Meditace pomůže lépe pracovat s vaší myslí, uvědomit si sebe sama, lépe zvládat každodenní zátěžové situace, zklidnit tělo a mysl. Dětem pomáhají meditativní pohádky k rozvoji fantazie, sebereflexi, uvědomění si svých pocitů a emocí, k upevnění jejich sebehodnoty. Přinášíme vám exkluzivní slevu a ukázková meditace je zdarma. Meditace Light Soul Meditations mohou být i milým a užitečným vánočním dárkem.

Uzdravující meditace

Společně s hudebníkem Přemyslem Gregorem vytváří Lucie Vybíral Pastrňáková autorské meditace doprovázené laskavým slovem a hudbou na léčivé frekvenci 432 Hz. Hudba na této frekvenci působí velmi hřejivě a ukotvuje záměr samotné meditace.
Meditace nesou název Light Soul Meditations – propojují spiritualitu, východní tradice, jógovou terapii, jóga nidru, Buddhismus a mindfulness s poznatky moderních věd 21. století – neurovědy, epigenetiku a kvantovou fyziku.
Cílem meditační praxe je v prvním kroku stát se vědomým, laskavým a nekritickým pozorovatelem svého života a následně jeho svobodným a zodpovědným tvůrcem.
Na cestě meditační praxe doprovází Lucie slovem v každé meditaci. Každá meditace má určitý záměr, který podporuje jak vizualizací, tak emočním prožitkem.

Meditace pro dospělé

Jsou pro vás připraveny nahrávky příjemných řízených meditací v délce 10 – 20 minut pro dospělé:

  • Level 1 – VĚDOMÝ a LASKAVÝ POZOROVATEL

Série 4 meditací ve formátu MP3 zaměřených na praxi mindfulness – tedy vědomého a laskavého pozorovate, který nehodnotí a nekritizuje. Tyto meditace vás provedou jak samotnou formální praxí, tak pomocí nových vědomostí, zkušeností a změn v oblasti neuroplasticity (změn v oblasti nervových propojení v mozku) se naučíte lépe zvládat každodenní zátěžové situace. Budete cítít i prožívat více klidu, vnitřního míru a radosti ze života.

  • Level 2 – SVOBODNÝ A ZODPOVĚDNÝ TVŮRCE

Série 4 meditací ve formátu MP3 pokročilého charakteru pracující s mindfulness a konceptem Sankalpy – vědomého přání, vycházejícího z tradice jóga nidry. Meditace vás provedou vědomou očistou, propuštěním již nefunkčních návyků a myšlenkových vzorců a tvorbou vědomého přání a tedy vědomého života.

Každá meditace je dlouhá 10 – 20 min a je vhodná coby každodenní průvodce zastavením se či naladěním se na kvalitní spánek.

Laskavé meditativní pohádky pro děti

Pro vaše děti jsou určeny nahrávky Meditativních pohádek pro děti v délce 15 – 20 minut.

Na základě několikaleté praxe s výukou jógy pro děti a své vlastní mateřské praxe vytvořila autorka laskavé  meditativní pohádky pro děti ve věku od 4 do 12 let. Každá pohádka vede děti k rozvoji fantazie, k sebereflexi, k uvědomění si svých pocitů a emocí, k upevnění jejich sebehodnoty a k uvědomení si síly svého záměru, vlastních myšlenek a činů. Meditace učí děti opět věřit, že přání se naplňují, pokud si umíme přát správně a zůstáváme v kontaktu se svým srdcem. 

Všechny nahrávky jsou dostupné ve formátu MP3 ke stažení k osobnímu použití.

Ukázku meditace si můžete zdarma stáhnout zde.

Výhoda pro členy Klubu Jíme Jinak

Členové Klubu mají slevu 20% na meditace Light Soul Meditations. [ přihlaste se ]

Objednávat můžete i na Slovensko.

Akce platí do odvolání.

⏩ BRZY ZAČÍNÁ PODZIMNÍ DETOX KURZ

Ještě nemáte registraci? Získejte výhody.
REGISTROVAT ZDARMA

  1. Koupila jsem pro naše děti… Po přečtení pohádky pustím jednu z meditací pro děti…. Někdy poslouchám i já 😊. Příjemné prožití ❤️děkuji…

    • To jsme moc rádi, že vám sleva přišla vhod 😉 Příjemné meditování s dětičkami ❤

    • Jsem ráda, že se líbí. Všechny jsou skvělé, vřele doporučuji jako vánoční dárek.

  2. Zobrazit všech 7 komentářů

Komentujte
Vaše jméno

Jméno uložíme a zobrazíme, váš e-mail nezveřejníme. Zásady ochrany údajů.

SDÍLEJTE PŘÍSPĚVKY - získejte členství v Klubu JJ nebo jeho prodloužení. Jak to funguje?
Autorem článku je Eva Cikrytová
Se změnou jídelníčku jsem se zbavila mnoha zdravotních potíží, se kterými si medicína nevěděla rady 30 let. Jídlo, vaření, psaní a šíření zdravého životního stylu se stalo mojí vášní. Je mi čím dál lépe a konečně mám své zdraví ve svých rukách. Celý příběh
Předchozí článekCo v kuchyni opravdu potřebujete
Další článekBílá quinoa na červeno