Domů > Magazín > Blog

Meditace Light Soul Meditations se slevou 20% (ukázka zdarma)

Meditace pomůže lépe pracovat s vaší myslí, uvědomit si sebe sama, lépe zvládat každodenní zátěžové situace, zklidnit tělo a mysl. Dětem pomáhají meditativní pohádky k rozvoji fantazie, sebereflexi, uvědomění si svých pocitů a emocí, k upevnění jejich sebehodnoty. Přinášíme vám exkluzivní slevu a ukázková meditace je zdarma. Meditace Light Soul Meditations mohou být i milým a užitečným vánočním dárkem.

Uzdravující meditace

Společně s hudebníkem Přemyslem Gregorem vytváří Lucie Vybíral Pastrňáková autorské meditace doprovázené laskavým slovem a hudbou na léčivé frekvenci 432 Hz. Hudba na této frekvenci působí velmi hřejivě a ukotvuje záměr samotné meditace.
Meditace nesou název Light Soul Meditations – propojují spiritualitu, východní tradice, jógovou terapii, jóga nidru, Buddhismus a mindfulness s poznatky moderních věd 21. století – neurovědy, epigenetiku a kvantovou fyziku.
Cílem meditační praxe je v prvním kroku stát se vědomým, laskavým a nekritickým pozorovatelem svého života a následně jeho svobodným a zodpovědným tvůrcem.
Na cestě meditační praxe doprovází Lucie slovem v každé meditaci. Každá meditace má určitý záměr, který podporuje jak vizualizací, tak emočním prožitkem.

Meditace pro dospělé

Jsou pro vás připraveny nahrávky příjemných řízených meditací v délce 10 – 20 minut pro dospělé:

  • Level 1 – VĚDOMÝ a LASKAVÝ POZOROVATEL

Série 4 meditací ve formátu MP3 zaměřených na praxi mindfulness – tedy vědomého a laskavého pozorovate, který nehodnotí a nekritizuje. Tyto meditace vás provedou jak samotnou formální praxí, tak pomocí nových vědomostí, zkušeností a změn v oblasti neuroplasticity (změn v oblasti nervových propojení v mozku) se naučíte lépe zvládat každodenní zátěžové situace. Budete cítít i prožívat více klidu, vnitřního míru a radosti ze života.

  • Level 2 – SVOBODNÝ A ZODPOVĚDNÝ TVŮRCE

Série 4 meditací ve formátu MP3 pokročilého charakteru pracující s mindfulness a konceptem Sankalpy – vědomého přání, vycházejícího z tradice jóga nidry. Meditace vás provedou vědomou očistou, propuštěním již nefunkčních návyků a myšlenkových vzorců a tvorbou vědomého přání a tedy vědomého života.

Každá meditace je dlouhá 10 – 20 min a je vhodná coby každodenní průvodce zastavením se či naladěním se na kvalitní spánek.

Laskavé meditativní pohádky pro děti

Pro vaše děti jsou určeny nahrávky Meditativních pohádek pro děti v délce 15 – 20 minut.

Na základě několikaleté praxe s výukou jógy pro děti a své vlastní mateřské praxe vytvořila autorka laskavé  meditativní pohádky pro děti ve věku od 4 do 12 let. Každá pohádka vede děti k rozvoji fantazie, k sebereflexi, k uvědomění si svých pocitů a emocí, k upevnění jejich sebehodnoty a k uvědomení si síly svého záměru, vlastních myšlenek a činů. Meditace učí děti opět věřit, že přání se naplňují, pokud si umíme přát správně a zůstáváme v kontaktu se svým srdcem. 

Všechny nahrávky jsou dostupné ve formátu MP3 ke stažení k osobnímu použití.

Ukázku meditace si můžete zdarma stáhnout zde.

Výhoda pro členy Klubu Jíme Jinak

Členové Klubu mají slevu 20% na meditace Light Soul Meditations. [přihlaste se]

Objednávat můžete i na Slovensko.

Akce platí do odvolání.

PS: Z práce do práce, život letí a vy nic nestíháte?

Pokud před sebou stále jen hrnete všechny ty povinnosti, které život přináší, je čas se zastavit. 🛑 Je tohle život, který chcete? O tomto jste snili? Asi ne. V přírodě začíná nový biologický rok, nový začátek a i my to letos můžeme udělat jinak. Právě tomu se v Jarní Očistě také věnujeme a máme dokonce připravený silný závěrečný aktivační rituál, aby se vaše záměry mohly uskutečit. Zdaleka v očistě nejde jen o vyvážený jídelníček. Pojďte si ujasnit touhy, naberte zas energii a pojďte se cítit ve svém těle lépe. Začněte s námi 8 týdenní Jarní očistu. Pročistíme tělo, zlepšíme jídelníček, postavu i psychiku.

Se změnou jídelníčku jsem se zbavila mnoha zdravotních potíží, se kterými si medicína nevěděla rady 30 let. Jídlo, vaření, psaní a šíření zdravého životního stylu se stalo mojí vášní. Je mi čím dál lépe a konečně mám své zdraví ve svých rukách. Celý příběh

2 lidi už poděkovali za článek. Oceňte práci autora také.

Komentáře

Kakamilula
17. 2. 2021

Koupila jsem pro naše děti… Po přečtení pohádky pustím jednu z meditací pro děti…. Někdy poslouchám i já 😊. Příjemné prožití ❤️děkuji…

Jaroslav Hlávka
19. 11. 2020

Nejen, že nám zde JJ předkládá skvělou potravu pro tělo, ale teď i pro duši. Díky moc, udělal jsem si radost a objednal :-)

Ukázat další komentáře

Vyzkoušejte také

52

Kojibakers se slevou až 30%

S Kojibakers pokračujeme a máme pro vás ještě větší slevu než vloni! 30% na miso pasty, 25% na polévky a 10% na rodinná balení a další produkty.
3
2

Trampolínky Bellicon se super slevou

Ke zdravému způsobu života neodmyslitelně patří i pravidelný pohyb. Cvičení na trampolínkách se stává stále více a více oblíbeným cvičením, které můžete pr...

Víkend pro nezadané v Železné Rudě (červen 2021) se slevou pro klubáky

Pojďte se seznámit, relaxovat, sdílet, zažít legraci a provětrat se na čerstvém vzduchu. Na chvíli zapomenout na své starosti, nesplněná přání a touhy. Poj...
3
59

Kvalitní nůž je nezbytný – pořiďte si ho a ušetřete

Pokud nemáte pořádný nůž, bude pro vás zdravé vaření velká otrava. Já se svým nožem jezdím na návštěvy i na dovolené. Nemám nervy na tupé a malé nože. Dobr...
2
6

Novinky od Kojibakers se slevou 25%

S nabídkou Kojibakers jsme vás již seznámili a jejich produkty si u mnohých z vás našly velikou oblibu. Kromě skvělých miso past a komekoji mají i úžasné r...