Domů > O nás > Pochvaly

Zlepšily se mi vlasy, nehty i kůže (Lidka)

Lidka: Kila dole jsou super, ale víc se mi líbí, že se mi přestaly lámat nehty. Zdá se, že i vlasy jsou na tom o 100% lépe. A kůže je na tom taky o dost lépe. Vlasů už si okolí všimlo, ale ta kůže, myslím si, že toho jsem si zatím všimla jen já. Poznám to na rukách. Vypadají daleko lépe, bez pupínků, barva je stejnoměrná. Celkově jsem na tom móc dobře. Přeji hezký den, Lidka.

Co zažít zdravé vaření na vlastní jazyk?

PS: Letní hubnutí? Zkus to jinak!

Stáhni si zdarma kompletního průvodce pro letní hubnutí. Zjistit více

2 lidi už poděkovali za článek. Oceňte práci autora také.

Buďte první, kdo napíše komentář

Schovat štítky