51. mezinárodní festival ezoterických a duchovních směrů

Základní filosofií festivalu je soustředit na jedno místo nabídku těchto směrů a stylů a ukázat tak, že všechny tyto metody tu nejsou proto, aby si konkurovaly, ale aby pomáhaly lidem zlepšit život. Nejde o to, která metoda je „lepší“ a která „horší“, ale o to, že každému člověku aktuálně prospívá a zajímá ho něco trochu jiného, a proto tady dostává možnost poznat, vybrat si a „ochutnat“ z tohoto nepřeberného množství a možností to, co vyhovuje právě jemu. A je už na něm a na jeho intuici, aby si vybral to, co právě v tuto chvíli potřebuje – každému sedí jiná metoda i podání jiného člověka.

Zajímavé osobnosti mezi přednášejícími

Těšit se můžete například na besedu se známou mystičkou Ivankou Adamcovou,  mongolské šamanky Zaadu Bayarjargal a Iris Erdenechimeg Turečkovou Paalanovou, filipínskou léčitelku Estelu Palaris Orbito, odborníka na ajurvédu Sandhu Singh Bhagwanta CSc. z Indie.

NOVINKOU v programu je účast předního českého astrologa pana Antonína Baudyše ml.

Také se na vás těší pan Milan Chadima, pod jehož bedlivým dohledem budete moci překonat strach a projít se po střepech.

Představíme vám Irský mech – přírodní rostlinný kolagen. Dozvíte se o Lněném oleji a jeho vlivu na naše zdraví od přímé žákyně paní Dr. Johanny Budvig paní Heleny Cmurové. Téma Tantry vám ozřejmí a na pravou míru uvede dlouholetý tantrik pan Vladimír Chobola.

Nedílnou součástí festivalu se staly celodenní tématické programy. I tentokráte na vás čekají zajímavá témata. V pátek 16.2. vás čeká Živé odpoledne, v sobotu 17.2.2018 si užijeme Láskyplný den s portálem osobního rozvoje Příznaky transformace s přednáškami na téma partnerských vztahů. Téma Slovanů dnešní doby se na minulém festivalu těšilo velkému zájmu. Připravili jsme pro vás proto další přednáškový blok na téma Slované dnešní doby – Ukázky slovanského způsobu života a myšlení – který tentokrát proběhne v neděli 18.2.2018.

Kdy

Od od pátku 16.2 do neděle 18.2.2018, Praha

Programy probíhají denně od 10.00 do 21.00 hodin, výstava je přístupná veřejnosti od 10.00 do 20.00 hodin.

Kde

Festival se koná v Gymnáziu Omská, Omská 1300, Praha 10 Vršovice.

Strava

V areálu najdete také čajovnu a stánky s občerstvením s nabídkou převážně vegetariánských, makrobiotických a raw jídel.

Programy

I tentokráte na vás čekají zajímavá témata. V pátek 16.2. vás čeká Živé odpoledne, v sobotu 17.2.2018 si užijeme Láskyplný den s portálem osobního rozvoje Příznaky transformace s přednáškami na téma partnerských vztahů. Téma Slovanů dnešní doby se na minulém festivalu těšilo velkému zájmu. Připravili jsme pro vás proto další přednáškový blok na téma Slované dnešní doby – Ukázky slovanského způsobu života a myšlení – který tentokrát proběhne v neděli 18.2.2018.

Vstupenka a cena

  • Celodenní vstupenka stojí 350 Kč
  • Permanentka na všechny tři dny 900 Kč
  • Odpolední vstupné (od 16:00 hodin, poslední den od 14:00 hod.) 200 Kč

Členové klubu Jíme Jínak mají celodenní vstupenku na vybraný den zdarma.
Rezervujte si ve formuláři níže své místo nejpozději do 13.2.2018.

 

 

Více informací o festivalu

Podrobný program celého festivalu, včetně dopravy  najdete na www.ezotera.cz/ano. Zájemcům o ubytování zašleme zajímavé tipy. Info na 608 377 573, festiv@ezotera.cz.

 

Ještě nemáte registraci? Získejte výhody.
REGISTROVAT ZDARMA

Seriál: Jak na jaro

materiály
  • Stáhněte si jej a upravte jídelníček.
  • Vyhněte se nemocem a jarní únavě.
  • Jídelníček ke stažení!

Jak to vidíte vy? Napište komentář.

Komentujte
Vaše jméno

Jméno uložíme a zobrazíme, váš e-mail nezveřejníme. Zásady ochrany údajů.

SDÍLEJTE PŘÍSPĚVKY - získejte členství v Klubu JJ nebo jeho prodloužení. Jak to funguje?
Autorem článku je Roman Cikryt
Když jsem díky manželce Evě ochutnal zdravější jídelníček, ke klasickému už jsem se nikdy nevrátil. Shodil jsem totiž přes 10 kg bez cvičení, mám sportovní postavu a mnohem více energie. Pečuji o tyto stránky, točím videa, fotím jídla a vyrábím kurzy.
Předchozí článekQuinoa (merlík chilský)
Další článekZdravý nákup v supermarketech, část 2. – Tesco