Domů > Jak začít > Nejčastější dotazy

1. Z jakého směru vychází Jíme Jinak

Z jakého výživového směru Jíme Jinak vychází? Na co se zaměřuje a jaká jsou pravidla?

Komu už Jíme Jinak pomohlo

Tisícům lidí, kteří upravili jídelníček a vzali zdraví do svých rukou. Zbavili se zdravotních potíží a zlepšili si postavu. A to často pouze změnou jídelníčku. Mrkněte na jejich proměny.

Chcete také začít?

Tak to je skvělé! Mrkněte do našich tisíců zdravých receptů zdarma, vzdělávacích článků a na školu vaření.

Nebo se přidejte do některého z našich online kurzů nebo Klubu Jíme Jinak. Získáte připravené jídelníčky, prověřené postupy, video vaření, jemné vedení a motivaci, takže nemůžete šlápnout vedle.

PS: Víte už jak na zdravé cukroví?

My na Jíme Jinak ano! Naučíme vás chutné cukroví - bez cukru a 100% rostlinné! 💖 Mrkněte jak nahradit cukr ve vánočním pečení nebo se seznamte s perfektním plánem pečení zdravého cukroví. A myslíme i na vás, kterým dělá starosti lepek. Ochutnejte některý ze 40 receptů na bezlepkové cukroví.

Se změnou jídelníčku jsem se zbavila mnoha zdravotních potíží, se kterými si medicína nevěděla rady 30 let. Jídlo, vaření, psaní a šíření zdravého životního stylu se stalo mojí vášní. Je mi čím dál lépe a konečně mám své zdraví ve svých rukách. Celý příběh

91 lidí už poděkovalo za článek.

Vyzkoušejte také

9

6. Nechci být vegan nebo flexitarián

Musím se na Jíme Jinak stát veganem nebo flexitariánem? K čemu vás budeme přemlouvat a co od Jíme Jinak můžete čekat? Pusťte si toto video.
6

7. Já ale nemůžu jíst podle Jíme Jinak

Nemůžu jíst podle Jíme Jinak, protože si občas dávám jídla, které na Jíme Jinak nedoporučujete. Opravdu? Tak to se podívejte na toto video.
9

8. Buď a nebo

Buď budu dělat Jíme Jinak na 100%, anebo s tím nebudu vůbec začínat. No, jestli to tak chcete… ale co zkusit být na sebe milejší? Mrkněte na video.
6

9. Jak přísní musíme být, aby Jíme Jinak fungovalo

Co všechno musím dodržovat? Co musím omezit a co zařadit? Toto video vás asi překvapí! :-)
9

10. Jak bezpečné je jíst sóju

Že je sója geneticky modifikovaná, plná hormonů, nezdravá a vůbec se o ní píše spousta divných věcí… Pojďme se tomu podívat na zoubek.
5

11. Proč jsou na Jíme Jinak cizokrajné potraviny

Často mluvíte o lokálních potravinách a přitom ve vámi připravených jídelníčcích vídám neznámé suroviny. Jak to?