Zhubla jsem 5 kg za 3 týdny a 9 cm v pase

0

Lenka: vaše recepty okukuju již dlouho, až letos jsem vyzkoušela program. A jsem ráda, že jsem investovala dobrým směrem, kde jsou vidět hmatatelné výsledky. Zhubla jsem za 3 týdny 5 kg, v pase -9 cm. Ještě stále se mi plně nedaří během pracovního týdne úplně skloubit vaření a práci, abych mohla uvařit a sníst večeři do 18 hod., každopádně zásady stravování a pohybu se snažím dodržovat i teď, nechce se mi, zatím, plně vracet k původnímu jídelníčku, protože mám více energie. A pocit lehkosti je opravdu příjemný.
Mnoho receptů jsem zařadila do pravidelného jídelníčku, rodina protestovala jen při ovesno pohankových knedlíčcích. Doma si žádají na večeři jakýkoli „zeleninový mišmaš“ se salátem. Objevila jsem díky vám bílou ředkev s okurkou – salát je fakt skvělý.
Děkuji za vaši práci.

Jak to vidíte vy? Napište komentář.

Komentujte
Vaše jméno

Jméno uložíme a zobrazíme, váš e-mail nezveřejníme. Zásady ochrany údajů.

SDÍLEJTE PŘÍSPĚVKY - získejte členství v Klubu JJ nebo jeho prodloužení. Jak to funguje?
Autorem článku je Ajka
Strava pro mne vždy byla a bude středem zájmu. Dává mi možnost žít, poznávat lépe sama sebe, učit se, rozvíjet se a růst. Mou vášní je studium, jak strava ovlivňuje, mění a uzdravuje mé tělo a následné tvoření v kuchyni. To vše budu s vámi ráda sdílet.
Předchozí článekMám ohromnou radost, že hubnu
Další článekJsem ráda, že jsem na vás narazila v pravou chvíli