Domů > Magazín > Zdraví

Paměť vody a vliv na naše zdraví

Náš pitný režim z pohledu kvality vody a jeho využití při boji proti nemocem jsme již probrali v předchozích článcích. V tomto článku o vodě se podíváme ještě mnohem hlouběji a odkryjeme nedávno odhalené největší tajemství vody, které leží bez většího zájmu mainstreamu.

Otráveni vodou

V utajovaném vojenském výzkumném středisku pro zbraně hromadného ničení v Jihozápadní Asii roku 1956 se stala dobře zdokumentovaná zajímavá událost. Na uzavřeném jednání účastníci hodnotili své výsledky, když nastala neočekávaná situace. Všichni účastníci byli odvezeni do nemocnice se symptomy otravy z jídla. Důkladné vyšetřování dospělo k zajímavému výsledku, ve zprávě stálo: “Příčinou otravy se stala obyčejná voda”. Účastníci nic jiného nekonzumovali a výsledky testů ukazovali chemické složení H2O, nic jiného. O 20 let později vznikla zajímavá hypotéza, která danou situaci vysvětluje a přišla s myšlenkou, že voda má paměť.

Výsledky mnoha experimentů prováděné po celém světě ukazují, že voda přijímá a zaznamenává obrazy a děje ze svého okolí.

💡 TIP: Sezóna plavek je tu! Zkus tento jídelníček a sprav si postavu.

Struktura vody a klastry vody

Jednoduše vzato, při určitém působení na vodu dochází ke změně struktury vody, která nemění chemické složení, ale umožňuje zaznamenávat okolní děje. Jde o způsob, jak jsou molekuly vody vůči sobě organizovány.
Molekuly vody se dokáží seskupit do různých formací, kterým se říká klastry. A právě klastry dokáží uchovávat informaci podobně jako třeba magnetická páska. Jde tedy o neuvěřitelný potenciál v oblasti paměťového úložiště dat, ale v čem je háček?

Paměť vody jde zatím technologicky velmi těžko využít (špatně se čte), je nestabilní a velmi snadno ovlivnitelná okolním prostředím (snadno se zapisuje). Ovlivnit tyto struktury můžeme za pomocí elektrického a magnetického pole, chemických nebo mechanických vlivů a dle výzkumů také i pomocí lidských emocí a okolního prostředí.

Voda k nám dnes putuje přes různá negativní prostředí a pokud do sebe zaznamenává tyto negativní obrazy, ubližuje nám.

Pozitivně stimulovaná strukturovaná voda má mnoho pozitivních vlastností a to na růst rostlin, kvalitu plodin, nižší spotřebu vody při zalévání, ale také na lidské zdraví. Než podrobně prozkoumáme vliv na naše zdraví, podíváme se, jak se taková voda dá přečíst.

Čtení pomocí fotografie zmrzlých krystalů vody

Japonský výzkumník Masaru Emoto přišel s kontroverzním výzkumem vlivu vnějších faktorů na molekulární strukturu. Použil fotografie zmrzlých krystalů vody před a po vystavení vlivu. Fotografie různých pravidelných i nepravidelných krystalů vody potvrdily, že naše myšlenky, pocity, slova a modlitby ovlivňují molekulární strukturu vody.

Fotografie naznačují, jak informace ve strukturované vodě vypadá, pro nás pozitivní obrazce slov “láska”, “děkuji” jsou velmi příjemné.
Naopak obrazce negativních slov jako “jsi odporný”, “nenávidím tě”, ale i voda z mikrovlnné trouby, jsou vizuálně nepříjemné.

Strukturovaná voda a vliv na naše zdraví

Pokud akceptujeme, že voda vstřebává okolní informace, tak jako tvorové z větší části z vody musíme přijmout fakt, že jsme na strukturu vody velmi citliví a že nás zásadním způsobem ovlivňuje, a to pozitivně i negativně. Náš příběh z úvodu je toho důkazem a je velmi snadno vysvětlitelný, protože šlo o působení negativně strukturované vody, která způsobila účastníkům zdravotní problémy.

Naopak příkladem použití pozitivně strukturované vody je hojně dodnes používaná svěcená voda. Pozitivní upřímná modlitba bez negativních emocí může vodě propůjčit až zázračné vlastnosti.

Přísloví: Slova mohou buď léčit nebo mohou ublížit.

Tento nový pohled na vodu nám umožňuje vysvětlit mnoho nevysvětlitelných záhad a pověstí. Zázračná sebeuzdravení modlících mohou mít základ ve strukturované vodě, kdy modlící sami sebe zásadní měrou ovlivňují (potažmo vodu v sobě). Vysvětlení může poskytnout i pověsti o námořnících, kteří si na moři “vymodlili” pitnou vodu nebo velmi známé Ježíšovo proměnění vody ve víno.

Naopak lidé ve stresu, negativní, zahledění do svých problémů, lidé odevzdaní své nemoci apod… ti všichni na sebe působí negativně a sami sobě velmi ubližují.

Když budete naštvaní, vzpomeňte si, že voda má paměť, vy jste z vody a svým vztekem ubližujete sami sobě i svému okolí.

Jak si upravit vodu k pití

Běžně dnes dostupná pitná voda mívá klastry z 10-13 molekul, ale i více, podle množství uložených informací. Voda v našem těle je však tvořena nejčastěji hexagonem (šestiúhelníkem), tvořeným ze šesti molekul. Říká se jí také strukturovaná voda a podobnou strukturu má zmrzlá voda, sněhová vločka, čerstvá šťáva a ionizovaná zásaditá voda.

Naskýtá se zde možnost, využít jeden ze zmiňovaných přirozených zdrojů. Lze však vodu upravit i jinak, můžeme využít toho, že je voda snadno ovlivnitelná vnějším prostředím a emocemi. Přepsání negativních obrazů ve struktuře vody a nahrazení za pozitivní obrazy zvládne každý.

Nepijte vodu, pokud jste rozrušení a naštvaní.

Můžeme pro to použít holografickou projekci, na kus papíru něco hezkého napsat nebo nakreslit a vložit pod džbán s vodou, která do sebe zaznamená pozitivní obrazce. Nebo se nad vodou pomodlit a předat jí pozitivní emoce modlitbou, která přepíše starou paměť. Způsobů je více a každý si může najít tu svou cestu.

O ionizátorech vody a možnosti jejich pořízení se slevou jsme psali v tomto článku.

PS: Cítíš se v plavkách sebevědomě?

Pokud letos nechceš schovávat zadek pod ručník, pojď na to s námi jinak.
Chci lepší postavu!

Se ženou jsme fandové zdravé stravy a poznávání zdraví v hlubších souvislostech. Dříve jsem se věnoval pouze programování a zdraví šlo stranou, dokud se nezačaly projevovat menší zdravotní problémy, které bylo nutné vyřešit. Ano, i programování je velmi nebezpečná práce. ;-)

120 lidí už poděkovalo za článek.

Komentáře

Petr Hamtil
7. 9. 2023

Malé doplnění ke článku. :-)
Až teď mě napadlo, že by mohlo být zajímavé se podělit o to jak to dělám já…
Modlitbou, psaníčkem nebo písničkou?
Popravdě ani jedno, mam na to od synka darovaný hrníček na vodu, který pomaloval.
Je na něm TÁTA, sluníčko a domeček. Při pití si na něj vždy vzpomenu.
A ikdyž omylem prošel myčkou, vždy když z něho piji, cítím nával pozitivní energie, lásku a radost.
Láska druhých je jedna z nejmocnějších emocí.

adzikar
3. 9. 2023

Milý Petře, děkuji za článek. Vodu upravuji jak píšete, napsanými slovy, modlitbou, kvantováním, apod.
Úžasná je také voda z Lemberka, ze studánky Sv. Zdislavy, kam si pro ni občas jezdím (bydlíme dost daleko od ní). Je nějaký přístroj, který vy osobně používáte? Už roky hledám a nenacházím…

Ukázat další komentáře

Vyzkoušejte také

klub
41
7

Jste element VODA? Zjistěte, jací jste a jak se dostat do rovnováhy

Jste element voda? Zjistěte, jaké jsou vaše silné a slabé stránky, emocionální příznaky nerovnováhy vašeho elementu, které nemoci vás mohou trápit, kterému...

Jak podpořit své zdraví v únoru

V únoru se podíváme blíže na orgán, který úzce souvisí s hladinou naší životní energie, má vliv na kvalitu našich vlasů a také na plodnost. Tímto orgánem j...
klub
29

Krční mandle: Co dělat, když nejsou v pořádku

Dá se vyhnout trhání mandlí, když dítě trpí na časté záněty a angíny? Proč je lepší mandle zachovat? Jak léčit zánět mandlí u malých dětí a dospělých. Ing....