Domů > Magazín > Zdraví

Dva tipy jak se bránit před koronavirem

Jsme zavaleni vašimi dotazy ohledně toho, jak se účinně bránit před nákazou. A protože nestíháme odpovídat na všechny emaily, které k nám chodí, odpovídáme formou článku. Všichni můžeme udělat dvě věci.

Nestresujte se

Nepodléhejte panice, stres nesmírně oslabuje naši imunitu. Oslabené tělo se nemůže účinně bránit žádným virům. Ty napadnou oslabený organismus a průšvih je na světě a nemusí to být ani nový druh chřipky, co vás postihne.
Virů je na světě obrovské množství a denně jsme některým z nich všichni vystaveni. Přesto nejsou všichni stále nemocní. Silní jedinci odolávají a když už je něco postihne, průběh bývá mírnější.
Pokud se stravujete podle Jíme Jinak, máte určitě silnější imunitu než většina populace. Nevystavujte se zbytečně riziku, ale zůstaňte v pohodě. Strach z nemoci ničemu nepomůže. Naopak. Čím více na něco myslíme, tím víc si to přitahujeme. Takže vypněte zprávy, zavřete oči, nadechněte se, vydechněte a usmějte se.

Sada na podzimní detox
Stáhni si ZDARMA

Cucejte umebošky

Když naše tělo není zahleněné a pH našeho vnitřního  prostředí je v pořádku, není ve vašem těle vhodné prostředí pro viry a špatné bakterie. Čisté vnitřní prostředí a funkční obranný systém můžete jednoznačně ovlivnit tím, co jíte a jak pracujete se svými emocemi.
Denně se setkáváme s příběhy, ve kterých nám lidé píší, že od doby, co jedí podle Jíme Jinak, nemají každoroční virózy, zimní nachlazení a jarní rýmy.
Pokud chcete přidat ještě cílenou prevenci před koronavirem, zařaďte do jídelníčku osvědčené “antivirové” potraviny a dejte si denně 1 čajovou lžičku umebošky. To je rada Boba Carra, který se stravě, zdraví a léčení věnuje přes 40 let.

PS: Cítíte se pořád unavená a bez energie?

Vstáváte ráno s pocitem, že byste nejraději zůstala v posteli? Co si dobít baterky a postarat konečně i o sebe? Je čas na podzimní detox. Mrkněte jak opět získat energii.

Se změnou jídelníčku jsem se zbavila mnoha zdravotních potíží, se kterými si medicína nevěděla rady 30 let. Jídlo, vaření, psaní a šíření zdravého životního stylu se stalo mojí vášní. Je mi čím dál lépe a konečně mám své zdraví ve svých rukách. Celý příběh

1 člověk už poděkoval za článek. Oceňte práci autora také.

Komentáře

Evi, slyšeli jste ty a tvůj muž Milana Calábka mluvit o coronaviru? Je to na u tubu.
A jestli jo, co si o tom myslíte?
Mě je z toho všelijak…
Vaše vděčná sledovatelka.

Skutečně, pokud je mírně zásadité Ph, viry nemají šanci. Velmi léčivá je miso polévka, je zásadotvorná, ona zajistí správné vylučování trávicích štáv před hlavním jídlem. Slané kvašené specifika jsou výborné, ale pozor na množství, aby nepřitahovali k cukru. Také jáhly jsou jedinná zásadotvorná obilovina, je nejvhodnější s kombinací s ovocem jako kaše. Také nejíst moc kyselotvorné jídla, protože zahleňují a co zahleňuje zároveň překyseluje. Tím se vyčerpávají minerály z pevných částí organismu, které jsou důležitější než vitamíny. Také hluboké dýchání pomáhá vylučovat toxické látky z těla. B12 stačí stopové množství, když se jí dle Jíme jinak, syntetizuje se v tenkém střevě, pro jistotu u starších stačí ryba jednou týdně, ty normy různých minerálů a vitamínů jsou pro masožravce.

Ukázat další komentáře

Vyzkoušejte také

20
7

Vilcacora – Kočičí dráp – mocný bojovník proti zdravotním neduhům

Braňte se virům a nemocem  zuby nehty… a nebo drápem… kočičím.
klub
9
51

Covid-19: Co dělat, co ne a jak si pomoct

Podívali jsme se koronaviru na zoubek očima MUDr. Strnadelové. Jak se COVID liší od jiných virů a jak si pomoct přírodní cestou? Jaké orgány posílit a čím?...