Domů > O nás > Pochvaly

Jste prostě skvělí – vážím vás i vaší práce

Jára: Nesmírně si vážím vás i vaší práce, jste prostě skvělí. Podzimní kurz se mi celkem povedl, dokonce jsem 5kg zhubla což v 65letech je skvělé. Také mě docela přestal bolet kyčelní kloub. Vím, kdybych dokázala přestat mlsat, bylo by dobře. Jenže…vánoce….a vše ve starých kolejích, nemůžu se té závislosti zbavit. Při kurzu problém nebyl, ale nedaří se mi naskočit zpět. Vaše jídla mi chutnají. Dříve jsem si neuměla správně jídelníček sestavit a měla jsem málo energie, takže sladkosti mě dobíjely a závislost byla hned. Chci moc poděkovat za slevové akce, některé jsem využila. At’ se vám dílo daří stále tak skvěle jako dosud a lidiček, co chtějí být zdraví, přibývá…..Mějte se sluníčkově.

PS: Z práce do práce, život letí a vy nic nestíháte?

Pokud před sebou stále jen hrnete všechny ty povinnosti, které život přináší, je čas se zastavit. 🛑 Je tohle život, který chcete? O tomto jste snili? Asi ne. V přírodě začíná nový biologický rok, nový začátek a i my to letos můžeme udělat jinak. Právě tomu se v Jarní Očistě také věnujeme a máme dokonce připravený silný závěrečný aktivační rituál, aby se vaše záměry mohly uskutečit. Zdaleka v očistě nejde jen o vyvážený jídelníček. Pojďte si ujasnit touhy, naberte zas energii a pojďte se cítit ve svém těle lépe. Začněte s námi 8 týdenní Jarní očistu. Pročistíme tělo, zlepšíme jídelníček, postavu i psychiku.

S radostí pečuji o stránky Jíme Jinak, točím a stříhám videa, fotím jídla, vyrábím naše online kurzy a mnoho dalšího. Jídelníček Jíme Jinak mám vyzkoušený na vlastní kůži a ke klasickému už bych se nevrátil. Taky díky tomu, že mi Eva vaří samé dobroty!😉

Buďte první, kdo poděkuje za tento článek.

Buďte první, kdo napíše komentář