové prohlášení v různých obměnách už mockrát, zatímco...