Domů > Magazín > Blog

Soyabella – náš oblíbený (nejen) mlékovar

Konečně máme nové zprávy ohledně mlékovaru Soyabella. Všichni, kdo si přístroj koupí přes naše stránky, dostanou zdarma členství v klubu Soyabella v hodnotě 290Kč. V klubu najdete spousty námi vymyšlených a ověřených receptů nejen na obilná mléka, ale také na kaše, krémové polévky a další dobroty. Kromě receptů zde najdete několik praktických tipů, na které jsme během používání mlékovaru přišly.

Mlékovar má hezký design

V loni na podzim se Eva dozvěděla, že existuje přístroj na výrobu obilného mléka. Do té doby jsme ani netušily, že taková mašinka existuje, ani to, že by mohla vyhovovat našemu způsobu stravování. Když jsme chtěly obilné mléko, vařily jsme ho v tlakovém hrnci, pasírovaly, a pak honem honem spotřebovat, aby se nezkazilo. Eva proto s druhým miminkem nelenila, zapátrala a mlékovar před půlrokem pořídila. Je víc než nadšená a čerstvé obilné mléko vaří skoro každý den.  Nechala si ho dovézt z Anglie, protože to vycházelo na první pohled levněji. Ale nebyl u něj pochopitelně český návod a navíc bylo potřeba koupit český kabel, aby vůbec mohla mašinku začít používat.

Přístroj, kromě toho, že uvaří mléko nebo kaši, má také funkci mletí. Takže když chci pomlít pár mandlí, nebo mák nemusím už vyndavat celý mixér. Nedávno jsem v něm začala vařit i krémové polévky a jsou vynikající. Prostě moje nadšení nezná mezí a bez lahve obilného mléka v lednici už neumím žít. Když jsem u Evy viděla, jak mlékovar snadno a rychle funguje a hlavně, jak čerstvé mléko z něj výborně chutná, chtěla jsem ho mít také. Ušetřila jsem si překlad návodu, shánění kabelu, řešení cla a DPH a koupila si ho v ČR.  

Takže už mám pár měsíců mlékovar také a musím říct, že si bez něj už život nedovedu moc představit. Tedy dovedu, ale byl by o hodně chutí chudší. Čerstvé lahodné mléko z mandlí a rýže mě doslovaKarolínka (8 měsíců) si užívá obilné mléko smíchané s uvařenou dýní nadchlo a tak jsem začala vymýšlet nové kombinace z  různých obilovin, semínek a ořechů. Různé druhy mléka používám jen tak na pití pro syna i pro sebe, vařím z něj pudingy, krémy, dezerty, přidávám ho do polévek, omáček, palačinek nebo mafinů. Nadchly mě kaše. Třeba mandlovo- ovesná je prostě lahoda. Milovaly jsme s Evou krupicovou kaši a tohle je ještě lepší!

A protože naše nadšení moc rády sdílíme, na několika proběhlých kurzech jsme na žádost maminek mléko uvařily, daly ochutnat a přístroj odtajnily. Většinu účastnic Soyabella oslovila a tak jsme se rozhodly, že Soyabellu budeme doporučovat dál. Pokusily jsme se s dovozcem domluvit na lepší ceně pro naše čtenáře. Ale prodejní cena je bohužel daná a všichni, kdo přístroj na našem trhu prodávají, ji musejí dodržet. Soyabellu tedu u nás nekoupíte levněji. Máme však pro vás jiný bonus – pokud objednáte přístroj na stránkách Jíme Jinak , budete mít ZDARMA členství v klubu Soyabella. Objednete si Soyabellu právě teď, nebo si o ní tady přečtěte podrobnější informace.

V klubu Soyabella najdete námi nově vymyšlené a vyzkoušené recepty, které respektují náš jiný zdravý způsob stravování. Kromě receptů na mléka, kaše a polévky zde najdete i několik důležitých rad a triků, které se nám během půlročního používání mlékovaru osvědčily. 

Pokud už máte mlékovar  kupený jinde a dochází vám fantazie na co jej využít, pořiďte členství v klubu Soaybella za 290Kč.

Objednete si Soyabellu právě teď

  

 

Videoukázky – Soyabella v akci

Objednete si Soyabellu právě teď

  

 

PS: Přemýšlíte jak zlepšit postavu a své zdraví?

Nepřemýšlejte 😊 Pojďte něco dělat! Ukážeme jak vylepšit jídelníček, co jíst a co ne, a jak si jídlem spravit zdraví! Naskočte do online kurzu Jíme Jinak - JE ZDARMA !

Zdravé recepty, zdravé vaření a životní styl. Tisíce receptů zdarma. Co víme, sdílíme! :-)

Buďte první, kdo poděkuje za tento článek.

Komentáře

Jana Indiánka
1. 2. 2024

Kdo to snědl? Já si to chci přečíst ! Pavouku mazej …

Sojabelu není možné objednat? Ráda bych podrobnější informace. Děkuji Marcela

Ukázat další komentáře