Domů > Výhody pro členy > Co členové využili

Pozvánka na festival Miluj svůj život

51. mezinárodní festival ezoterických a duchovních směrů se uskuteční v Praze Představí se více než 100 účinkujících, lektorů a přednášejících z ČR a ze zahraničí. Celodenní vstupenka stojí 350 Kč. Členové Klubu Jíme Jinak mají vstup na vybraný den zdarma!  Stačí se včas zaregistrovat.

51. mezinárodní festival ezoterických a duchovních směrů

Základní filosofií festivalu je soustředit na jedno místo nabídku těchto směrů a stylů a ukázat tak, že všechny tyto metody tu nejsou proto, aby si konkurovaly, ale aby pomáhaly lidem zlepšit život. Nejde o to, která metoda je „lepší“ a která „horší“, ale o to, že každému člověku aktuálně prospívá a zajímá ho něco trochu jiného, a proto tady dostává možnost poznat, vybrat si a „ochutnat“ z tohoto nepřeberného množství a možností to, co vyhovuje právě jemu. A je už na něm a na jeho intuici, aby si vybral to, co právě v tuto chvíli potřebuje – každému sedí jiná metoda i podání jiného člověka.

Zajímavé osobnosti mezi přednášejícími

Těšit se můžete například na besedu se známou mystičkou Ivankou Adamcovou,  mongolské šamanky Zaadu Bayarjargal a Iris Erdenechimeg Turečkovou Paalanovou, filipínskou léčitelku Estelu Palaris Orbito, odborníka na ajurvédu Sandhu Singh Bhagwanta CSc. z Indie.

NOVINKOU v programu je účast předního českého astrologa pana Antonína Baudyše ml.

Také se na vás těší pan Milan Chadima, pod jehož bedlivým dohledem budete moci překonat strach a projít se po střepech.

Představíme vám Irský mech – přírodní rostlinný kolagen. Dozvíte se o Lněném oleji a jeho vlivu na naše zdraví od přímé žákyně paní Dr. Johanny Budvig paní Heleny Cmurové. Téma Tantry vám ozřejmí a na pravou míru uvede dlouholetý tantrik pan Vladimír Chobola.

Nedílnou součástí festivalu se staly celodenní tématické programy. I tentokráte na vás čekají zajímavá témata. V pátek 16.2. vás čeká Živé odpoledne, v sobotu 17.2.2018 si užijeme Láskyplný den s portálem osobního rozvoje Příznaky transformace s přednáškami na téma partnerských vztahů. Téma Slovanů dnešní doby se na minulém festivalu těšilo velkému zájmu. Připravili jsme pro vás proto další přednáškový blok na téma Slované dnešní doby – Ukázky slovanského způsobu života a myšlení – který tentokrát proběhne v neděli 18.2.2018.

Kdy

Od od pátku 16.2 do neděle 18.2.2018, Praha

Programy probíhají denně od 10.00 do 21.00 hodin, výstava je přístupná veřejnosti od 10.00 do 20.00 hodin.

Kde

Festival se koná v Gymnáziu Omská, Omská 1300, Praha 10 Vršovice.

Strava

V areálu najdete také čajovnu a stánky s občerstvením s nabídkou převážně vegetariánských, makrobiotických a raw jídel.

Programy

I tentokráte na vás čekají zajímavá témata. V pátek 16.2. vás čeká Živé odpoledne, v sobotu 17.2.2018 si užijeme Láskyplný den s portálem osobního rozvoje Příznaky transformace s přednáškami na téma partnerských vztahů. Téma Slovanů dnešní doby se na minulém festivalu těšilo velkému zájmu. Připravili jsme pro vás proto další přednáškový blok na téma Slované dnešní doby – Ukázky slovanského způsobu života a myšlení – který tentokrát proběhne v neděli 18.2.2018.

Vstupenka a cena

  • Celodenní vstupenka stojí 350 Kč
  • Permanentka na všechny tři dny 900 Kč
  • Odpolední vstupné (od 16:00 hodin, poslední den od 14:00 hod.) 200 Kč

Členové klubu Jíme Jínak mají celodenní vstupenku na vybraný den zdarma.
Rezervujte si ve formuláři níže své místo nejpozději do 13.2.2018.

[form form-10]

 

Více informací o festivalu

Podrobný program celého festivalu, včetně dopravy  najdete na www.ezotera.cz/ano. Zájemcům o ubytování zašleme zajímavé tipy. Info na 608 377 573, festiv@ezotera.cz.

 

PS: Cítíš se v plavkách sebevědomě?

Pokud letos nechceš schovávat zadek pod ručník, pojď na to s námi jinak.
Chci lepší postavu!

S radostí pečuji o stránky Jíme Jinak, točím a stříhám videa, fotím jídla, vyrábím naše online kurzy a mnoho dalšího. Jídelníček Jíme Jinak mám vyzkoušený na vlastní kůži a ke klasickému už bych se nevrátil. Taky díky tomu, že mi Eva vaří samé dobroty!😉

Buďte první, kdo poděkuje za tento článek.

Buďte první, kdo napíše komentář