Domů > O nás > Pochvaly

Inspirující kurz pro začátečníky

Lenka: Milá Evo, milá Helčo, ještě jednou vřelé díky za včerejší fantastickou inspiraci a pohoštění, vlily jste mi do žil optimismus a naději, že nemusím do smrti zobat prášky a strachovat se o to, jestli se mi nezvětšuje v děloze myom. Kéž se Vaše kruhy zvětšují, já každopádně posílám doporučení všem známým. Opravdu jsem vděčná, že jsem se o Vás dozvěděla, že máte tak krásné a přehledné stránky, plné informací, a že můj jedenáctiměsíční syn bude mít zdravou maminku, která mu snad bude vzorem:-)) tatínek se určitě postupně přidá, dnes jsem vařila některé dobroty ze včerejšího kurzu, slavila jsem úspěch, tak mě to motivuje. Navíc jsem už druhý večer bez čokolády, což se rovná zázraku! Díky, těším se na další setkání.

Se změnou jídelníčku jsem se zbavila mnoha zdravotních potíží, se kterými si medicína nevěděla rady 30 let. Jídlo, vaření, psaní a šíření zdravého životního stylu se stalo mojí vášní. Je mi čím dál lépe a konečně mám své zdraví ve svých rukách. Celý příběh

Buďte první, kdo poděkuje za tento článek.

Komentáře

Klub

Lenko, moc děkujeme za krásnou zprávu. Za dva večery bez čokolády posíláme velkou pochvalu, víme moc dobře, o čem mluvíte :-)

Ukázat další komentáře