O Jíme Jinak vím už několik let, ale až letos jsem se konečně rozhodla poctivě začít. Od kurzu jsem si slibovala, že mi splaskne břicho a že se snad zbavíme dermatitidy. A povedlo se ;-) A to jsem skoro necvičila!

Zápasila jsem s dermatitidou

Před Jarní očistou jsem vážila 65 kg (po roce od druhého porodu), měla vypouklé břicho, které nešlo pryč, i přes cvičení. A hlavně se mi po 10 letech vrátila periorální dermatitida. S tou jsem zápasila několik měsíců a stále se po obličeji rozrůstala. Vyděsilo mě, že se stejná dermatitida objevila u mé malé holčičky.

Splasklé bříško a dermatitida skoro fuč

Bohužel jsem se nezměřila, ale úbytek na váze se každý týden zvětšoval a já byla víc než nadšená. Po Jarní očistě mám 60,5 kg, splasklé bříško a dermatitida je skoro fuč. Té jsem trochu pomohla speciální NEpéčí. Celkově se cítím o moc lépe, nejsem tak unavená a hlavně jsem víc v klidu. A to jsem v těch pár týdnech skoro necvičila! Je to neuvěřitelné a kdybych na sobě neviděla takový rozdíl, tak bych tomu nevěřila.

Miluji vaše recepty, jídelníčky a všechna ta videa a texty s informacemi, které mi dávají smysl a potvrzují spoustu věcí, které jsem za posledních 20 let sama studovala, i když bohužel ne vždy dodržovala.

Zdravím vás od klokanů z druhé strany Zeměkoule.❤Žaneta

Hubneme do plavek online: Shoďte 5 kg za 14 dnů

Jak to vidíte vy? Napište komentář.

Komentujte
Vaše jméno

Jméno uložíme a zobrazíme, váš e-mail nezveřejníme. Zásady ochrany údajů.

Předchozí článekPikantní mungo pomazánka
Další článekVláčné fofr bochánky