Domů > Výhody pro členy > Aktuální výhody

Ionizátory vody s nadstandartní slevou pro Klubáky

Vodu různých kvalit pijeme každý den, tak proč si nevybrat vodu pro nás přirozenou a prospěšnou. Jednou z dnes nejpopulárnějších je ionizovaná nebo také “živá” voda.

V čem se ionizovaná voda liší od té běžně dostupné?

 • Ionizovaná voda je plná důležitých zásaditých minerálů a naopak jsou z vody odstraněny ty nevhodné – kyselé, které zde nemají být.
 • Obsahuje antioxidanty, které jsou v dnešní “přeoxidované” době tak nepostradatelné.
 • Chuťově je lepší a pro tělo přirozenější. Již nebudete chtít jinou.

 Převařením z vody neodstraníte vedlejší produkty chlóru!

Voda s antioxidanty aneb ionizovaná voda

Pitná čistá voda je pro naše zdraví základ. V dnešní době existuje znovuobjevená zdravá voda, kterou lze najít snad už jen v nedotčených amazonských pralesích, a kterou lze zjednodušeně popsat jako “vodu s antioxidanty”.

 Voda z amazonských pralesů obsahuje antioxidanty (záporné ORP hodnoty), voda z kohoutku a balená obsahuje oxidanty (kladné ORP hodnoty).

Antioxidanty a oxidanty – jaký je v tom rozdíl?

Oxidantem se nazývá látka, která způsobuje a podporuje oxidaci (proces stárnutí). Antioxidant je přesný opak.  Jsou to látky, které jsou schopné naopak kompenzovat negativní účinky probíhajících oxidačních procesů. Při konfrontaci dochází ke vzájemnému vyrušení a k neustálému poškozování a potřebě regenerace. Čím větší množství oxidantů v těle, tím náročnější pro tělo tato regenerace je. To se pak energeticky nemůže tolik věnovat jiným důležitým procesům. Kritickým bodem je pak oxidační stres, kdy produkce škodlivých molekul (volných radikálů) překročí neutralizační schopnosti obranného systému – antioxidantů. Oxidanty mohou vznikat v důsledku narušení metabolismu, zánětu apod., ale také kvůli znečištěnému životnímu prostředí, slunečnímu záření, kouření, náročným pohybovým aktivitám, konzumaci alkoholu a celkově špatným životním stylem.

Voda reaguje s prostředím a proto v dnešních podmínkách antioxidanty ve vodě nevydrží déle jak 24 hodin. Naopak voda absorbuje značné množství oxidantů z okolí.

Antioxidanty nám tedy pomáhají vypořádat se s negativními vlivy a v důsledku zpomalují stárnutí. Je jich celá řada ať už jako výživná látka (vitamín, minerální látka), jednak jako enzym (bílkoviny v organismu, které pomáhají při chemických reakcích) nebo ve formě plynu (například vodík). Jde tedy o přírodní látku, která je pro naše tělo přirozená.

Ionizovaná zásaditá voda

Můžeme směle říci, že ionizovaná zásaditá voda je revitalizačním (životaschopným) prostředkem pro krev, mozek a celé tělo. Čistí každou část těla. Tento druh vody má schopnost zaplavit naše orgány zevnitř, odplavuje škodlivé látky, které se tam usadily díky volným radikálům, a tak čistí tělo.

 „Zásaditá voda pomáhá odstraňovat kyselé odpady… Po pečlivém zhodnocení výsledků mých rad stovkám jednotlivců jsem přesvědčen, že toxicita ve formě kyselého odpadu je primární příčinou degenerativních onemocnění.“ Dr. Sherry Rogers

Benefity konzumace zásadité vody

 • Lepší hydratace
  Je prokázáno, že každodenní pití ionizované zásadité vody hydratuje tělo lépe, než běžná voda. Díky nižší viskozitě a menšímu povrchovému napětí se lépe vstřebává a zlepšuje látkovou výměnu.
 • Účinná detoxikace
  Ionizovaná zásaditá voda čistí organismus tím, že vyplavuje toxiny a zbavuje tak organismus překyselení. Játra, střeva a další orgány tak pracují lépe.
 • Acidobazická rovnováha pH v organismu
  Správná acidobazická (rovnováha kyselin a zásad uvnitř organizmu) rovnováha organismu napomáhá předcházet a zmírňuje příznaky následujících běžných metabolických poruch jako jsou obezita, vysoký krevní tlak, vysoké hodnoty cholesterolu, cukrovka nebo tvorba žlučníkových kamenů. Ionizovaná zásaditá voda napomáhá předcházet překyselení organismu tím, že podporuje pufrovací schopnost těla kompenzovat kyselost a neutralizovat tak kyselé prostředí.
 • Efektivnější hubnutí
  Hydratace je důležitá pro výkon při cvičení, takže hubnutí pak jde lépe a rychleji. Podle nedávné studie se ukázalo,že lidé, kteří začali pít ionizovanou zásaditou vodu, zhubli průměrně 5 kilogramů během dvou měsíců, a to bez diety.
 • Zpomalení stárnutí
  Ionizovaná zásaditá voda zvyšuje až třikrát sílu antioxidantů obsažených ve vitaminu C a neutralizuje tak škodlivé účinky reaktivních částic, které poškozují tkáň a DNA. Kombinace zásadité vody a vitaminu C funguje jako velmi účinný koktejl proti volným radikálům.
 • Zdravé srdce a krevní tlak v normě
  Ionizovaná zásaditá voda má prokazatelné účinky na snížení krevního tlaku a cholesterolu u lidí s nedostatkem minerálů v krvi.
 • Zdravá játra
  Ionizovaná zásaditá voda redukuje oxidační stres organismu, který nadměrně zatěžuje játra a zároveň zvyšuje hladiny důležitých antioxidantů, které játra chrání.
 • Zlepšuje zažívání
  Výzkumy ukázaly, že zásaditá voda voda odstraňuje příznaky zánětu střev, syndromu zvýšené propustnosti střev i zácpy.
 • Lepší výkonnost
  Lepší hydratace vede k vyššímu výkonu, rychlejší regeneraci svalů a doplnění energie.

Jak získat ionizovanou vodu?

Filtrace kohoutkové vody je dnes už bohužel nutnost. V oblasti filtrace pitné vody je k dispozici celá škála zařízení od jednoduchých filtračních uhlíkových konviček, přes ionizátory vody až po reverzní osmózy.
Ionizátorů je několik druhů. Přehledně vysvětlené rozdíly najdete na webu našeho partnera.

My vám dnes chceme představit 2 ionizátory vody, které patří mezi špičky na trhu v poměru cena/výkon. A pro členy Klubu Jíme Jinak jsme připravili na tyto ionizátory opravdu nadstandardní slevu!

aQuator ViVo Silver – nejpokročilejší elektrický ionizátor

Ionizátor vody aQuator Vivo Silver je zařízení nejnovější generace vyráběné od roku 2020. V tomto ionizátoru vody se ve stejném čase vyrábí ionizovaná alkalická i ionizovaná kyselá voda.
Odklopná hlava umožňuje komfortní používání jako u varné konvice. Zařízení umožňuje výrobu v rozsahu 2,4 – 11 pH s využitím pro různé účely a navíc má možnost vodu i postříbřit.

UltraStream – minerální průtokový ionizátor

Ionizátor UltraStream v sobě spojuje nejlepší filtraci vody na světě, která z vody odfiltruje mnoho nežádoucích látek a průtokový ionizátor vody, který vytváří přesně ty správné hodnoty pH pro pitný režim a vysoké hodnoty antioxidantů. Existuje ve 2 variantách a to nad dřez s napojením na stávající baterii nebo s vlastní baterií, kdy je celé tělo skryto pod dřezem.

Výhodou je také automatický upgrade, kdy každá nová verze filtru je zpětně kompatibilní. Při výměně filtru tak dostanete i nejnovější technologie. Například od verze 2021 je automaticky součástí k dispozici novinka “Virus Guardien technologie”.

Výhoda pro členy klubu Jíme jinak

Ionizátor aQuator Vivo Silver za zvýhodněnou cenu pro členy klubu můžete zakoupit zde.
Ionizátor Ultrastream Benchtop/Undersink za zvýhodněnou cenu pro členy klubu můžete zakoupit zde.

Členové Klubu Jíme Jinak mají na vybrané produkty nadstandardní slevu [přihlaste se]

Slevy platí do odvolání.

PS: Z práce do práce, život letí a vy nic nestíháte?

Pokud před sebou stále jen hrnete všechny ty povinnosti, které život přináší, je čas se zastavit. 🛑 Je tohle život, který chcete? O tomto jste snili? Asi ne. V přírodě začíná nový biologický rok, nový začátek a i my to letos můžeme udělat jinak. Právě tomu se v Jarní Očistě také věnujeme a máme dokonce připravený silný závěrečný aktivační rituál, aby se vaše záměry mohly uskutečit. Zdaleka v očistě nejde jen o vyvážený jídelníček. Pojďte si ujasnit touhy, naberte zas energii a pojďte se cítit ve svém těle lépe. Začněte s námi 8 týdenní Jarní očistu. Pročistíme tělo, zlepšíme jídelníček, postavu i psychiku.

23 lidí už poděkovalo za článek.

Komentáře

Ahoj , prosím
Zajimá mně ,jestli ještě platí sleva a kolik tedy stoji pro klubáky ionizator vody.
Děkuji za odpověď
S pozdravem Ivana

Ukázat další komentáře

Vyzkoušejte také

3
2

Trampolínky Bellicon se super slevou

Ke zdravému způsobu života neodmyslitelně patří i pravidelný pohyb. Cvičení na trampolínkách se stává stále více a více oblíbeným cvičením, které můžete pr...
6
15

Vyrazte na výlet se super výbavou. Jídelní boxy a příbory Lurch s velkou slevou!

Chystáte se na celodenní výlet a přemýšlíte, do čeho si sbalit svoje doma připravené dobroty? Vyzkoušejte nové praktické jídelní boxy od firmy Lurch. A při...
4

Vánoční pečení se blíží. Usnadněte si ho se silikonovými formami Lurch s velkou slevou!

Dokážete si představit Advent a Vánoce bez sladkého a voňavého cukroví? Adventní pečení ideálně zahájíte s Lurch – Flexiform – silikonovými for...

Pololetní prázdniny na Šumavě (leden/únor 2022) – ušetřete 3 tisíce na rodinu!

Koncem ledna je na horách již dostatek sněhu a přitom nejsou ještě obležené množstvím turistů. Využijte týden pololetních prázdnin a užijte si s dětmi zimn...
32
28

Kojibakers – stálice i novinky se slevou až 30%

I v tomto roce můžete nakoupit vaše oblíbené produkty od Kojibakers. Pro členy Klubu Jíme Jinak je připravena sleva 30% na miso pasty, 25% na polévky a 10%...
7

Stálá sleva na kurzy vaření a pobyty Paní Dýně

Zveme Vás na víkendové kurzy vaření a pobyty v krásném prostředí městečka Spálené Poříčí. Pobyt v jedné z nejčistších částí Čech se krásně doplňuje se zdra...